Hoofdsponsor IFR IPO 2018

 

             ZOOBIO.NL

                Alles voor honden

 

                    

                     

                       

                        Clubblad NRC

                      Alleen voor leden   

 

 

 

 

 

 

 

        

   Reglementen enz. Commissie

    Werkhonden Raad v Beheer

 

 

 

           

 

                     

                                                             

      

 

   

        

 

         

 

 

 

 

Showuitslagen 2015

Van alle CAC tentoonstellingen in Nederland worden alle uitslagen geplaatst.

Van tentoonstellingen in het buitenland alleen als de eigenaar lid is van de NRC.

 

Ze worden zo snel mogelijk op de site geplaatst maar daarvoor is het wel noodzakelijk dat iemand ze netjes noteert en doorgeeft.  Anders is het wachten tot we de uitslagen van de Raad v Beheer ontvangen en dat duurt meestal maanden.

 

Het beste werkt het als je een catalogus netjes en compleet invult en de bladzijden er uit haalt.

Als je een goede scanner hebt kun je ze scannen en mailen naar:  show uitslagen. Helaas zijn ze vaak moeilijk leesbaar en dat veroorzaakt fouten dus zo duidelijk mogelijk invullen.  Als er nieuwe exposanten zijn ook graag de adreslijst achter uit de catalogus mee sturen zodat ook die gegevens compleet zijn of eventueel het adres er bij schrijven. 

Niet alleen de uitslag van je eigen hond doorgeven maar van allemaal.

 

Let op zorgvuldigheid. Verbeteringen kosten meer tijd dan het er in één keer goed opzetten. 

  

Zie je een foutje op de site? Tegen niemand zeggen.

Wel mailen naar: show uitslagen. Verbeteren we het snel.

Tiene, 27-12-2015 Hageland Kerstshow Keurm. G.vd Bosche
   (29-12-2015)

Kiaro Kizar vd Hatzruden, 2983685 Janssen M. U beste jeugdhond, BOB

(Terug naar boven)


Cuijk, 20-12-2015 keurmeester A. Wijnsouw
   (21-12-2015)

Reuen Jongste Puppyklas
Youp vd Runderkraal, 3010395 Ruijten‑v Asten H. v 1 VB Beste Baby
Heavy's Incredible Hummer, 3012854 Dingenouts N. 2 B
Reuen Puppyklas
Hefrings Pride Oh my God, AANVR11 Boeijen 1 VB Beste pup
Royal Creeck Mack, 3001731 Broek & Verwijmeren J.& J. vd 2 VB
Reuen Jeugdklas
Harley v Meijl op Zeven, 2996534 Poelen N.W.J. 1 U J.CAC
Kiaro Kizar vd Hatzruden, 2983685 Janssen M. 2 U
Diovanni of the Gentle Rotts, 2980938 Marijnissen‑Redegeld S. 3 U
Halvar v Meijl op Zeven, 2996532 Louwerse A. 4 U
Rino, 3000720 Pijfers‑Gruter E.C. ZG
Reuen Jonge hondenklas
Beer vh Brabants Eind, 2966227 Nobelen H.J.A. vd 1 U Res CAC Res CACIB
Heavy's Gandalf the Great, 2975099 Mendes R. 2 ZG
Reuen Openklas
Winston vd Runderkraal, 2935831 Onwezen E.A. 1 U C B BR BVHR
Hefrings Pride Mahoney, 2963448 Boeijen 2 U
Jalo v Moserbear, 2854273 Moser J. 3 U
Delano Catani, 2926647 Pijfers‑Gruter E.C. D
Teven Jongste Puppyklas
Heavy's Indira, 3012855 Verwijmeren J.M. 1 VB
Bliss v Nijeboxwoude, 3014066 Walsum A. v. 2 B
Bellah v Nijeboxwoude, 3014063 Oost F. 3 B
Teven Puppyklas
Cigi vh Brabants Eind, 3002120 Nobelen H.J.A. vd 1 VB
Ayla vd Nithanhoeve, 2998888 Ruijten‑v Asten H. v 2 VB
Hefrings Pride Oh My Love, AANV12 Devogel B.M. 3 VB
Mississipi Moya vd Hatzruden, 2999757 Bongers M. 4 VB
Teven Jeugdklas
Dutch Onyx Heidi, 2980499 Kruglak E.A. 1 U
Oxana 't Hupke, 1157712 Geboers J.T.A.M. 2 U
Ivana van Zopian, 2993554 Thijssen C.W. 3 U
Ayka v Hause Waldblick, 2972541 Pennings F.J.A. 4 U
Daniek Anoa of the Gentle Rotts, 2980942 Marijnissen‑Redegeld S. U
Hella v Meijl op Zeven, 2996537 Peters W.J.M. U
Angel v Nijeboxwoude, 2976378 Oost F. ZG
Kimma Kimbra vd Hatzruden, 2983688 Bongers M. ZG
Amber van Wimarina, 2991839 Marijnissen W.J.M. ZG
Teven Jonge hondenklas
Rexlinger Aziza, 2817651 Verwijmeren J.M. 1 U CAC CACIB Beste teef
Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520 Verweij‑Bokhoven M.Y. 2 U
Devil vd Binding, 2969479 Ploegmakers M.H.T. 3 ZG
Teven Openklas
Linda Darel, 2941554 Geerts J.J.M. 1 U Res.CAC Res.CACIB
Ina v Moserbear, 2842361 Marijnissen W.J.M. 2 U
Muna 't Hupke, 2961807 Nobelen H.J.A. vd 3 U
Coco Chanel van Zopian, 2820839 Thijssen C.W. 4 U
Gina Delle Nuove Corti, 2929654 Ruijter‑v Nimwegen L. de ZG
Make A Wish Veckarott, 2971492 Pijfers‑Gruter E.C. ZG
Mabel vd Broekse Polder, 2937635 Laat J.C.A. de G
Teven Kampioensklas
Hefrings Pride Moonshine Myla, 2959809 Gerven E.& A. v 1 U

(Terug naar boven)


Brussels Dogshow, 19-12-2015, keurm. E. Sistermann
   (20-12-2015)

Reuen Jeugdklas
Kiaro Kizar vd Hatzruden, 2983685 Janssen M. 2 U
Diovanni of the Gentle Rotts, 2980938 Marijnissen‑Redegeld S. 4 U
Teven Jonge hondenklas
Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520 Verweij‑Bokhoven M.Y. 2 U
Teven Kampioensklas
Beatelke Macy, 2916545 Marijnissen-Redegeld 1 U CAC CACIB Belelux winster

(Terug naar boven)


Winner Amsterdam, 12-12-2015, keurm. E. Haapaniemi
   (12-12-2015)

Onderstaande uitslagen zijn nog niet compleet. Aanvullingen zijn welkom.
Reuen Puppyklas
Amadeus vd Beukenlooi, 3001276 Heijden‑Nijman H.B.E. vd 1 BL
Reuen Jeugdklas
Bres Balor v.'t IJzerroer, 2976349 Lievers R. 1 U
Chezzies Gee Star, 2979100 Scheerstra R.& F. 2 U
Heros Rafa van Zopian, 2970066 Klein R.R. 3 ZG
Nacho v Moserbear, 2979117 Pennings F.J.A. 4 ZG
Rino, 3000720 Pijfers‑Gruter E.C. ZG
Diovanni of the Gentle Rotts, 2980938 Marijnissen‑Redegeld S. G
Andor vd Lage Wetering, 2987936 Souman M. G
Reuen Jonge hondenklas
Myagi of Voyager Rotts, 2961443 Mangold‑vd Hengel R.& R. 1 U
Prince v Haus Drazic, JR89855 Dragoslav D. 2 U
Pride Black Pearl Noran, 2978180 Geelkerken C.W.M. 3 ZG
Beer vh Brabants Eind, 2966227 Nobelen H.J.A. vd G
Rexlinger Anakin, 2988156 Montes Klaver M.& V. M
Reuen Openklas
Jalo v Moserbear, 2854273 Moser J. 1 U CAC CACIB BOB Beste reu Winner'15, 1e in rasgroep, 2e in eindkeuring.
Beatelke Mako, 2916538 Montes Klaver M.& V. 2 U
Torro of the Fancy Rott's, 2946349 Heijden G.M.J.M. vd 3 U
Maurice v Rebbelsdream, 1126085 Vroman L. 4 U
Zahar iz Tverskogo Doma, 2966369 Bak H.A.J. ZG
Winston vd Runderkraal, 2935831 Onwezen E.A. M
Reuen Kampioensklas
Django v Schloss Winter, 2858261 Velden A.H.P. vd 1 U Res.CAC Res.CACIB
Chezzies Duracel, 2869319 Hegeman‑Adriaansz E. 2 U
Teven Jongste Puppyklas
Extra of the Gentle Rotts, 3011505 Marijnissen‑Redegeld S. B
Teven Puppyklas
Cigi vh Brabants Eind, 3002120 Nobelen H.J.A. vd 1 VB Beste pup
Jutha v Maulwurfsgrille, 3000866 Feijtel‑Muryka J.A. VB
Adelbrecht vd Beukenlooi, 3001278 Heijden‑Nijman H.B.E. vd VB
Adina vd Beukenlooi, 3001277 Heijden‑Nijman H.B.E. vd BL
Hefrings Pride My love, AANVR0 Devogel B.M. BL
Oxana v Kampshof, LOSH0 Goovaerts C. BL
Jill van Zopian, 3004907 Thijssen C.W. B
Teven Jeugdklas
Fantasa Smirnoff Blu Violet, 4432702 Dunhill‑Hall & B.Davies 1 U
Xella vd Runderkraal, 2971385 Kapteyns F.J.W.M. 2 U
Daniek Anoa of the Gentle Rotts, 2980942 Marijnissen‑Redegeld S. 3 U
Dutch Onyx Heidi, 2980499 Kruglak E.A. 4 U
Oxana 't Hupke, 1157712 Geboers J.T.A.M. U
Ayka v Hause Waldblick, 2972541 Pennings F.J.A. ZG
Djillz vh Haltersehof, 2976343 Ee M. v ZG
Djanti vh Haltersehof, 2976344 Ee M. v ZG
Anouk vd Ramshoven, 2981463 Brugman A.& M. ZG
Chezzies Handsome, 2993275 Hegeman‑Adriaansz E. ZG
Ivana van Zopian, 2993554 Thijssen C.W. ZG
Kimma Kimbra vd Hatzruden, 2983688 Bongers M.M Niet te beoordelen
Amber van Wimarina, 2991839 Marijnissen W.J.M. D
Teven Jonge hondenklas
Naise Hof ter Cammen, 1142249 Cammert J. 1 U
Rexlinger Aziza, 2817651 Verwijmeren J.M. 2 U
Josi Gravin vd Hatzruden, 2958226 Verweij I.Y. 3 U
Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520 Verweij‑Bokhoven M.Y. 4 ZG
Chezzies Fanilla, 2959055 Waals T. vd ZG
June‑Coco vh Beemdenpark, 2968786 Deenen & Dor J.H.J.M. ZG
Teven Openklas
Voice vd Runderkraal, 2900319 Thoonen‑Kuiper S. 1 U CAC CACIB Winster'15
Nina v Dunvanhof, 2939136 Michorius M.G.P. 2 U Res.CACIB
Ina v Moserbear, 2842361 Marijnissen W.J.M. 3 U
To the Limit of the Fancy Rott's, 2946354 Manders M.W.A. 4 ZG
Marieluca 't Hupke, 2965535 Willemsen & Mulder FDM & AT ZG
Make A Wish Veckarott, 2971492 Pijfers‑Gruter E.C. ZG
Demi van Zopian, 2868920 Thijssen C.W. G
Labarischa 't Hupke, 2935634 Willemsen & Mulder FDM & AT G
Teven Gebruikshondenklas
Ter Waele Dapper, 2717934 Zandbergen C.W.E. 1 U
Teven Kampioensklas
Hefrings Pride Moonshine Myla, 2959809 Gerven E.& A. v 1 U
Teven Veteranen klas
Aksa v Moserbear, 2657243 Moser J. 1 U

(Terug naar boven)


Amsterdam Hollandcup, 11-12-2015, keurm. K. Gilliland
   (10-12-2015)

Reuen Jeugdklas
Diovanni of the Gentle Rotts, 2980938 Marijnissen‑Redegeld S. 1 U J.CAC & Res.CAC 
Rino, 3000720 Pijfers‑Gruter E.C. 2 U
Lio Lothar vd Hatzruden, 2994195 Verweij I.Y. 3 ZG
Reuen Jonge hondenklas
Prince v Haus Drazic, JR89855 Dragoslav D. 1 U CACIB & CAC Beste reu
Pride Black Pearl Noran, 2978180 Geelkerken C.W.M. 2 U Res.CACIB
Reuen Openklas
Moon Light Veckarott, 2966302 Pijfers‑Gruter E.C. 1 U
Teven Jongste Puppyklas
Exenia of the Gentle Rotts, 3011503 Munnik E. de 1 VB Beste Baby
Teven Puppyklas
I'm Kensi vom Erpenstein, 3001387 A. v Erp & R.A.G v Erp 1 VB Beste pup
Teven Jeugdklas
Fantasa Smirnoff Blu Violet, 4432702 Dunhill‑Hall & B.Davies 1 U JCAC, CAC beste teef BOB
Dutch Onyx Heidi, 2980499 Kruglak E.A. 2 U Res CAC
Ivana van Zopian, 2993554 Thijssen C.W. 3 U
Amber van Wimarina, 2991839 Marijnissen W.J.M. 4 U
Daniek Anoa of the Gentle Rotts, 2980942 Marijnissen‑Redegeld S. U
Teven Jonge hondenklas
Idol Lisa Marie Von Den Hatzruden, 2950520 Verweij I.Y. 1 U Res.CACIB
Rexlinger Aziza, 28117651 Verwijmeren J.M. 2 U
Josi Gravin vd Hatzruden, 2958226 Jansen & Hoogers 3 U
Teven Openklas
Ina v Moserbear, 2842361 Marijnissen W.J.M. 1 U CACIB
Demi van Zopian, 2868920 Thijssen C.W. 2 U
Gina Delle Nuove Corti, 2929654 Ruijter‑v Nimwegen L. de 3 U
Make A Wish Veckarott, 2971492 Pijfers‑Gruter E.C. 4 ZG
Teven Gebruikshondenklas
Amber‑Hera vd Sjans, 2849932 Koelewijn J.A.T. 1 U

(Terug naar boven)


Schonefeld, 29-11-15 keurm. U. Peterman
   (29-11-2015)

Reuen Openklas
Jalo v Moserbear, 2854273 Moser J. 2 U Res Anw. Dt. Ch. VDH

(Terug naar boven)


Kortrijk 14-11-2015 keurm. O. Keleman
   (14-11-2015)

Reuen jongste puppyklas
Dutch Onyx Jaro, 3006592 Vermeulen M. 3 VB
Reuen Jeugdklas
Kiaro Kizar vd Hatzruden, 2983685 Janssen M. 2 U
Reuen openklas
Zahar iz TverskogoDoma, 2966369 Bak H.A.J. 3 U
Teven Jeugdklas
Dutch Onyx Heidi, 2980499 Kruglak E.A. 2 U
Karo Kwinta vd Hatzruden, 2983687 Verweij I.Y. Verweij I.Y. ZG
Teven Openklas
Idol Lisa Marie Von Den Hatzruden, 2950520 M.Y. Verweij-Bokhoven ZG

(Terug naar boven)


Bleiswijk, 8-11-2015, keurm. F. Wildman
   (08-11-2015)

Reuen jonste Puppyklas
Entertainer of the Gentle Rotts, 3011501 Knetemann S. 1 VB
Dutch Onyx Jaro, 3006592 Vermeulen M. 2 VB
Reuen Puppyklas
Olex 't Hupke, 3014408 Kok J. 1 VB
Reuen Jeugdklas
Kiaro Kizar vd Hatzruden, 2983685 Jansen M. 1 U JCAC
Bres Balor v.'t IJzerroer, 2976349 Lievers R. 2 U
Diovanni of the Gentle Rotts, 2980938 Marijnissen‑Redegeld S. 3 U
Reuen Jonge hondenklas
Prince v Haus Drazic, JR89855 Dragoslav D. 1 U
Reuen Openklas
Jalo v Moserbear, 2854273 Moser J. 1 U resCAC resCACIB
Ide Bauke v Dunvanhof, 2871363 Witteveen W. 2 ZG
Reuen Kampioensklas
Chezzies Duracel, 2869319 Hegeman‑Adriaansz E. 1 U CAC CACIB
Teven jongste Puppyklas
Exenia of the Gentle Rotts, 3011503 Munnik E. de 1 VB beste baby
Dutch Onyx Julie, 3006601 Rietveld M. 2 VB 
Teven Puppyklas
Oxana 't Hupke, 1157712 Geboers J.T.A.M. 1 VB beste pup
Montana Maggy vd Hatzruden, 2999755 Kant J.E. 2 VB
Missisipi Moya vd Hatzruden, 2999757 Bongers M. 3 B
Teven Jeugdklas
Dutch Onyx Heidi, 2980499 Kruglak E.A. 1 U JCAC CAC beste teef BOB
Kimma Kimbra vd Hatzruden, 2983688 Bongers M. 2 U
Izzy vd Leemlande, 2990363 Schuurmans‑v.Roosmalen C. 3 U
Jádore, 2992816 Kant & v Helden J.E.& E. 4 U
Angel v Nijeboxwoude, 2976378 Oost F. U
Amber van Wimarina, 2991839 Marijnissen W.J.M. U
June‑Coco vh Beemdenpark, 2968786 Deenen & Dor J.H.J.M. ZG
Teven Jonge hondenklas
Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520 Verweij‑Bokhoven M.Y. 1 U CACIB &  res CAC 
Marieluca 't Hupke, 2965535 Willemsen & Mulder 2 U
Teven Openklas
Gina Delle Nuove Corti, 2929654 Ruijter‑v Nimwegen L. de 1 U resCACIB
Noita v Dunvanhof, 2939140 Lamers J.A. 2 U
Beatelke Macy, 2916545 Marijnissen‑Redegeld S. 3 U
Labarischa 't Hupke, 2935634 Willemsen & Mulder FDM & AT 4 U
Ina v Moserbear, 2842361 Marijnissen W.J.M. ZG
Bela v Thuredrecht, 2855524 Brink M. vd ZG

(Terug naar boven)


Bleiswijk, 7-11-2015, keurm. T. Lindstrom
   (07-11-2015)

Reuen jongste Puppy
Dutch Onyx Jaro, 3006592 Vermeulen M. 1 VB Beste baby
Reuen Jeugdklas
Beer vh Brabants Eind, 2966227 Nobelen H.J.A. vd 1 U JCAC resCAC
Heros Rafa van Zopian, 2970066 Klein R.R. 2 U
Diovanni of the Gentle Rotts, 2980938 Marijnissen‑Redegeld S. 3 U
Kinay Kilroy vd Hatzruden, 2983683 Jansen M. 4 ZG
Reuen Jonge hondenklas
Pride Black Pearl Noran, 2978180 Geelkerken C.W.M. ZG
Reuen Openklas
Zahar iz Tverskogo Doma, 2966369 Bak H.A.J. 1 U CAC/CACIB beste reu
Ide Bauke v Dunvanhof, 2871363 Witteveen W. 2 ZG
Teven Puppyklas
Cigi vh Brabants Eind, 3002120 Nobelen H.J.A. vd 1 VB
Jill van Zopian, 3004907 Thijssen C.W. 2 VB
Missouri Marni vd Hatzruden, 2999756 Carnas J. 3 BL
Teven Jeugdklas
Dutch Onyx Heidi, 2980499 Kruglak E.A. 1 U JCAC
Beatelke Odessa, 2982883 Heij A. 2 ZG
June‑Coco vh Beemdenpark, 2968786 Deenen & Dor J.H.J.M. 3 ZG
Karo Kwinta vd Hatzruden, 2983687 Verweij I.Y. 4 ZG
Amber van Wimarina, 2991839 Marijnissen W.J.M. Geen geoordeling
Teven Jonge hondenklas
Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520 Verweij‑Bokhoven M.Y. 1 U
Xena vd Runderkraal, 2971384 Geerts J.J.M. 2 U
Holle v Erler Teufelsstein, 2997607 Overmeer‑Kool I.C.& G.F. 3 ZG
Teven Openklas
Beatelke Macy, 2916545 Marijnissen‑Redegeld S. 1 U CAC/CACIB BbhRas
Noita v Dunvanhof, 2939140 Lamers J.A. 2 U resCAC/resCACIB
Ina v Moserbear, 2842361 Marijnissen W.J.M. 3 U
Demi van Zopian, 2868920 Thijssen C.W. 4 U
Gill v Erpenstein, 2919448 Overmeer‑Kool I.C.& G.F. ZG
Bela v Thuredrecht, 2855524 Brink M. vd G
Teven Gebruikshondenklas
Ter Waele Dapper, 2717934 Zandbergen C.W.E. 1 ZG

(Terug naar boven)


Herning, 31-10 & 1-11-2015
   (01-11-2015)

31-10-2015, keurmeester Maite Ganzalbo Lorenzo
Kampioensklasse teven
Hotlips Honey von den hatzruden 2922177 M.Y. Verweij-Bokhoven 2 U, CHK , 4 beste teef
1.11.2015, keurmeester S. Ringbergs-Evers
Kampioensklasse teven
Hotlips Honey von den Hatzruden 2922177 M.Y. Verweij-Bokhoven 1 U, CHK, CACIB, beste teef, BOS , Danish winster 2015 & Int. Kamp.

(Terug naar boven)


Leuven, 24-10-2015
   (24-10-2015)

Jeugdklas reuen
Beer van het Brabants Eind, 29666227 H. van de Nobelen 1 U JCAC
Kiaro Kizar von den Hatzruden,22983658 M.Janssen 2 U
Babyklas teef
Axy vom Hauze Rottzilla,3013051 R.Wiegers 1 VB beste baby
Jeugdklas teven
June Chanel van het Beemdenpark, 2968787 A.Deenen 1 U JCAC
Karo Kwinta von den Hatzruden,2983687 I.Y.Verweij 3 U
Tussenklas teven
June Coco van het Beemdenpark,2968786 A.Deenen 1 U res.CAC/CACIB
Openklas teven
Eyka von Alhambra, 2997316 WR. Wiegers 3 U
Kampioenklas teven
Hotlips Honey von den Hatzruden, 2922177 M.Y.Verweij-Bokhoven 1 U CAC/CACIB Beste teef
Lovaniumwinster

(Terug naar boven)


Ravenna 18-10-2015 Keurm. Nikola Angelkovski
   (18-10-2015)

Openklas teven
Labarrischa' T Hupke, 2935634 Willemsen /Mulder U
Jongehondenklas teven
Marieluca ' T Hupke, 2965535 Willemsen /Mulder U

(Terug naar boven)


Dortmund, 18-10-2015, W.Walter
   (18-10-2015)

Jeugdklasse
Fame-Ovette van de Haorepos,2972208 Thijssen J. 2U res. Jgd CAC VDH
Tussenklasse
Enja van de Haorepos, NHSB2939641 Thijssen J. 4U

(Terug naar boven)


Zwolle 4-10-2015, keurm. Dhr.J.M.M.G.van Dijk
   (04-10-2015)

Babyklas reuen
Jonkheer Ries von Maulwurfsgrille 3000862 J.vanNieuwamerongen 1 B
Amadeusvan de Beukenlooi3001276 H.vander Heijden-Nijman 2 B
Jeugdklas reuen
Diovanni of the Gentle Rotts2980938 S.Marijnissen 1 U JCAC res.CAC
Chezzies Gee Star 2979100 R.Scheenstra 2 U
Tussenklas reuen
Myagi of Voyager Rotts2961433 R.Mangold 1 U
Openklas reuen
Atila from Royal Breed 2837185 E.Pijfers 1 U
Ide Bauke vom Dunvanhof2871363 I. van Witteveen 2 U
Kampioensklasse reuen :
Django vom Schloss Winter2858261 A.H.P. van der Velden 1 U CAC/CACIB, Beste reu
Babyklasse teven :
Jutha von Maulfwurfsgrille 3000866 J.A. Feijtel-Muzyka 1 VB, beste baby
Adelbrent ina van de Beukenlooi 3001278 H.B.A. van der Heijden-Nijman 2 VB
Adina van de Beukenlooi 3001277 H.B.A. van der Heijden-Nijman B
Puppyklasse teven :
Missouri Marni von den Hatzruden2999756 J. Carnas 1 VB, beste pup van het ras
Jeugdklasse teven :
Xella van de Runderkraal 2971385 F.J.W.M. Kapteijns 1 U, JCAC , res. Cac
Karo Kwinta von den Hatzruden2983687 I.Y. Verweij 2 U
Dutch Onyx Heidi 2980499 E. Kruglak 3 ZG
Tussenklasse teven :
Josi Gräfin von den Hatzruden2958226 M.M.M. Jansen 1 U
Iduna von Maulfwurfsgrille 2956860 A.D. Oosterveen-Molhoek 2 ZG
Openklasse teven :
Ina van Moserbear 2842361 W.J.M. Marijnissen 1 U
Dempsey van Meijl op Zeven 2898173 W.J.M. Peters 2 U
Dutch Onyx Delta 2909957 E. Kruglak 3 U
Beatelke Macy2916545 S. Marijnissen-Redegeld 4 ZG
Idol Lisa Marie von den Hatzruden 2950520 M.Y. Verweij-Bokhoven ZG
Draga van Thuredrecht2936888 M. van den Brink ZG
Bela van Thuredrecht2855524 M. van den Brink ZG
Brigid van Thuredrecht2855525 V.A. Flood ZG
Gebruikshondenklasse teven :
Amber Hera van de Sjans 2849932 J.A.T. Koelewijn 1U CAC/CACIB, Beste teef Beste vh Ras

(Terug naar boven)


Zwolle 3-10-2015 keurm. A Bear
   (03-10-2015)

Jeugdklas reuen
Atlas om Grossen Tal2982819 E.C.Pijfers 1U JCAC
Tussenklas reuen
Ayk Loni von der Leibrucke2950681 H.Hilbink 1U
Openklas reuen
Zahar iz Tverskogo Doma2966369 H.Bak 1U CACIB
Ide Bauke vom Dunvanhof 2871363 W.Witteveen 2U
Nero vom Dunvanhof2939131 M.van Dorrestein 3U
Kampioenklas reuen
Django vom Schloss Winter2858261 A.van der Velden 1U res CACIB
Gebruikshondenklas reuen
Larzo v Dunvanhof, 2916591 M.Michorius 1 U
Pupyyklas teven
Ivana van Zopian2993554 C.Thijssen 1VB beste pup
Jeugdklas teven
Xena van de Runderkraal2971384 J.Geerts 1U JCAC 1U JCAC
Dutch Onyx Heidi E.Kruglak 2U
June Coco van het Beemdenpark2968786 J.Deenen 3U
Karo Kwinta von den Hatzruden 2983687 I.Verweij 4 ZG
Abby van de Lage Wetering 2987940 A.Vledder NTB
Tusenklas teven
Josi Grafin von den Hatzruden 2958226 M.Jansen 1U
Ayla Loni von der Leibrucke2950687 J.Reitsema 2ZG
Openklas teven
Nina vom Dunvanhof 2939136 M.Michorius 1U CACIB BOB
Ina van Moserbear 2842361 W.Marijnissen 2U
Dutch Onyx Delta 2909957 E.Kruglak 3U
Noita vom Dunvanhof 2939140 J.Lamers 4U
Idol Lisa Marie von den Hatzruden 2950520 M.Verweij U
Demi van Zopian 2868920 C.Thijssen U
Brigid van Thuredrecht2855525 V.Flood ZG
Bo Linn van de Ronselberg 2930532 A.Ebbinge ZG
Victoria Flash Rouse2808580 E.Pijfers ZG
Draga van Thuredrecht 2936888 M.van de Brink ZG
Bailey van de Sjans2908673 B.Kemper ZG
Bela van Thuredrecht 2855524 M.van de Brink NTB
Gebruikshondenklas teven
Amber Hera van de Sjans2849932 J.Koelewijn 1U res.CACIB

(Terug naar boven)


Goldenstedt 27-9-2015,
   (27-09-2015)

Openklas reuen
Ide Bauke vom Dunvanhof2871363 I. van Witteveen 3ZG

(Terug naar boven)


Maastricht, 27 Sept. 2015, keurm. F. Wildman
   (25-09-2015)

Reuen Jeugdklas
Beer vh Brabants Eind, 2966227 Nobelen H.J.A. vd 1 U resCAC
Reuen Kampioensklas
Medal of Honor Hades, LOF84918 Vailler D. 1 U CAC + CACIB beste reu beste vh Ras
Teven Babyklas
Hefrings Pride Oh My aka Quinty, AANV9 Devogel B.M. 1 VB
Teven Puppyklas
Orysa v Kampshof, AANVR8 Walthery S. 1 VB beste pup
Cassie Nike vd Sjans, 2999146 Koelewijn J.A.T. 2 VB
Teven Jeugdklas
Xena vd Runderkraal, 2971384 Geerts J.J.M. 1 U
Karo Kwinta vd Hatzruden, 2983687 Verweij I.Y. U
Teven Jonge hondenklas
Josi Gravin vd Hatzruden, 2958226 Verweij I.Y. 1 U RESCAC + res CACIB
Teven Openklas
Hefrings Pride Moonshine Myla, 2959809 Gerven E.& A. v 1 U CAC + CACIB beste teef
Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520 Verweij I.Y. 2 U

(Terug naar boven)


Maastricht, 26 Sept. 2015, keurm. D. Graffmann
   (23-09-2015)

Reuen Puppyklas
Ultra Lucius Vorenus, 122020 Bogucli A.W. 1 VB
Reuen Jeugdklas
Beer vh Brabants Eind, 2966227 Nobelen H.J.A. vd 1 U JCAC
Kiaro Kizar vd Hatzruden, 2983685 Janssen M. 2 U
Reuen Jonge hondenklas
Pride Black Pearl Noran, 2978180 Geelkerken C.W.M. 1 U
Reuen Openklas
Ide Bauke v Dunvanhof, 2871363 Witteveen W. 1 U resCAC + res CACIB
Reuen Kampioensklas
G'Max Les Rotts de la Baronnie, 81801917 Detroit M. 1 U CAC CACIB beste reu beste vh Ras
Medal of Honor Hades, LOF84918 Vailler D. 2 U
Teven Babyklas
Cigi vh Brabandseind, 3002120 Nobelen H.J.A. vd 1 VB
Cassie Nike vd Sjans, 2999146 Koelewijn J.A.T. 2 VB
Teven Puppyklas
Ocean v Kampshof, AANV10 Vandecapelle J. 1 VB Beste pup
Teven Jeugdklas
Xena vd Runderkraal, 2971384 Geerts J.J.M. 1 U C
Karo Kwinta vd Hatzruden, 2983687 Verweij I.Y. Verweij I.Y. 2 U
Xella vd Runderkraal, 2971385 Kapteyns F.J.W.M. 3 U
June‑Coco vh Beemdenpark, 2968786 Deenen & Dor J.H.J.M. 4 U
Teven Jonge hondenklas
Josi Gravin vd Hatzruden, 2958226 Jansen M.M.M. 1 U
Marieluca 't Hupke, 2965535 Willemsen & Mulder FDM & AT 2 U
Teven Openklas
Noita v Dunvanhof, 2939140 Lamers J.A. 1 U CAC+CACIB beste teef
Lexus 't Hupke, 2918426 Schuurmans‑v.Roosmalen C. 2 U ResCAC+ resCACIB
Labarischa 't Hupke, 2935634 Willemsen & Mulder FDM & AT 3 U
Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520 Verweij I.Y. 4 U
Hefrings Pride Moonshine Myla, 2959809 Gerven E.& A. v U

(Terug naar boven)


Libramont, 13 Sept. 2015, keurm. G. Verlinden
   (13-09-2015)

Lio Lothar vd Hatzruden, 2994195 Verweij I.Y. 1 VB Beste pup
Reuen Jeugdklas
Beer vh Brabants Eind, 2966227 Nobelen H.J.A. vd 1 ZG Beste jeugdhond
Kiaro Kizar vd Hatzruden, 2983685 Janssen M. 2 ZG
Teven Babyklas
Cigi vh Brabants Eind, 3002120 Nobelen H.J.A. vd 1 VB Beste baby
Teven Jonge hondenklas
Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520 Verweij I.Y. 2 U  Res.CACIB

(Terug naar boven)


Siegershow, 29-30 Augustus 2015
   (30-08-2015)

Reuen Puppyklas
Lio Lothar vd Hatzruden, 2994195 Verweij I.Y. 10 VB
Reuen Jeugdklas
Diovanni of the Gentle Rotts, 2980938 Marijnissen‑Redegeld S. U
Reuen Tussenklas
Myagi of Voyager Rotts, 2961443 Mangold‑vd Hengel R.& R. 7 U
Beer vh Brabants Eind, 2966227 Nobelen H.J.A. vd U
Rexlinger Anakin, 2988156 Montes Klaver M.& V. U
Reuen Jonge hondenklas
Eljahro v.'t Olde Nest, 2939310 Rosink P. ZG
Reuen Openklas
Beatelke Mako, 2916538 Montes Klaver M.& V. U
Teven Babyklas
Cigi vh Brabants Eind, 3002120 Nobelen H.J.A. vd 2 VB
Cassie Nike vd Sjans, 2999146 Koelewijn J.A.T. 8 VB
Missisipi Moya vd Hatzruden, 2999757 Bongers M. 9 VB
Teven Puppyklas
Izzy vd Leemlande, 2990363 Schuurmans‑v.Roosmalen C. 9 VB
Ivana van Zopian, 2993554 Thijssen C.W. VB
Chezzies Handsome, 2993275 Hegeman E. VB
Teven Jeugdklas
Xella vd Runderkraal, 2971385 Kapteyns F.J.W.M. U
Rexlinger Aziza, 3008687 Broek & Verwijmeren J.& J. vd U
Teven Jongehondenklas
Marieluca 't Hupke, 2965535 Willemsen & Mulder U
Enja v Haorepos, 2939641 Thijssen M.P.J.M. U
Teven Openklas
Beatelke Macy, 2916545 Marijnissen‑Redegeld S. U
Gina Delle Nuove Corti, 2929654 Ruijter‑v Nimwegen L. de U
Labarischa 't Hupke, 2935634 Willemsen & Mulder  U
Chezzies Extreme, 2933830 Hegeman‑Adriaansz E. ZG
Teven Gebruikshondenklas
Ter Waele Helder, 2839517 Zandbergen C.W.E. U

(Terug naar boven)


Reinhold Richtscheid, 28 Augustus 2015
   (28-08-2015)

Reuen Jeugdklas
Rexlinger Anakin, 2988156 Montes Klaver M.& V. 4 U
Diovanni of the Gentle Rotts, 2980938 Marijnissen‑Redegeld S. ZG
Reuen Openklas
Beatelke Mako, 2916538 Montes Klaver M.& V. U
Teven Puppyklas
Chezzies Handsome, 2993275 Hegeman E. 9 VB
Ivana van Zopian, 2993554 Thijssen C.W. BL
Teven Jeugdklas
Rexlinger Aziza, 3008687 Broek & Verwijmeren J.& J. vd U
Teven Openklas
Mega v Hause Edelstein, 2939037 Mangold‑vd Hengel R.& R. U
Beatelke Macy, 2916545 Marijnissen‑Redegeld S. ZG
Chezzies Extreme, 2933830 Hegeman‑Adriaansz E. ZG

(Terug naar boven)


Rotterdam, 26 Juli 2015, keurmeester C. Hastings
   (26-07-2015)

Reuen Puppyklas
Rino, 3000720 Pijfers‑Gruter E.C. 1 VB Beste pup
Reuen Jeugdklas
Taylored By Design Taylored, 1367002 Thompson & Lee & Taylor 1 U JW Beste jeugdhond
Chezzies Gee Star, 2979100 Scheerstra R.& F. 2 U
Atlas v Grossen Tal, 2982819 Pijfers‑Gruter E.C. 3 U
Jlo Jairo vd Hatzruden, 2958216 Verweij I.Y. 4 U
Chezzies Festool, 2959045 Hegeman‑Adriaansz E. U
Beer vh Brabants Eind, 2966227 Nobelen H.J.A. vd U
Odin v Dunvanhof, 2973939 Witteveen W. U
Diovanni of the Gentle Rotts, 2980938 Marijnissen‑Redegeld S. U
Reuen Jonge hondenklas
Prince v Haus Drazic, JR89855 Dragoslav D. 1 U
Reuen Openklas
Cor Snor v. 't Hagerbrook, 2836065 Ruijter‑v Nimwegen L. de 1 U Res.CAC + Res. CACIB
Ide Bauke v Dunvanhof, 2871363 Witteveen W. 2 U
Reuen Kampioensklas
Black Mambo Taylored, 333101 Taylor & Taylor R.D.& D. 1 U CAC + CACIB BvhR
Teven Puppyklas
Chezzies Handsome, 2993275 Hegeman‑Adriaansz E. 1 VB Beste pup
Oxana 't Hupke, BELG30 Geboers J.T.A.M. 2 VB
Teven Jeugdklas
Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520 Verweij I.Y. 1 U Jeugd CAC
Josi Gravin vd Hatzruden, 2958226 Jansen M.M.M. 2 U
Djanti vh Haltersehof, 2976344 Ee M. v 3 U
Rexlinger Aziza, 3008687 Broek & Verwijmeren J.& J. vd 4 U
Xella vd Runderkraal, 2971385 Kapteyns F.J.W.M. U
Djillz vh Haltersehof, 2976343 Ee M. v ZG
Teven Jonge hondenklas
Chezzies Extreme, 2933830 Hegeman‑Adriaansz E. 1 U Res CAC + Res. CACIB
Teven Openklas
Hotlips Honey vd Hatzruden, 2922177 Verweij‑Bokhoven M.Y. 1 U CAC + CACIB Beste teef
Gina Delle Nuove Corti, 2929654 Ruijter‑v Nimwegen L. de 2 U
Lexus 't Hupke, 2918426 Schuurmans‑v.Roosmalen C. 3 U
Beatelke Macy, 2916545 Marijnissen‑Redegeld S. 4 U
Ina v Moserbear, 2842361 Marijnissen W.J.M. U

(Terug naar boven)


Moers, 26 Juli 2015, keurmeester J. Wulff
   (26-07-2015)

Reuen Jonge hondenklas
Rexlinger Anakin, 2988156 Montes Klaver M.& V. 3 ZG
Reuen Openklas
Beatelke Mako, 2916538 Montes Klaver M.& V. 2 ZG
Teven Jeugdklas
Ter Waele Oda, 2970782 Zandbergen C.W.E. ZG
Teven Jonge hondenklas
Incredible Iza vd Hatzruden, 2950518 Kastermans E.G.N. ZG
Teven Openklas
Diabla v Rotberg, 123996 Brink M. vd 4 U
Merci v Cassanova, 123431 Kastermans E.G.N. ZG
Gess v Hause Man, 2915165 Baas L. G
Teven Gebruikshondenklas
Ter Waele Helder, 2839517 Zandbergen C.W.E. 3 U

(Terug naar boven)


Rummen, 25 Juli 2015
   (25-07-2015)

Reuen Babyklas, keurmeester: M. Knezevic
Zidane vh Marmeshof, 2998732 Rietdijk M. 3 VB
Reuen Jeugdklas, keurmeester: M. Knezevic
Myagi of Voyager Rotts, 2961443 Mangold‑vd Hengel R.& R. 3 U
Xeno vd Runderkraal, 2971382 Bennaars C. U
Nacho v Moserbear, 2979117 Cornelis A. ZG
Athos vd Ramshoven, 2981461 Brugman A.& M. ZG
Reuen Jonge hondenklas, keurmeester: M. Knezevic
Rexlinger Anakin, 2988156 Montes Klaver M.& V. 2 U
Reuen Openklas, keurmeester: M. Knezevic
Beatelke Mako, 2916538 Montes Klaver M.& V. 3 U
Jenairo‑Justo vh Raquinco Hof, 2898776 Ruedisueli A.C.J.P.J. 4 U
Endo v Hause Edelstein, 2881401 Laan E.T. vd ZG
Reuen Kampioensklas, keurmeester: M. Knezevic
Gio of Voyager Rotts, 2751885 Mangold‑vd Hengel R.& R. 1 U
Teven Babyklas, keurmeester: C. Delafontaine
Oxana 't Hupke, BELG30 Geboers J.T.A.M. 1 VB Beste pup
Teven Puppyklas, keurmeester: C. Delafontaine
Ivana van Zopian, 2993554 Thijssen C.W. 3 VB
Izzy vd Leemlande, 2990363 Schuurmans‑v.Roosmalen C. BL
Teven Jeugdklas, keurmeester: C. Delafontaine
Xena vd Runderkraal, 2971384 Geerts J.J.M. U
Djillz vh Haltersehof, 2976343 Ee M. v U
Djanti vh Haltersehof, 2976344 Ee M. v U
Nenh Hof ter Cammen, 2978399 Rietdijk M. U
v Haus Fgm Marah‑Nandia, 2985862 Ruesdisueli‑'t Hoen I. U
Anouk vd Ramshoven, 2981463 Brugman A.& M. ZG
Teven Openklas, keurmeester: C. Delafontaine
Mega v Hause Edelstein, 2939037 Mangold‑vd Hengel R.& R. 3 U
Firenze Jose van Zopian, 2914762 Thijssen C.W. 4 U
Demi van Zopian, 2868920 Thijssen C.W. U
Lexus 't Hupke, 2918426 Schuurmans‑v.Roosmalen C. U
Hefrings Pride Moonshine Myla, 2959809 Gerven E.& A. v U
Ruby v Jovi Rotts, 2827937 Laan  E.T. vd ZG
Anja, 2896168 Geerts J.J.M. ZG
Myla vd Bertaliehoeve, 2914496 Lent E. ZG
Teven Veteranen klas, keurmeester: C. Delafontaine
Xella v Brixenburg, 2625026 Wit & de Jong M.P.M.& L. de 1 U Beste veteraan

(Terug naar boven)


Rotterdam, 25 Juli 2015, keurmeester N. Beggs
   (25-07-2015)

Reuen Jeugdklas
Taylored By Design Taylored, 1367002 Thompson & Lee & Taylor 1 ZG
Jlo Jairo vd Hatzruden, 2958216 Verweij I.Y. 2 ZG
Diovanni of the Gentle Rotts, 2980938 Marijnissen‑Redegeld S. 3 ZG
Chezzies Festool, 2959045 Hegeman‑Adriaansz E. 4 ZG
Beer vh Brabants Eind, 2966227 Nobelen H.J.A. vd ZG
Odin v Dunvanhof, 2973939 Witteveen W. G
Reuen Openklas
Ide Bauke v Dunvanhof, 2871363 Witteveen W. 1 ZG
Zahar iz Tverskogo Doma, 2966369 Bak H.A.J. 2 ZG
Reuen Kampioensklas
Black Mambo Taylored, 333101 Taylor & Taylor R.D.& D. 1 U CAC + CACIB BvhR
Django v Schloss Winter, 2858261 Velden A.H.P. vd 2 U Res. CAC + Res. CACIB
Teven Puppyklas
Chezzies Handsome, 2993275 Hegeman‑Adriaansz E. 1 VB Beste pup
Teven Jeugdklas
June‑Coco vh Beemdenpark, 2968786 Deenen & Dor J.H.J.M. 1 U Jeugd CAC + CAC BT
Rexlinger Aziza, 3008687 Broek & Verwijmeren J.& J. vd 2 U Res. CAC
Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520 Verweij I.Y. 3 ZG
Josi Gravin vd Hatzruden, 2958226 Jansen M.M.M. 4 ZG
Teven Jonge hondenklas
Chezzies Extreme, 2933830 Hegeman‑Adriaansz E. 1 U Res. CACIB
Teven Openklas
Ina v Moserbear, 2842361 Marijnissen W.J.M. 1 U CACIB
Hotlips Honey vd Hatzruden, 2922177 Verweij‑Bokhoven M.Y. 2 U 
Beatelke Macy, 2916545 Marijnissen‑Redegeld S. 3 U
Bailey vd Sjans, 2908673 Kemper B. 4 ZG

(Terug naar boven)


Dortmund, 19 Juli 2015, keurmeester E. Hellmann
   (19-07-2015)

Reuen Kampioensklas
Jero v Moserbear, 2854275 Moser J. 1 U Anw.Dt Ch.
Teven Jeugdklas
Fame‑Ovette vd Haorepos, 2972208 Thijssen M.P.J.M. 2 U
Teven Jonge hondenklas
Enja vd Haorepos, 2939641 Thijssen M.P.J.M. 1 U Anw.Dt Ch.

(Terug naar boven)


Lokeren 12 juli 2015, keurm. Dhr G. Verlinden
   (12-07-2015)

Puppyklasse reuen
Kiaro Kizar von den Hatzruden, 2983685 JanssenM. 1VB Beste pup Lokerse puppy winner, 2e pup alle rassen.
Jeugdklasse reuen
J-lo Jaffir von den Hatzruden, 2958216 Verweij I.Y. 1 U JCAC beste jeugdhond, Lokerse jeugdwinner en winner, BOB.
Beer van het Brabants Eind, 2966227 2 U Nobelen H.J.A. vd
Tussenklasse teven
Idol Lisa Marie von den Hatzruden 1U Verweij I.Y. 1 U CAC beste teef

(Terug naar boven)


Ambiorixtrofee Genk 28 juni 2015 keurm. Dhr. Kinsey
   (29-06-2015)

Puppyklasse reuen
Kiaro Kizar von den Hatzruden, 2983685 JanssenM. 1VB Beste pup Ambiorix Puppy winner.
Jeugdklasse reuen 1 U JCAC beste jeugdhond .Ambiorix Jeugdwinner
J-lo Jaffir von den Hatzruden, 2958216 Verweij I.Y.
Beer van het Brabants Eind, 2966227 2 U Nobelen H.J.A. vd 2 U
Jeugdklasse teven
Idol Lisa Marie von den Hatzruden 1U Verweij I.Y. 1 U JCAC Ambiorixjeugdwinster

(Terug naar boven)


Bodensee-Spezialzuchtschau 28 juni 2015, keurmeester Prof. Dr. P. Friedrich
   (28-06-2015)

Reuen kampioensklas
Jero v Moserbear, 2854275 Moser J. 1 U Anw. Dt CH VDH kamp.

(Terug naar boven)


Kosmaj Siegershow Mladenovac Servië. 21 juni 2015, keurmeester N.Abgelofski
   (21-06-2015)

Reuen kampioensklas
Jero v Moserbear, 2854275 Moser J. 1 U Kosmaj Sieger

(Terug naar boven)


Tompa, Kiscem Gold Cupsiegershow 13 juni 2015, keurmeester T. Popova
   (13-06-2015)

Reuen kampioensklas
Jero v Moserbear, 2854275 Moser J. 1 U

(Terug naar boven)


Tompa, Panonia siegershow 13 juni 2015, keurmeester E. Stepanauskiene
   (13-06-2015)

Reuen kampioensklas,
Jero v Moserbear, 2854275 Moser J. 1 U

(Terug naar boven)


Brandenburger Sieger schau 7 juni 2015, keurmeester S. Trebschuh
   (07-06-2015)

Reuen openklas 1 U C BR VDH kamp. Brandenburger sieger
Jero v Moserbear, 2854275 Moser J.

(Terug naar boven)


Klagenfurt, 7 Juni 2015, keurmeester E. Drudi
   (07-06-2015)

Reuen Openklas
Zahar iz Tverskogo Doma, 2966369 Bak H.A.J. 1 U C RB
Reuen Kampioensklas
Hannibal v Hapschaarshove, 2748838 Bak H.A.J. 1 U C B BR BVHR

(Terug naar boven)


Klagenfurt, 6 Juni 2015, keurmeester F. Cochetti
   (06-06-2015)

Reuen Openklas
Zahar iz Tverskogo Doma, 2966369 Bak H.A.J. 1 U C
Reuen Kampioensklas
Hannibal v Hapschaarshove, 2748838 Bak H.A.J. 1 U C B BR BVHR

(Terug naar boven)


Lommel, 6 Juni 2015, keurmeester M. Draganescu
   (28-05-2015)

Reuen Puppyklas
Kiaro Kizar vd Hatzruden, 2983685 Janssen M. 1 VB
Reuen Jeugdklas
Beer vh Brabants Eind, 2966227 Nobelen H.J.A. vd 1 U
Ankafaxxes Neo, 1141960 Wit & de Jong M.P.M.& L. de 4 U
Jlo Jairo vd Hatzruden, 2958216 Verweij I.Y. U
Reuen Gebruikshondenklas
Jordan v Schloss Ouwen, 1081402 Geboers J.T.A.M. 1 U 2e in gebruikshondengroep
Reuen Kampioensklas
Django v Schloss Winter, 2858261 Velden A.H.P. vd 1 U BR BvhR CAC
Teven Babyklas
Oxana 't Hupke, 564541 Geboers J.T.A.M. 1VB beste baby
Teven Jeugdklas
Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520 Verweij I.Y. 1 U beste jeugdhond
Ankafaxxes Nasha, 1141982 Wit & de Jong M.P.M.& L. de 2 U
Teven Jonge hondenklas
Marieluca 't Hupke, 2965535 Willemsen & Mulder FDM & AT 2 ZG
Teven Openklas
Ankafaxxes Lynne, 1126388 Wit & de Jong M.P.M.& L. de 1 U
Labarischa 't Hupke, 2935634 Willemsen & Mulder FDM & AT 2 ZG

(Terug naar boven)


Oss, 7 Juni 2015, keurmeester F. Zijdenbos‑Jansen
   (27-05-2015)

Reuen Babyklas
Rino, 3000720 Pijfers‑Gruter E.C. 1 VB
Habor IJsven, 2982475 Bloemendal J.L. 2 VB
Reuen Jeugdklas
Myagi of Voyager Rotts, 2961443 Mangold‑vd Hengel R.& R. 1 U beste jeugdreu
Jlo Jairo vd Hatzruden, 2958216 Verweij I.Y. 2 U
Atlas v Grossen Tal, 2982819 Pijfers‑Gruter E.C. 3 U
Chezzies Focus, 2959044 Peters L. 4 ZG
Reuen Openklas
Ide Bauke v Dunvanhof, 2871363 Witteveen 1 U RC RB
Reuen Kampioensklas
Django v Schloss Winter, 2858261 Velden A.H.P. vd 1 U C B BR BVHR
Teven Puppyklas
Izzy vd Leemlande, 2990363 Schuurmans‑v.Roosmalen C. 1 VB
Ivana van Zopian, 2993554 Thijssen C.W. 2 VB
Teven Jeugdklas
Xella vd Runderkraal, 2971385 Kapteijns F.J.W.M. 1 U C, beste teef, beste jeugdteef
Xena vd Runderkraal, 2971384 Geerts J.J.M. 2 U
Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520 Verweij I.Y. 3 U
Djillz vh Haltersehof, 2976343 Ee M. v 4 U
Fiona‑Bonnie vd Heksenloake, 2973304 Nelissen M.L.F. ZG
Oxana v Dunvanhof, 2973943 Odijk G.G.E. ZG
Djanti vh Haltersehof, 2976344 Ee M. v ZG
Teven Jonge hondenklas
Hefrings Pride Moonshine Myla, 2959809 Devogel B.M. 1 U
To the Limit of the Fancy Rott's, 2946354 Manders M.W.A. 2 U
Make A Wish Veckarott, 2971492 Pijfers‑Gruter E.C 3 U
Teven Openklas
Dempsy v Meijl op Zeven, 2898173 Peters W.J.M. 1 U RC B
Mega v Hause Edelstein, 2939037 Mangold‑vd Hengel R.& R. 2 U RB
Demi van Zopian, 2868920 Thijssen C.W. 3 U
Beatelke Macy, 2916545 Marijnissen‑Redegeld S. 4 ZG
Ina v Moserbear, 2842361 Marijnissen W.J.M. ZG

(Terug naar boven)


Arnhem, 25 Mei 2015, keurmeester W.J.M. Peters
   (26-05-2015)

Reuen Jeugdklas
Myagi of Voyager Rotts, 2961443 Mangold‑vd Hengel R.& R. 1 U
Beer vh Brabants Eind, 2966227 Nobelen H.J.A. vd 2 U
Atlas v Grossen Tal, 2982819 Pijfers‑Gruter E.C. 3 U
Prince v Haus Drazic, JR89855 Dragoslav D. 4 U
Chezzies Festool, 2959045 Hegeman‑Adriaansz E. U
Jlo Jairo vd Hatzruden, 2958216 Verweij I.Y. ZG
Chezzies Focus, 2959044 Peters L. ZG
Pride Black Pearl Noran, 2978180 Geelkerken C.W.M. ZG
Reuen Jonge hondenklas
Zito vd Rheinfahre, 124646 Klein J. 1 U RC RB
Reuen openklas
Cona‑Chopper vd Heksenloake, 2925058 Vries S.V. de 1 ZG
Banjer vd Markenrichter, 2906307 Bolmer H. D
Reuen Kampioensklas
Django v Schloss Winter, 2858261 Velden A.H.P. vd 1 U C B BR BVHR 6e in eindkeuring
Reuen Veteranen klas
Hannes vd Heksenloake, 2642860 Vries S.V. de 1 ZG
Teven Puppyklas
Kimma Kimbra vd Hatzruden, 2983688 Bongers M. 1 VB Beste pup
Teven Jeugdklas
Xella vd Runderkraal, 2971385 Kapteyns F.J.W.M. 1 U
Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520 Verweij I.Y. 2 U
Josi Gravin vd Hatzruden, 2958226 Jansen M.M.M. 3 ZG
Teven Jonge hondenklas
Hefrings Pride Moonshine Myla, 2959809 Devogel B.M. 1 U C B BT
Zoe vd Rheinfahre, 124650 Klein J. 2 U
Chezzies Extreme, 2933830 Hegeman‑Adriaansz E. 2 U
Isis Philea v.'t IJzerroer, 2941703 Bongers M.A.M. 4 ZG
Teven Openklas
Beatelke Macy, 2916545 Marijnissen‑Redegeld S. 1 U RC RB
Voice vd Runderkraal, 2900319 Thoonen‑Kuiper S. 2 U
Ina v Moserbear, 2842361 Marijnissen W.J.M. 3 U
Bo vd Markenrichter, 2906312 Ruiter C.A.G. de 4 U
Dula ze Zbitowa, 2853622 Pijfers‑Gruter E.C. U
Lexus 't Hupke, 2918426 Schuurmans‑v.Roosmalen C. U
Linda Darel, 2941554 Geerts J.J.M. U

(Terug naar boven)


Coesfeld, Duitsland 24-05-2015 Keurm. J. Wulff
   (20-05-2015)

Jeugdklasse
Fame-Ovette van de Haorepos,2972208 Thijssen J. 2U jgd CAC VDH Jgd CAC ADRK Westfalen Jugend siegerin 2015
Tussenklasse
Enja van de Haorepos, NHSB2939641 Thijssen J. 2U Res. anw dt ch

(Terug naar boven)


Wieze, Hopstreek Belgie,17-5-15,KM Jouanchicot
   (17-05-2015)

Reuen jeugdklas
J-Lo Jafir Von Den Hatzruden, 2958216 Verweij 1U Beste jeugdhond, Hopprins
Teven jeugdklas
Idol Lisa Marie Von Den Hatzruden, 2950520 Verweij 2ZG
June-Chanel vh Beemdenpark, 298787 Dor-Deenen J.H.J.M. 2ZG

(Terug naar boven)


IFR show 16/17-5-15 Roudnici nad Labem Tsjechië
   (17-05-2015)

Reuen openklas, keurmeester D. Vandecasteele
Jero v Moserbear, 2854275 Moser J. 2 U
Beatelke Mako, 2916538 Montes Klaver U
Reuen kampioensklas, keurmeester E.Stepanauskiene
Jordan vom Schloss Ouwen, 1081402 Geboers J.T.A.M. U
Teven jongste puppyklas, keurmeester B. Miksic Kasum
Izzy Van De Leemlande, 2990363 Schuurmans VB
Teven jeugdklas, keurmeester D. Vandecasteele
Runa is Rojaus Sleno, 2979024 Lamers J.A. ZG
Xena Van De Runderkraal, 2971384 Geerts ZG

(Terug naar boven)


Belgische clubmatch10-5-15, Rummen
   (10-05-2015)

Reuen Jongste puppyklas, keurmeester L. Dunhill
Nacho V.Moserbear, 2979117 Cornelis 1VB Beste pup
Athos Van De Ramshoven, 2981461 Brugman 3VB
Diovanni Of The Gentle Rotts, 2980938 Munanis Leeloo 2VB
Reuen Jeugdklas, keurmeester L. Dunhill
Xeno Van De Runderkraal, 2971382 Bennaars 4U
J-Lo Jafir Von Den Hatzruden, 2958216 Verweij 6U
Myagi Of Voyager Rotts,29961443 R.Mangold U
Gronx Van Zopian, 9156376 Van Den Wouwer U
Pride Blackpearl Noran, 2978180 Van Geelkerken ZG
Beer Van Het Brabants Eind, 2966227 Van De Nobelen G
Fax Van De Lage Kroften, 2972170 De Wever G
Akay Of Jovi Rotts, 2952836 V.D. Laan G
Reuen openklas, keurmeester L. Dunhill
Beatelke Mako, 2916538 Montes Klaver 3U
Jenairo-Justo V/H Raquinco Hof, 2898776 Ruedisueli U
Lordkato V.D.Mipas, 2937266 Melzner / Kokkelkorn U
Endo Vom Hause Edelstein2881401 V.D. Laan U
Reuen kampioensklas, keurmeester L. Dunhill
Gio Of Voyager Rotts, 2751885 Mangold R. 1U CAC BOB
Chezzies Duracel, 2869319 Hegeman Adriaansz 3U
Teven jongste puppyklas, keurmeester M. Makomaski
Izzy Van De Leemlande, 2990363 Schuurmans 1VB Beste baby
Teven puppyklas, keurmeester M. Makomaski
Anouk Van De Ramshoven, 2981463 Brugman 2VB
Daniek Anoa Of The Gentle Rotts, 2980942 Marijnissen-Redegeld 4VB
Teven jeugdklas, keurmeester M. Makomaski
Marieluca ' T Hupke, 2965535 Willemsen /Mulder 3U
Idol Lisa Marie Von Den Hatzruden, 2950520 Verweij U
Josi Gräfin Von Den Hatzruden, 2958226 Jansen ZG
Xena Van De Runderkraal, 2971384 Geerts ZG
Xintha Van De Runderkraal, 2971386 Van Woensel-Croons ZG
Xella V D Runderkraal, 2971385 Kapteijns ZG
Narah-Nandia Vom Haus Fgm, 2985862 Ruedisueli G
Teven tussenklas, keurmeester M. Makomaski
Hefrings Pride Moonshine Myla, 2959809 Devogel 2U
Chezzies Extreme, 2933830 Hegeman Adriaansz ZG
Wanda Van De Runderkraal, 2935836 Geerts ZG
Teven openklas, keurmeester M. Makomaski
Firenze Josè Van Zopian, 2914762 Eigenaar / Propr. 1U CAC Beste teef
Lexus 'T Hupke, 2918426 Eigenaar / Propr. 2U
Beatelke Macy, 2916545 Marijnissen-Redegeld ZG
Gina Delle Nuove Corti, 2929654 Ruijter De - Van Nimwegen ZG
Labarrischa' T Hupke, 2935634 Willemsen /Mulder ZG
Voice Van De Runderkraal, 2900319 Thoonen-Kuiper ZG
Teven gebruikshondenklas, keurmeester M. Makomaski
Britta Van Thuredrecht, 2855523 Stolk 4ZG
Lette Van T Puntshofke, 1115044 De Jong & De Wit 3ZG
Teven veteranenklas, keurmeester M. Makomaski

Fleur Van Het Polderbos, 1002143

 

Koppelklas

                                Athos vd Ramshoeven en

                                Anouk vd Ramshoven

De Jong & De Wit

 

 

Brugman B.

2ZG

 

 

Eerste plaats  

 


(Terug naar boven)


Kampioenschap Clubmatch te Hapert, 9 Mei 2015
   (09-05-2015)

Reuen Jongste Puppyklas, keurmeester: L.C.A. Quartel
Magglynn Call me Buster, 00671801 Mulhall G.A. 1 VB
Andor vd Lage Wetering, 2987936 Souman M. 2 VB
Reuen Puppyklas, keurmeester: L.C.A. Quartel
Athos vd Ramshoven, 2981461 Brugman A.& M. 1 VB
Chezzies Gee Star, 2979100 Scheerstra R.& F. 2 VB
Chuck‑Condor vd Markenrichter, 2977785 Ehrenherd H. 3 VB
Diovanni of the Gentle Rotts, 2980938 Marijnissen‑Redegeld S. 4 VB
Nacho v Moserbear, 2979117 Cornelis A. VB
Habor IJsven, 2982475 Bloemendal J.L. VB
Gentle v Meijl op Zeven, 2983013 Velden J.J. vd BL
Kiaro Kizar vd Hatzruden, 2983685 Janssen M. BL
Reuen Jeugdklas, keurmeester: L.C.A. Quartel
Nando Hof Chao, 1138354 Dewolf E. 1 U Beste jeugdhond
Torro of the Fancy Rott's, 2946349 Heijden G.M.J.M. vd 2 U
Myagi of Voyager Rotts, 2961443 Mangold‑vd Hengel R.& R. 3 U
Jlo Jairo vd Hatzruden, 2958216 Verweij I.Y. 4 U
Gronx van Zopian, 2949516 Wouwer S. vd U
Ayk vd Leibrucke, 2950681 Brands W. U
Prince v Haus Drazic, JR89855 Dragoslav D. U
Modo v Herchalo, 1137328 Loon H. v ZG
Bixkor de Txurroke, 2213591 Pikabea Martin M. ZG
Agon Quintus v Heesterheim, 2964404 Loos A.A.M. ZG
Beer vh Brabants Eind, 2966227 Nobelen H.J.A. vd ZG
Heros Rafa van Zopian, 2970066 Klein R.R. ZG
Xeno vd Runderkraal, 2971382 Bennaars C. ZG
King Louie Enam vd Brabanderkes, 2973432 Hallegraeff‑Klein E. ZG
Pride Black Pearl Noran, 2978180 Geelkerken C.W.M. ZG
Reuen Jonge hondenklas, keurmeester: L.C.A. Quartel
Hefrings Pride Mahoney, 2963448 Boeijen 1 U
Eljahro v.'t Olde Nest, 2939310 Rosink P. 2 U
Emperor v.'t Olde Nest, 2939311 Huiskamp G. 3 ZG
Kekko‑Buffon vh Raquinco Hof, 2936475 Rutten D. 4 ZG
Winston vd Runderkraal, 2935831 Onwezen E.A. ZG
Reuen Openklas, keurmeester: L.C.A. Quartel
Heavy's Cooper, 2892569 Bank S. vd 1 U
Ide Bauke v Dunvanhof, 2871363 Witteveen 2 U
Hilton Crni Lotos, JR727458 Kroustalli G. 3 U
Reuen Fokkersklas, keurmeester: L.C.A. Quartel
Beatelke Mako, 2916538 Montes Klaver M.& V. 1 U CAC Beste reu Clubwinner
Django v Schloss Winter, 2858261 Velden A.H.P. vd 2 U
Quandor vh Wederzicht, 2826724 Kapteyns F.J.W.M. 3 U
Renzo vd Kleine Weidehoeve, 2800849 Sars A.M.C.M. 4 U
Reuen Gebruikshondenklas, keurmeester: L.C.A. Quartel
Larzo v Dunvanhof, 2916591 Michorius M.G.P. 1 U
Flash Hause Excalibur, 2059337 Pikabea Martin M. 2 U
Beatelke Ike, 2817651 Verwijmeren J.M. 3 U
Kay vh Manneke, 1105623 Geerts‑Coertjens M. 4 ZG
Arkan v Checkpoint Charly, 122635 Slegers B. ZG
Reuen Kampioensklas, keurmeester: L.C.A. Quartel
Chezzies Duracel, 2869319 Hegeman‑Adriaansz E. 1 U Res CAC
Dingo Crni Lotos, PK18343 Mihajlovic Z. 2 U
Gio of Voyager Rotts, 2751885 Mangold‑vd Hengel R.& R. 3 U
Reuen Veteranen klas, keurmeester: L.C.A. Quartel
Noah‑Enzo vh Raquinco Hof, 2630743 Broek & Verwijmeren J.& J. vd 1 ZG
Teven Jongste Puppyklas, keurmeester: L. Dunhill
Izzy vd Leemlande, 2990363 Schuurmans‑v.Roosmalen C. 1 VB Beste baby
Oti v Charco, AANV Notaerts K. 2 VB
Teven Puppyklas, keurmeester: L. Dunhill
Djillz vh Haltersehof, 2976343 Ee M. v 1 VB Beste pup
TK' Queen Latifah, 727111 Chaffe R. 2 VB
Anouk vd Ramshoven, 2981463 Brugman A.& M. 3 VB
Djanti vh Haltersehof, 2976344 Ee M. v 4 VB
Daniek Anoa of the Gentle Rotts, 2980942 Marijnissen‑Redegeld S. VB
Angel v Nijeboxwoude, 2976378 Oost F. BL
Kimma Kimbra vd Hatzruden, 2983688 Bongers M. BL
Raya Dei Cavalieri Dell'Apocalisse, 2995539 Brands W. BL
Teven Jeugdklas, keurmeester: L. Dunhill
Bengali Gia's Garden, JR89919 Kroustalli G. 1 U Res CAC
Pretty vd Leuchtenbrucke, 127910 Galanis & Limiatis G.& T. 2 U
Xena vd Runderkraal, 2971384 Geerts J.J.M. 3 U
Rexlinger Aziza, 41296201 Rexlinge & vd Broek 4 U
Danae Vijf Gehuchten, 2962423 Lievers M. U
June‑Coco vh Beemdenpark, 2968786 Deenen & Dor J.H.J.M. U
Xella vd Runderkraal, 2971385 Kapteyns F.J.W.M. U
Marieluca 't Hupke, 2965535 Willemsen & Mulder FDM & AT U
Ayka v Hause Waldblick, 2972541 Pennings F.J.A. U
Akira de Txurroke, 2168014 Diego Veiga R. ZG
To the Limit of the Fancy Rott's, 2946354 Manders M.W.A. ZG
Gisha van Zopian, 2949521 Wouwer S. vd ZG
Gariva van Zopian, 2949523 Vogel M.W. de ZG
Incredible Iza vd Hatzruden, 2950518 Kastermans E.G.N. ZG
Ayla Loni vd Leibrucke, 2950687 Reitsema J.W. ZG
Josi Gravin vd Hatzruden, 2958226 Jansen M.M.M. ZG
Heavy's Forever Pepita, 2961244 Dijk C.H.C. v ZG
Balou, 2961433 Geerts P.J.M. ZG
Moya v Brixenburg, 2962047 Roekel G. v ZG
Abby vd Westello, 2964360 Kemp A. vd ZG
Holle v Erler Teufelsstein, 2997607 Overmeer‑Kool I.C.& G.F. ZG
Miley v Brixenburg, 2962045 Martens P.M.M. G
Caro v Schwarzen Skorpion, 125545 Viskens & Jacobs M
Teven Jonge hondenklas, keurmeester: L. Dunhill
Hefrings Pride Moonshine Myla, 2959809 Devogel B.M. 1 U
Rougeau Jackie, 4235908 Chaffe R. 2 U
Corona vh Haverveld, 2929985 Edelaar‑Kraan A.M.TH. 3 U
Nina v Dunvanhof, 2939136 Michorius M.G.P. 4 U
Diva v.'t Olde Nest, 2932096 Huiskamp G. U
Nala v Dunvanhof, 2939138 Oost F. U
Anaconda Gia's Garden, JR89914 Kroustalli G. U
Ginny IJsven, 2936725 Gerven & Haze K.& M. ZG
Hedy‑Shana v Erpenstein, 2937145 Mul I. ZG
Teven Openklas, keurmeester: L. Dunhill
Sasha vd Leuchtenbrucke, 121413 Galanis & Limiatis G.& T. 1 U CAC
Beste teef Beste vh Ras Clubwinster
Mega v Hause Edelstein, 2939037 Mangold‑vd Hengel R.& R. 2 U
Lexus 't Hupke, 2918426 Schuurmans‑v.Roosmalen C. 3 U
Cayenne vh Haltersehof, 2922995 Ee M. v 4 U
Loeka v Herchalo, 1107904 Loon H. v U
Uliva vd Scherau, 2817931 Dijk C.H.C. v U
Ina v Moserbear, 2842361 Marijnissen W.J.M. U
Rebel of the Fancy Rott's, 2872248 Ven P.H.M. vd U
Voice vd Runderkraal, 2900319 Thoonen‑Kuiper S. U
Beatelke Macy, 2916545 Marijnissen‑Redegeld S. U
Gill v Erpenstein, 2919448 Overmeer‑Kool I.C.& G.F. U
Eyka v Alhambra, 2997316 Wiegers R U
Labarischa 't Hupke, 2935634 Willemsen & Mulder FDM & AT ZG
Myla vd Bertaliehoeve, 2914496 Lent E. M
Ulla vd Runderkraal, 2850896 Kemp A. vd Geen kwalificatie
Bo vd Markenrichter, 2906312 Ruiter C.A.G. de Geen kwalificatie
Teven Fokkersklas, keurmeester: L. Dunhill
Chezzies Extreme, 2933830 Hegeman‑Adriaansz E. 1 U
Wanda vd Runderkraal, 2935836 Geerts J.J.M. 2 U
Demi van Zopian, 2868920 Thijssen C.W. 3 U
Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520 Verweij I.Y. 4 U
Tess‑Luna vd Kleine Weidehoeve, 2909023 Sars A.M.C.M. U
Maggy v Herchalo, 1126119 Loon H. v ZG
Teven Gebruikshondenklas, keurmeester: L. Dunhill
Woki Dark Force, 2174996 Pikabea Martin M. 1 U

(Terug naar boven)


Speiger, Duitsland 3-5-2015 keurm.: U Peterman
   (03-05-2015)

Jeugdklasse
Fame-Ovette van de Haorepos,2972208 Thijssen J. 2U Jgd CAC
Tussenklasse
Enja van de Haorepos, NHSB2939641 Thijssen J. 3U

(Terug naar boven)


Antwerpen, 18-4-15, keurmeester V. Piskay (SK)
   (18-04-2015)

Reuen Openklas
Zahar iz TverskogoDoma, 2966369 Bak H.A.J. 1 U C B BR BvhR
Teven Puppyklas
Dutch Onyx Heidi, 2980499 Kruglak E.A. 1 VB beste pup

(Terug naar boven)


Goes, 5-4-15, keurmeester P.W.J. v Montfoort
   (05-04-2015)

Reuen Babyklas
Athos vd Ramshoven, 2981461 Brugman A.& M. 1 VB beste baby
Reuen Puppyklas
Diovanni of the Gentle Rotts, 2980938 Marijnissen‑Redegeld S. 1 VB beste pup
Cai‑Egino v Lucernehof, 2975385 Melsen M. 2 BL
Reuen Jeugdklas
Myagi of Voyager Rotts, 2961443 Mangold‑vd Hengel R.& R. 1 U
Chezzies Focus, 2959044 Peters L. 2 U
Chezzies Festool, 2959045 Hegeman‑Adriaansz E. 3 ZG
Jlo Jairo vd Hatzruden, 2958216 Verweij I.Y. 4 ZG
Pride Black Pearl Noran, 2978180 Geelkerken C.W.M. ZG
Reuen Jonge hondenklas
Winston vd Runderkraal, 2935831 Onwezen E.A. 1 U
Reuen Openklas
Django v Schloss Winter, 2858261 Velden A.H.P. vd 1 U RC RB
Reuen Kampioensklas
G'Max Les Rotts de la Baronnie, 81801917 Detroit M. 1 U C B BR BVHR
Teven Puppyklas
Djillz vh Haltersehof, 2976343 Ee M. v 1 VB
Dee‑Box of the Gentle Rotts, 2980942 Marijnissen‑Redegeld S. 2 VB
Teven Jeugdklas
Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520 Verweij I.Y. 1 U
Marieluca 't Hupke, 2965535 Willemsen & Mulder FDM & AT 2 U
Muna 't Hupke, 2961807 Nobelen H.J.A. vd 3 ZG
Josi Gravin vd Hatzruden, 2958226 Jansen M.M.M. 4 ZG
Teven Jonge hondenklas
Hefrings Pride Myla, 2959809 Devogel B.M. 1 U
Cayenne vh Haltersehof, 2922995 Ee M. v 2 U
Teven Openklas
Beatelke Macy, 2916545 Marijnissen‑Redegeld S. 1 U C B BT
Hanka, 84900117 Delbary C. 1 U RC RB
Labarischa 't Hupke, 2935634 Willemsen & Mulder FDM & AT 3 U
Voice vd Runderkraal, 2900319 Thoonen‑Kuiper S. 4 ZG
Teven Gebruikshondenklas
Fenja v Moserbear, 2776280 Moser J. 1 U

(Terug naar boven)


Goes, 4-4-15, keurmeester P. Maranto
   (05-04-2015)

Reuen Babyklas
Athos vd Ramshoven, 2981461 Brugman A.& M. 1 VB
Reuen Puppyklas
Diovanni of the Gentle Rotts, 2980938 Marijnissen‑Redegeld S. 1 VB
Reuen Jeugdklas
Chezzies Focus, 2959044 Peters L. 1 U
Jlo Jairo vd Hatzruden, 2958216 Verweij I.Y. 2 ZG
Chezzies Festool, 2959045 Hegeman‑Adriaansz E. 3 ZG
Reuen Jonge hondenklas
Cesar vh Haltersehof, 2922991 Sanden M. vd 1 U RC RB
Hefrings Pride Mats, 2952974 Schoonen P.J.A. 2 U
Reuen Openklas
Django v Schloss Winter, 2858261 Velden A.H.P. vd 1 U C B BR BVHR
Teven Puppyklas
Dee‑Box of the Gentle Rotts, 2980942 Marijnissen‑Redegeld S. 1 VB beste pup
Teven Jeugdklas
June‑Coco vh Beemdenpark, 2968786 Deenen & Dor J.H.J.M. 1 U
Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520 Verweij I.Y. 2 U
Josi Gravin vd Hatzruden, 2958226 Jansen M.M.M. 3 U
Cheng‑Li vd Wijnhoeve, 2960691 Wijnne J. 4 ZG
Teven Jonge hondenklas
Hefrings Pride Myla, 2959809 Devogel B.M. 1 U
Corona vh Haverveld, 2929985 Edelaar‑Kraan A.M.TH. 2 ZG
Teven Openklas
Hanka, 84900117 Delbary C. 1 U C B BT
Beatelke Macy, 2916545 Marijnissen‑Redegeld S. 2 U RC RB
Nikita v Hause Edelstein, 2934941 Niels R. 3 U
Dempsy v Meijl op Zeven, 2898173 Peters W.J.M. U
Teven Gebruikshondenklas
Fenja v Moserbear, 2776280 Moser J. 1 U

(Terug naar boven)


Crufts Manchester, 6-3-15, keurm. C. Window
   (06-03-2015)

Reuen Openklas
Chezzies Duracel, 2869319 Hegeman‑Adriaansz E. 2 U RC RB

(Terug naar boven)


Groningen, 1-3-15, keurmeester A. Withmars
   (01-03-2015)

Reuen Babyklas
Chezzies Gee Star, 2979100 1 VB
Reuen Jeugdklas
Myagi of Voyager Rotts, 2961443 Mangold‑vd Hengel R.& R. 1 U
Chezzies Festool, 2959045 Hegeman‑Adriaansz E. 2 ZG
Jlo Jairo vd Hatzruden, 2958216 Verweij I.Y. 3 ZG
Zahar iz Tverskogo Doma, 2966369 Bak H.A.J. 4 ZG
Rasty v St. Niclas, 125404 Nee M. ZG
Charmeur of the Gentle Rotts, 2968365 Marijnissen‑Redegeld S. ZG
Prince v Haus Drazic, JR89855 Ramik S. ZG
Reuen Jonge hondenklas
Beatelke Mako, 2916538 Montes Klaver M.& V. 1 U C B BR BVHR
Reuen Openklas
Thoran v Hirschenrangen, 123449 Maaser M. 1 U RC RB
Django v Schloss Winter, 2858261 Velden A.H.P. vd 2 U
Boy ad Bohmter Heide, 2896195 Beuving H. D
Reuen Gebruikshondenklas
Beatelke Ike, 2817651 Verwijmeren J.M. 1 U
Vips v Hause Anin, 121429 Omland M. 2 U
Reuen Kampioensklas
Chezzies Duracel, 2869319 Hegeman‑Adriaansz E. 1 U
Dzjengis‑Khan vd Hatzruden, 2829912 Verwey J. 2 U
Teven Puppy minorklas
Dutch Onyx Heidi, 2980499 Kruglak E.A. 1 VB
Chevelle vd Markenrichter, 2977788 Buuren E. v 2 BL
Teven Jeugdklas
Rexlinger Aziza, 41296201 Broek & Verwijmeren J.& J. vd 1 U RC
Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520 Verweij I.Y. 2 ZG
Josi Gravin vd Hatzruden, 2958226 Jansen M.M.M. 3 ZG
Aida Aunty v Espa's Origine, 2965587 Vries E de 4 ZG
Teven Openklas
Beatelke Macy, 2916545 Marijnissen‑Redegeld S. 1 U C B BT

(Terug naar boven)


Luxemburg, 28-3-15 keurm. J.J. Morbelli
   (28-02-2015)

Reuen Jeugdklas
Akay v Jovi Rotts, 2952836 Laan E.T. vd U
Chezzies Festool, 2959045 Hegeman‑Adriaansz E. ZG
Reuen Openklas
Endo v Hause Edelstein, 2881401 Laan E.T. vd 4 U
Reuen Kampioensklas
Chezzies Duracel, 2869319 Hegeman‑Adriaansz E. 4 U
Teven Jeugdklas
June‑Coco vh Beemdenpark, 2968786 Deenen & Dor J.H.J.M. ZG
Teven Openklas
Ruby v Jovi Rotts, 2827937 Heemskerk‑Lourens V.L. ZG

(Terug naar boven)


Turnhout, 22 Februari 2015
   (22-02-2015)

Reuen Puppyklas
Heavy's Gerrit, 2975100 Graus S. 1 VB
Reuen Jeugdklas
Jlo Jairo vd Hatzruden, 2958216 Verweij I.Y. 2 U
Zahar iz Tverskogo Doma, 2966369 Bak H.A.J. 3 U
Heavy's Face, 2961242 Buck C. de U
Reuen Gebruikshondenklas
Beatelke Ike, 2817651 Verwijmeren J.M. 1 U
Reuen Kampioensklas
Hannibal v Hapschaarshove, 2748838 Bak H.A.J. 1 U C B BR BVHR
Teven Jeugdklas
Rexlinger Aziza, 41296201 Broek & Verwijmeren J.& J. vd 2 U
Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520 Verweij I.Y. 3 U
Ginny IJsven, 2936725 Gerven & Haze K.& M. U
Heavy's Faika, 2961245 Dingenouts N. U
Heavy's Fame, 2961246 Rietdijk‑Deelen A. U
     
Nenh Hof ter Cammen, 2978399 Rietdijk M. U
Heavy's Forever Pepita, 2961244 Dijk C.H.C. v ZG
Teven Openklas
Heavy's Baboushca, 2865650 Dijk C.H.C. v 3 ZG
Teven Gebruikshondenklas
Britta v Thurendrecht, 2855523 Brink M. vd 1 ZG

(Terug naar boven)


Eindhoven, 8-2-2015, keurmeester W. Hagen
   (08-02-2015)

Reuen Babyklas
Diovanni of the Gentle Rotts, 2980938 Marijnissen‑Redegeld S. 1 VB
Reuen Puppyklas
Charmeur of the Gentle Rotts, 2968365 Marijnissen‑Redegeld S. 1 VB
Jordan Enam vd Brabanderkes, 2973434 Verhoef W. 2 VB
Beer vh Brabants Eind, 2966227 Nobelen H.J.A. vd 3 VB
Reuen Jeugdklas
Emperor v.'t Olde Nest, 2939311 Huiskamp G. 1 U
Prince v Haus Drazic, JR89855 Ramik S. 2 U
Jlo Jairo vd Hatzruden, 2958216 Verweij I.Y. 3 ZG
Chezzies Festool, 2959045 Hegeman‑Adriaansz E. 4 ZG
Hefrings Pride Mahoney, 2963448 Boeijen ZG
Agon Quintus v Heesterheim, 2964404 Loos A.A.M. ZG
Reuen Jonge hondenklas
Emil v Meijl op Zeven, 2933277 Hebben & Maas H.& M. 1 U
Reuen Openklas
Banjer vd Markenrichter, 2906307 Bolmer H. 1 U C B BR BVHR
Django v Schloss Winter, 2858261 Velden A.H.P. vd 2 U RC RB
Reuen Gebruikshondenklas
Jordan v Schloss Ouwen, 1081402 Geboers J.T.A.M. 1 U
Vince v Schwaiger Wappen, 121063 Yin S.C. 2 ZG
Teven Puppyklas
Xena vd Runderkraal, 2971384 Geerts J.J.M. 1 VB
Xella vd Runderkraal, 2971385 Kapteyns F.J.W.M. 2 VB
Devil vd Binding, 2969479 Ploegmakers M.H.T. 3 VB
Fiona‑Bonnie vd Heksenloake, 2973304 Nelissen M.L.F. 4 VB
Aida Aunty v Espa's Origine, 2965587 Vries E de VB
Ayka v Hause Waldblick, 2972541 Pennings F.J.A. VB
Lerrazz Bloom, 2975170 Hemmersom & Maassen M.& A. VB
Marah‑Nandia, 2985862 Ruesdisueli‑'t Hoen I. VB
Teven Jeugdklas
Wanda vd Runderkraal, 2935836 Geerts J.J.M. 1 U RC
Enja vd Haorepos, 2939641 Thijssen M.P.J.M. 2 U
Muna 't Hupke, 2961807 Nobelen H.J.A. vd 3 U
To the Limit of the Fancy Rott's, 2946354 Manders M.W.A. 4 U
Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520 Verweij I.Y.U
Esperanza v.'t Olde Nest, 2939315 Huiskamp G. ZG
Isis Philea v.'t IJzerroer, 2941703 Berg R. vd ZG
Dido Vijf Gehuchten, 2962420 Wijgert J.W.M. vd ZG
Marieluca 't Hupke, 2965535 Willemsen & Mulder FDM & AT ZG
Teven Jonge hondenklas
Beatelke Macy, 2916545 Marijnissen‑Redegeld S. 1 U
Hefrings Pride Myla, 2959809 Devogel B.M. 2 U
Gina Dele Nuove Corti, 2929654 Ruijter‑v Nimwegen L. de 3 ZG
Teven Openklas
Labarischa 't Hupke, 2935634 Willemsen & Mulder FDM & AT 1 U C B BT
Chezzies Chess, 2823260 Hegeman‑Adriaansz E. 2 U RB
Dempsy v Meijl op Zeven, 2898173 Peters W.J.M. 3 U
Hefrings Pride Kwantana, 2912886 Sande P.J.A. vd 4 U
Voice vd Runderkraal, 2900319 Thoonen‑Kuiper S. U
Zus Anouschka v Hagerbrook, 2711718 Ruijter‑v Nimwegen L. de ZG
Vickey vd Runderkraal, 2893999 Brugman A.& M. ZG

(Terug naar boven)


Trier, 25 Januari 2015
   (25-01-2015)

Reuen Gebruikshondenklas
Vince v Schwaiger Wappen, 121063 Yin S.C. U
Teven Jeugdklas
Enja vd Haorepos, 2939641 Thijssen M.P.J.M. 1 U

(Terug naar boven)


Mouscron, 24-1-15, keurmeester M. Vermeire
   (24-01-2015)

Reuen Jeugdklas
Jlo Jairo vd Hatzruden, 2958216 Verweij I.Y. 1 U RC
Teven Jeugdklas
Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520 Verweij I.Y. 2 ZG

(Terug naar boven)


Genk, 11 Januari 2015, keurmeester G. vd Bosch
   (11-01-2015)

Jlo Jairo vd Hatzruden, 2958216 Verweij I.Y. ZG
Teven Puppyklas
Xella vd Runderkraal, 2971385 Kapteyns F.J.W.M. 2 VB
Teven Jeugdklas
Wanda vd Runderkraal, 2935836 Geerts J.J.M. 1 U
Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520 Verweij I.Y. 2 U
Marieluca 't Hupke, 2965535 Willemsen & Mulder FDM & AT 3 U
Teven Openklas
Labarischa 't Hupke, 2935634 Willemsen & Mulder FDM & AT 3 U

(Terug naar boven)

 


Ogenblik a.u.b. ...