Hoofdsponsor IFR IPO 2018

 

             ZOOBIO.NL

                Alles voor honden

 

                    

                     

                       

                        Clubblad NRC

                      Alleen voor leden   

 

 

 

 

 

 

 

        

   Reglementen enz. Commissie

    Werkhonden Raad v Beheer

 

 

 

           

 

                     

                                                             

      

 

   

        

 

         

 

 

 

 

Showuitslagen 2017

Van alle CAC tentoonstellingen in Nederland worden alle uitslagen geplaatst.

Van tentoonstellingen in het buitenland alleen als de eigenaar lid is van de NRC.

Ze worden zo snel mogelijk op de site geplaatst maar daarvoor is het noodzakelijk dat iemand ze netjes noteert en doorgeeft.  Anders is het wachten tot we de uitslagen van de Raad v Beheer ontvangen en dat duurt meestal maanden.

Voor tentoonstellingsuitslagen is een Excel sheet beschikbaar waarop alle daarvoor in aanmerking komende honden van een show ingevuld kunnen worden. Dit is dan geschikt om in te lezen in ZooEasy en gemakkelijk op de website te plaatsen. Het beste kun je op de show even overleggen wie het regelt.  Met een beetje goede wil hoeft iedereen het maar één per jaar te doen en helpen we allemaal een beetje mee om het gepubliceerd te krijgen. Zonder goede melding kan het niet gepubliceerd worden. De Excel sheet kun je hier aanvragen.

Het is belangrijk dat alle uitslagen van een show op één formulier ingevuld worden, precies zoals aangegeven, anders kan het niet ingelezen worden.

Zie je een foutje op de site? Tegen niemand zeggen. Wel mailen naar:   show uitslagen. Verbeteren we het snel.

Ook als je denkt dat iets fout is in de telling voor de showbokaal.

Tussenstand showbokaal 2017 na Rotterdam
   (15-09-2017)

Reuen

 


Puntentelling voor de showbokaal

Beer van 't Brabants Eind

48


U = 2 punten

Hefrings Pride One True Thing

34


ZG = 1 punt

Pride Blackpearl Noran

32


1e = 4 punten

Leroy v. Zopian

29


2e = 3 punten

Diovanni of the Gentle Rotts

17


3e = 2 punten

 

 


4e = 1 punt

Teven

 


Beste reu/teef = 5 punten Res=3 punten

Britta vd Ramshoven

74


Beste reu en teef clubmatch 5 punt extra

Ivana v. Zopian

67


Het kan dus dat er op 1 show 3 keer punten verdiend worden die opgeteld worden.

Villa Blackandtan Barbie

48


Cigi vh Brabants Eind

53


Controleer zelf de punten van je eigen hond regelmatig. Bij twijfel aan de juistheid graag hier een mailtje naar toe sturen.

Lilly V. Zopian

29


 

 


(Terug naar boven)


Eschweiler, 10-9-2017, keurm. R. Radtke
   (10-09-2017)

Reuen jeugdklas

 

 

 

 

 

Wagner vom Haus Zschammer

NHSB 3064271

L. de Ruijter - van Nimwegen.

U

3

 

Openklas reuen

 

 

 

 

 

Bhudda vom Nyeboxwoude

NHSB 3014060

 

ZG

5

 

Teven jongste klas

 

 

 

 

 

Ebony vom Neyeboxwoude

NHSB 3073197

F. Oost

VB

1

 

Lotte

NHSB 3067825

R. Smits

?

4

 

Teven tussenklas

 

 

 

 

 

Heizelwood Puma

FI26752/16

M. & V. Montes Klaver

U

1

 

Chipie vom Neyboxwoude

NHSB 3024555

F. Oost

U

4

 

Raya vom Dunvanhof

NHSB 3018905

W. Witteveen

ZG

 

 

Teven gebruikshondenklas

 

 

 

 

 

Hydra vom Königsforst

NHSB 3017291

K. Zandbergen

ZG

4

 

(Terug naar boven)


Luxemburg, 3-9-2017, keurm: C. Delafontaine
   (03-09-2017)

Dutch Onyx Merlin

NHSB 3055808

E.A. Kruglak

ZG

4

 

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

E.A. Kruglak

U

1

BOS, Benelux Jeugdwinner, Benelux Jeugdkampioen, Luxemb. Jeugdkampioen

Teven Openklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Heidi

NHSB 2980499

E.A. Kruglak

U

1

CACL, RCACIB

(Terug naar boven)


Mechelen, 20-8-2017, keurm: C.Hancock
   (20-08-2017)

Reuen Jeugdklas

 

 

 

 

 

Amigo vom Hause Edelstein

NHSB 3063641

P.E.E. van der Veken & E.M.P. Cortjaens

U

1

BOB beste jeugdhond

Dutch Onyx Merlin

NHSB 3055808

E.A. Kruglak

U

2

 

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

E.A. Kruglak

U

2

 

(Terug naar boven)


Mechelen, 19-8-2017, keurm: A. Babianskiene
   (19-08-2017)

Reuen Jeugdklas

 

 

 

 

 

Amigo vom Hause Edelstein

NHSB 3063641

P.E.E. van der Veken & E.M.P. Cortjaens

U

3

 

Dutch Onyx Merlin

NHSB 3055808

E.A. Kruglak

U

2

 

Reuen Openklasse

 

 

 

 

 

Hefrings Pride One At A Time

NHSB 3034297

A. Sanders-Spijker

U

1

RCAC/RCACIB

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

E.A. Kruglak

U

1

 

Teven Tussenklas

 

 

 

 

 

Fairytale of the Gentle Rotts

NHSB 3022946

A. Sanders-Spijker

U

1

CAC/CACIB/BOS

(Terug naar boven)


Willi Hedtke show, Bochum, 12-8-2017, keurm P.D. Viehoff
   (12-08-2017)

Teven gebruikshondenklasse

 

 

 

 

 

Ter Waele Helder

NHSB 2839517

Kiene Zandbergen

U

2

 

Teven Openklasse

 

 

 

 

 

Hydra vom Königsforst

NHSB 3017291

Kiene Zandbergen

ZG

3

 

(Terug naar boven)


Bremen, 6-8-2017, keurm: J. Pohling
   (06-08-2017)

Teven Kampioensklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Heidi

NHSB 2980499

E.A. Kruglak

U

1

Anw.Dt.Ch.VDH, CAC, BOS

(Terug naar boven)


Bremen, 5-8-2017, keurm: P. Friedrich
   (05-08-2017)

Kampioensklas teven

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Heidi

NHSB 2980499

E.A. Kruglak

U

1

Anw.Dt.Ch.VDH

(Terug naar boven)


Rotterdam, 30 juli 2017, keurm: R.Lochs-Romans
   (30-07-2017)

Reuen Jongste Puppyklas

 

 

 

 

 

Pride Blackpearl Qimo

Aangevraagd

C. & I. van Geelkerken

VB

1

Beste jongste pup

Pointwood Ptonto van den Hatzruden

NHSB 3076614

F.B.J. Maassen & T. Maassen

B

2

 

Reuen Jeugdklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Merlin

NHSB 3055808

E.A. Kruglak

U

1

Benelux Jeugdwinner

Wagner Vom Haus Zschammer

NHSB 3064271

A. de Ruijter-van Nimwegen & J.J.M. de Ruijter

ZG

2

 

Leroy v. Zopian

NHSB 3046285

G.G. van Houten

ZG

3

 

Reuen Tussenklas

 

 

 

 

 

Chezzies Ice

NHSB 3018534

D. Hegeman

U

1

RCAC/RCACIB

Monza des Rotts de la Baronnie

LOF 92921

E. Vaillier

ZG

2

 

Reuen Openklas

 

 

 

 

 

Pride Blackpearl Noran

NHSB 2978180

C. & I. van Geelkerken

U

1

CAC/CACIB, BOB, Benelux Winner

Heros Rafa van Zopian

NHSB 2970066

R. Klein & S. Klein

U

2

 

Beer van het Brabants Eind

NHSB 2966227

H. van de Nobelen

ZG

3

 

Hefrings Pride One True Thing

NHSB 3034304

S. Huigen

ZG

4

 

Reuen Kampioensklas

 

 

 

 

 

Zahar iz Tverskogo Doma

NHSB 2966369

H.A.J. Bak

U

1

 

Teven jongste puppyklas

 

 

 

 

 

Dana Danu van 't IJzeroer

NHSB 3074850

M.A.M. Bongers

VB

1

 

Geisha van Bixenburg

NHSB 3074823

S. de Jong

VB

2

 

Teven Puppyklas

 

 

 

 

 

Aicha Rotts v.d. Quadriga

NHSB 3071405

J. v. Oers

VB

1

Beste pup

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

E.A. Kruglak

U

1

CAC, beste teef, Benelux Jeugdwinner, Beste jeugdhond.

California vom Eiswappen

NHSB 3076077

E. Hegeman-Adriaansz

U

2

 

Cataleya Cindy van 't IJzeroer

NHSB 3040096

M.A.M. Bongers

U

3

 

Lilly van Zopian

NHSB 3046291

C.W. Thijssen

U

4

 

Charming Flair van 't IJzeroer

NHSB 3040098

R. Baaten & L. Linssen

G

 

 

Djive v.d. Markenrichter

NHSB 3047721

J.J.A. Roelofsen

ZG

 

 

Teven Tussenklas

 

 

 

 

 

Britta van de Ramshoven

NHSB 3019298

A. Brugman

U

1

RCACIB

Just Ask Feray O'Shea

DK 00613/2016

M. Hagbard-Jensen

U

2

 

Faith of the Gentle Rotts

NHSB 3022945

S. de Jong

ZG

3

 

Teven Openklas

 

 

 

 

 

Ivana v. Zopian

NHSB 2993554

C.W. Thijssen

U

1

RCAC, CACIB, Benelux Winner

Cigi v.h. Brabants Eind

NHSB 3002120

H. v.d. Nobelen

U

2

 

Love Me Rotts de la Baronnie

LOF 91794

M. Pilon

ZG

3

 

Villa Blackandtan Barbie

NHSB 3007434

S.R.T. van Munster

ZG

4

 

Teven Kampioensklas

 

 

 

 

 

Bibi Horus Berg

JR 724930

E. Vaillier

U

1

 

 

(Terug naar boven)


Rotterdam, 29-7-2017 keurm: K. Gilliland
   (29-07-2017)

Reuen Jongste Puppyklas

 

 

 

 

 

Pointwood Ptonto van den Hatzruden

NHSB 3076614

F.B.J. Maassen & T. Maassen

VB

1

 

Reuen Jeugdklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Merlin

NHSB 3055808

E.A. Kruglak

U

1

RCAC

Apollo von der Teufelskuche

NHSB 3074416

J.H. Klasens

U

2

 

Leroy v. Zopian

NHSB 3046285

G.G. van Houten

U

3

 

Reuen Tussenklas

 

 

 

 

 

Chezzies Ipo

NHSB 3018537

D. Peeters

U

1

RCACIB

Heavy's Just Perfectly Jake

NHSB 3027670

C. v.d. Velde

U

2

 

Reuen Openklasse

 

 

 

 

 

Beer van het Brabants Eind

NHSB 2966227

H. van de Nobelen & T. Steeman

U

1

 

Reuen Kampioensklas

 

 

 

 

 

Zahar iz Tverskogo Doma

NHSB 2966369

H.A.J. Bak

U

1

CAC/CACIB

Reuen Jongste Puppyklas

 

 

 

 

 

Geisha van Bixenburg

NHSB 3074823

S. de Jong

VB

1

Beste jongste pup

Teven Jeugdklasse

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

E.A. Kruglak

U

1

CAC, BOB, beste jeugdhond

California vom Eiswappen

NHSB 3076077

E. Hegeman Adriaansz

U

2

 

Teven Tussenklas

 

 

 

 

 

Faith of the Gentle Rotts

NHSB 3022945

S. de Jong

U

1

 

Britta van de Ramshoven

NHSB 3019298

A. Brugman

U

2

 

Just Ask Feray O'Shea

DK 00613/2016

M. Hagbard-Jensen

U

3

 

Teven Openklas

 

 

 

 

 

Cigi V.h. Brabants Eind

NHSB 3002120

H. v.d. Nobelen

U

1

RCACIB

Villa Blackandtan Barbie

NHSB 3007434

S.R.T. van Munster

U

2

 

Ivana v. Zopian

NHSB 2993554

C.W. Thijssen

U

3

 

Josie v Bochrahmer

DK 20108/2011

M. Hagbard-Jensen

U

1

RCAC, CACIB

 

(Terug naar boven)


Lokeren, 16-7-2017, keurm: K.Louhi
   (16-07-2017)

Tusenklasse Reuen

 

 

 

 

 

Chezzies Ice

NHSB 3018534

E Hegeman Adriaansz

U

3

 

Openklasse Reuen

 

 

 

 

 

Hefrings Pride One at a time

NHSB 3034397

A Sanders-Spijker

U

2

 

Jeugdklasse Teven

 

 

 

 

 

California vom Eiswappen

NHSB 3076077

E Hegeman Adriaansz

U

1

Lokers Jeugdwinner

Chezzies Kiss

NHSB 3056205

A Sanders-Spijker

ZG

2

 

Tusenklasse Teven

 

 

 

 

 

Fairytail of the Gentle Rotts

NHSB 3022946

A Sanders-Spijker

U

1

CAC BOB

(Terug naar boven)


Echt, 1-7-2017, keurm: J. Wauben
   (01-07-2017)

Reuen, puppyklas

 

 

 

 

 

Massi Cerro de la Gloria

LOF 94809

A. Willkomm

VB

1

beste pup

Reuen, Jeugdklasse

 

 

 

 

 

Zula Kao Bumbarin

JR 73731

J.T.A.M. Geboers

U

1

 

Leroy van Zopian

NHSB 3046285

Houten

U

2

 

Wagner vom Haus Zschammer

NHSB 3064271

A. de Ruijter- van Nimwegen

U

3

 

Leonardo Kabri

NHSB 3074390

E.C. Pijfers- Gruter

ZG

4

 

Heavy's Kyran

NHSB 3058699

C.H.C. van Dijk

G

 

 

Reuen, Tussenklasse

 

 

 

 

 

Chezzies Ice

NHSB 3018534

E. Hegeman- Adriaansz

U

1

 

Balou van Ramshoven

NHSB 3019294

H. Schutz

G

 

 

Reuen, Openklasse

 

 

 

 

 

Beer van het Brabants Eind

NHSB 2966227

H. van de Nobelen

U

1

RCAC/RCACIB

Adebayor Haus of Lazic

JR 724524

A. Willkomm

U

2

 

Pride Blackpearl Noran

NHSB 2978180

C.W.M. van Geelkerken

U

3

 

Renzo van de Kleine Weidehoeve

NHSB 2800849

A,M.G.M. Sars

U

4

 

Dutch Onyx Edgar

NHSB 2946778

S. Keijenberg

ZG

 

 

Hefrings- Pride One True Thing

NHSB 3034304

S. Huigen

ZG

 

 

Reuen, Gebruikshondenklasse

 

 

 

 

 

Nathan v. h. Falconsnest

LOSH 1144180

J. Vuylsteke

U

1

CAC/CACIB

Reuen, Kampioensklasse

 

 

 

 

 

Zahar Iz Tverskogo Doma

NHSB 2966369

H. Bak

U

1

 

Teven, puppyklas

 

 

 

 

 

Vaya van het Wederzicht

NHSB 3063068

S. Bennaars

VB

1

 

Violet van het Wederzicht

NHSB 3063069

F.J.W.M. Kapteijns

VB

2

 

Teven, Jeugdklasse

 

 

 

 

 

California vom Eiswappen

NHSB 3076077

E. Hegeman- Adriaansz

U

1

 

Heavy's Kayleigh

NHSB 3058704

M. van Esch- Eilers

U

2

 

Charming Flair van 't Ijzervoer

NHSB 3040098

L. Linssen

ZG

3

 

Teeven, Tussenklasse

 

 

 

 

 

Britta van de Ramshoven

NHSB 3019298

A. Brugman

U

1

CAC/CACIB/BOB

Heavy's Indira

NHSB 3012855

J. Verwijmeren

U

2

 

Teeven, openklasse

 

 

 

 

 

Oxana 't Hupke

LOSH 1157712

J.T.A.M. Geboers

U

1

RCAC/RCACIB

Rexlinger Aziza

NHSB 3008687

J. Verwijmeren

U

2

 

Cigi van het Brabants Eind

NHSB 3002120

H. van de Nobelen

U

3

 

Natascha van de Broekse Polder

NHSB 3002018

C.D.J. de Laat

ZG

4

 

(Terug naar boven)


Aarau, 25-6-2017, keurm. E. Adamovskaya
   (26-06-2017)

Reuen Jeugdklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Merlin

NHSB 3055808

E.A. Kruglak

U

1

CAC

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

E.A. Kruglak

U

1

CAC BOS Beste jeugdhond Aarau Jugendsiegerin

Teven Gebruikshondenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Delta

NHSB 2909957

E.A. Kruglak

U

1

CAC Beste werkhond

(Terug naar boven)


Spock, 25-6-2017, keurm S. Trubschuh
   (25-06-2017)

Teven openklas

 

 

 

 

 

Hydra vom Königsforst

NHSB 3017291

C.W.E. Zandbergen

U

4

 

(Terug naar boven)


Genk, 25-6-2017, keurm. Z. Ćučić
   (25-06-2017)

Reuen Openklasse

 

 

 

 

 

Hefrings Pride One At A Time

NHSB 3034297

A. Sanders-Spijker

U

1

CAC/CACIB, BOB 4e in erering

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

California vom Eiswappen

NHSB 3076077

E. Hegeman Adriaansz

U

1

BOS Ambirx Jeugdwinner en winner

Teven Tussenklas

 

 

 

 

 

Axy vom Hause Rottzilla

NHSB 3013051

R. Wiegers

U

2

 

Fairytale of the Gentle Rotts

NHSB 3022946

A. Sanders-Spijker

U

1

 

(Terug naar boven)


Aarau, 24-6-2017, keurm. A. Zaur
   (24-06-2017)

Reuen Jeugdklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Merlin

NHSB 3055808

E.A. Kruglak

U

2

RCAC

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

E.A. Kruglak

U

3

 

Teven Gebruikshondenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Delta

NHSB 2909957

E.A. Kruglak

U

1

CAC CACIB Beste werkhond

(Terug naar boven)


Lommel, 11-6-2017, keurm. C. Birk
   (11-06-2017)

Reu Openklasse

 

 

 

 

 

Renzo van de Kleine Weidehoeve

NHSB 2800849

A,M,G.M. Sars

U

2

 

Teef Tussenklasse

 

 

 

 

 

Axy vom Hause Rottzilla

NHSB 3013051

R. Wiegers

U

1

RCAC

(Terug naar boven)


Venray, 5-6-2017, keurm:P. Roosenboom
   (05-06-2017)

Reuen Jongste puppyklasse

 

 

 

 

 

Pride Blackpearl Qimo

Aangevraagd

C.W.M.van Geelkerken

VB

1

Beste jongste pup

Reuen Puppyklasse

 

 

 

 

 

Heavy's Kato

NHSB 3058702

J.G.L.Bentvelzen

VB

1

Beste pup

Reuen Jeugdklasse

 

 

 

 

 

Leonardo Kabri

NHSB 3074390

E.C. Pijfers-Gruter

U

1

Beste Jeugdreu

Zulu Kao Bumbarin

JR 73731

J.T.A.M.Geboers

U

2

 

Reuen Open klasse

 

 

 

 

 

Pride Blackpearl Noran

NHSB 2978180

C.W.M.van Geelkerken

U

1

CAC, Beste Reu

Ali Baba from Royal Breed

NHSB 3000721

E.C. Pijfers-Gruter

U

2

RCAC

Beer van het Brabants Eind

NHSB 2966227

H.J.A. van de Nobelen

U

3

 

Hefrings Pride One at a Time

NHSB 3034297

A. Sanders-Spijker

U

4

 

Hefrings Pride One True Thing

NHSB 3034304

S.A.P.M. Huigen

U

 

 

Teven Puppyklasse

 

 

 

 

 

Heavy's Kayleigh

NHSB 3058704

M. van Esch-Eilers

VB

1

 

Vaya van het Wederzicht

NHSB 3063068

A.M.J. Bennaars&C. Bennaars

VB

2

 

Teven Jeugdklasse

 

 

 

 

 

Hefrings Pride Perfect Mandy

NHSB 3058831

J. Geerts

U

1

Beste Jeugdteef

Pippa del Norte

LOE 2308465

E.A. van Franeker

ZG

2

 

Teven Tussenklasse

 

 

 

 

 

Fairytale of the Gentle Rotts

NHSB 3022946

A. Sanders-Spijker

U

1

 

Gorgeous Vravolu

Aangevraagd

Chr.& K. De Boever-Janssens

U

2

 

Unique van het Wederzicht

NHSB 3013983

F.J.W.M. Kapteijns

ZG

3

 

Teven Open Klasse

 

 

 

 

 

Cigi van het Brabants Eind

NHSB 3002120

H.J.A. van de Nobelen

U

1

CAC, Beste Teef, BOB

Villa Blackandtan Barbie

NHSB 3007434

S.R.T. van Munster

U

2

RCAC

June-Coco v.h. Beemdenpark

NHSB 2968786

A. Deenen

U

3

 

Dempsy van Meijl Op Zeven

NHSB 2898173

W.J.M. Peters

U

4

 

Oxana 't Hupke

LOSH 1157712

J.T.A.M.Geboers

ZG

 

 

Fenna van Meijl Op Zeven

NHSB 2953187

J.M.G. Soers

ZG

 

 

(Terug naar boven)


Oss, 28-5-2017 keurm. J. Hiddes
   (29-05-2017)

Reuen Puppyklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Merlin

NHSB 3055808

E.A. Kruglak

VB

1

Beste puppy 1e in erering

Reuen Jeugdklas

 

 

 

 

 

Leroy v. Zopian

NHSB 3046285

G.G. van Houten

U

1

 

Leonardo Kabri

NHSB 3074390

E.C. Pijfers-Gruter

U

2

 

Wagner Vom Haus Zschammer

NHSB 3064271

A. de Ruijter-van Nimwegen & J.J.M. de Ruijter

U

3

 

Zulu Kao Bumbarin

JR 73731 RW

J.T.A.M.Geboers

ZG

4

 

Mail vom Hause Orda

LOF 93318/0

D. Orfila

ZG

 

 

Apollo von der Teufelskuche

NHSB 3074416

J.H. Klasens

ZG

 

 

Reuen Openklasse

 

 

 

 

 

Beer van het Brabants Eind

NHSB 2966227

H. van de Nobelen & T. Steeman

U

1

RCAC/RCACIB

Atlas v. Grossental

NHSB 2982819

E.C. Pijfers-Gruter

U

2

 

Zahar iz Tverskogo Doma

NHSB 2966369

H.A.J. Bak

U

3

 

Hefrings Pride One True Thing

NHSB 3034304

C. Wintermans & S. Huigen

U

4

 

Heros Rafa van Zopian

NHSB 2970066

R. Klein

U

 

 

Reuen Gebruikshondenklas

 

 

 

 

 

Nathan v.h. Falconsnest

LOSH 1144180

J. Vuylsteke

U

1

CAC/CACIB, BOS

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

California vom Eiswappen

NHSB 3076077

E. Hegeman Adriaansz

ZG

1

 

Lilly van Zopian

NHSB 3046291

C.W. Thijssen

ZG

2

 

Kira van Zopian

NHSB 3036429

F. Kusters

ZG

3

 

Teven Tussenklas

 

 

 

 

 

Villa Blackandtan Barbie

NHSB 3007434

S.R.T. van Munster

U

1

 

Britta van de Ramshoven

NHSB 3019298

A. Brugman

U

2

 

Teven Openklas

 

 

 

 

 

Ivana v. Zopian

NHSB 2993554

C.W. Thijssen

U

1

RCAC/RCACIB

Cigi V.h. Brabants Eind

NHSB 3002120

H. v.d. Nobelen

U

2

 

Make a Wish Veckarott

NHSB 2971492

E.C. Pijfers-Gruter

U

3

 

Oxana 't Hupke

LOSH 1157712

J.T.A.M.Geboers

U

4

 

Ylke van de Runderkraal

NHSB 3010401

L. Langelaar

U

 

 

Teven Gebruikshondenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Delta

NHSB 2909957

E.A. Kruglak

U

1

CAC/CACIB, BOB, Beste werkhond 7e in erering groep 2

(Terug naar boven)


Wieze, 20-5-2017, keurm. G. Verlinden
   (19-05-2017)

Reuen Openklasse

 

 

 

 

 

Zahar iz Tverskogo Doma

NHSB 2966369

H.A.J. Bak

U

1

CAC, BOB Hopkeizer, Ch of Belgium

Teven Gebruikshondenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Delta

NHSB 2909957

E.A. Kruglak

U

1

CAC, BOS, Beste werkhond. Hopkoningin, Ch of Belgium

(Terug naar boven)


Kampioenschap clubmatch 2017
   (14-05-2017)

Jongste puppyklasse reuen Keurmeesters N. Perkins

 

 

 

 

Panzer do Pazo do Espino

Aangevraagd

P. Martin

VB

1

Beste baby

Noah-Benjamin Von der Leuchtenbrucke

BEK-154243

G. Galanis

VB

2

 

Puppyklasse reuen Keurmester L.C.A.Quartel

 

 

 

 

Idool Of The Gentle Rotts

NHSB 3063242

S. Marijnissen-Redegeld

VB

1

 

Heavy's Kato

NHSB 3058702

J. Bentvelzen

VB

2

 

Ironman Of The Gentle Rotts

NHSB 3063244

A. Cornelis

VB

3

 

Royal Creek Denim

NHSB 3056935

J. v.d. Broek

B

4

 

Daan Vom Nyeboxwoude

NHSB 3054989

R. Rosier

B

 

 

Heavy's Kyran

NHSB 3058699

C. v. Dijk

B

 

 

Image Of The Gentle Rotts

NHSB 3063240

M. Wittenberg

B

 

 

Jeugdklasse reuen, keurmeester N. Perkins

 

 

 

 

Poker Vom Wilden Westen

SE13820/2017

G. La O'Shea

U

1

 

Gamble Of The Gentle Rotts

NHSB 3043746

S. Marijnissen-Redegeld

U

2

 

TK's Playboy

JR 74235 RW

T. Kristo

U

3

 

Game Boy Of The Gentle Rotts

NHSB 3043748

C. Olde

U

4

 

Wagner Vom Haus Zschammer

NHSB 3064271

A. de Ruijter-Van Nimwegen

U

 

 

Heavy's Just Perfectly Jake

NHSB 3027670

C. v.d. Velde

U

 

 

Zulu Kao Bumbarin

JR 73731

H. Geboers

U

 

 

Duncan V.d. Markenrichter

NHSB 3047719

T. v.d. Veen-Tuenter

U

 

 

Orki V.h. Polderbos

LOSH 1167494

E. Mestach

U

 

 

Leroy V. Zopian

NHSB 3046285

G. v. Houten

ZG

 

 

Ons Olek Von Den Hatzrüden

NHSB 3035967

J. Noorlander

ZG

 

 

Archos V.h. Nieuw Smeenk

NHSB 3030489

F. de Ruiter

ZG

 

 

Dutch Onyx Keane

NHSB 3042049

B. Pront

ZG

 

 

No Way Nolan Von Den Hatzrüden

NHSB 3032448

J. Kant

ZG

 

 

Gau de Txurroke

LOE 2305890

P. Martin

ZG

 

 

Boy V.d. Westello

NHSB 3025696

M. v. Santen

Disq

 

 

Tussenklasse reuen, keurmeester L.C.A.Quartel

 

 

 

 

Chezzies Ipo

NHSB 3018537

D. Peeters

U

1

Beste jeugd/jonge-reu

Unno V.h. Wederzicht

NHSB 3013981

W. Schoor

U

2

 

Outch Von Hause Legia

LOSH aangevraagd

M. Cammaert

U

3

 

TK's Gladiator

JR 729777 RW

T. Kristo

U

4

 

Openklasse reuen, keurmeester N. Perkins

 

 

 

 

Jet du Domainee de la Terra de Feu

89721/10035

R. Gaetan

U

1

 

Myagi Of Voyager Rotts

NHSB 2961443

R. Mangold

U

2

 

Heavy's Gandalf The Great

NHSB 2975099

R. Mendes

U

3

 

Don Mikey V.h. Haltersehof

NHSB 2976341

F. Littooy

U

4

 

Ide Bauke Vom Dunvanhof

NHSB 2871363

W. Witteveen

U

 

Winnaar UV beker

Motjo V. Brixenburg

NHSB 2962043

B. de Kleijn

U

 

 

Chuck-Connor V.d. Markenrichter

NHSB 2977785

H. Ehrenhard

ZG

 

 

Joko Earl Antonius

NHSB 3069097

M. Harskamp

ZG

 

 

Hero Rafa V. Zopian

NHSB 2970066

R. Klein

ZG

 

 

Pride Blackpearl Noran

NHSB 2978180

C. v. Geelkerken

ZG

 

 

Nacho V. Moserbear

NHSB 2979117

A. Cornelis

ZG

 

 

Hefrings Pride One True Thing

NHSB 3034304

S. Huigen

ZG

 

 

Mex V. Hause Edelstein

HR 17039

De Boever-Janssens

ZG

 

 

Fokkersklasse reuen, keurmeester N.Perkins

 

 

 

 

Gio Of Voyager Rotts

NHSB 2751885

R. Mangold

U

1

 

Royal Creek Mack

NHSB 3001731

J. Verwijmeren

U

2

 

Renzo V.d. Kleine Weidehoeve

NHSB 2800849

A. Sars

ZG

3

 

Beer V.h. Brabants Eind

NHSB 2966227

H. v.d. Nobelen

ZG

4

 

Gebruikshondenklasse reuen, keurm. L.C.A. Quartel

 

 

 

 

Beatelke Mako

NHSB 2916538

M. Montes-Klaver

U

1

 

Esco Vom Norderdiek

ADRK 125938

L. Kok

U

2

 

Kampioensklasse reuen, keurmeester N. Perkins

 

 

 

 

TK's New Yorker

JR 729013 RW

T. Kristo

U

1

CAC Beste reu, cubmatch winner

Humberto V.d. Lage Kroften

NHSB 2977855

L. Demaret

U

2

Res. CAC

Diovanni Of The Gentle Rotts

NHSB 2980938

S. Marijnissen-Redegeld

U

3

 

Winston V.d. Runderkraal

NHSB 2935831

G. Onwezen

ZG

4

 

Jongste puppyklasse teven, keurmeester Y. Brink

 

 

 

 

Franka V.d. Moorkultuur

ADRK 129629

S. Winkler

VB

1

Beste pup

Allegra Rotts Von Der Quadriga

NHSB 3071408

J. Kant

VB

2

 

Avalance Rotts Von Der Quadriga

NHSB 3071407

F. de Jong

VB

3

 

Eden V.h. Brabants Eind

NHSB 3068844

H. v.d. Nobelen

VB

4

 

Aïcha Rotts Von Der Quadriga

NHSB 3071405

J. v. Oers

VB

 

 

Puppyklasse teven, keurmeester L.C.A. Quartel

 

 

 

 

Joes V. Meijl Op Zeven

NHSB 3055648

J. v. Bergen

VB

1

Beste pup

Hasty V. Brixenburg

NHSB 3059748

P. v.d. Ven

VB

2

 

Inyx Of The Gentle Rotts

NHSB 3063249

S. Marijnissen-Redegeld

VB

3

 

Patronus v Moserbear

MHSB 3058540

b. v Lent

VB

4

 

Heidi Of The Gentle Rotts

NHSB 3062283

N. Veerman

VB

 

 

Chezzies Karma

NHSB 3056204

E. Petter

VB

 

 

Jola V. Meijl Op Zeven

NHSB 3055652

R. Bouwmeester

VB

 

 

Vaya V.h. Wederzicht

NHSB 3063068

C. Bennaars

VB

 

 

Hemi V. Brixenburg

NHSB 3059747

P. Martens

VB

 

 

Dizzy Dakota V.d. Sjans

NHSB 3056152

M. Verweij-Bokhoven

VB

 

 

Kiara Jackie Vom Erpenstein

NHSB 3064123

A. v. Erp-v. Poelgeest

VB

 

 

Violet V.h. Wederzicht

NHSB 3063069

F. Kapteijns

B

 

 

Jeugdklasse teven, keurmeester Y. Brink

 

 

 

 

Just Ask Gala

AT 0904040

G. Mulhall

U

1

 

Heizelwood Puma

FI 26752/16

M.&V. Montes-Klaver

U

2

 

Just Ask Grace

AT 0904041

G. Mulhall

U

3

 

Lilly V. Zopian

NHSB 3046291

C. Thijssen

U

4

 

Fortuna V.d. Vijf Gehuchten

NHSB 3050470

G. v.d. Wijgert

U

 

 

Ivy V. Brixenburg

NHSB 3051108

P. Martens

U

 

 

Kyra Von Der Leuchtenbrucke

BEK-146596

G. Galanis

U

 

 

Girl Of The Gentle Rotts

NHSB 3043751

T. Olde

U

 

 

Djive V.d. Markenrichter

NHSB 3047721

J. Roelofsen

ZG

 

 

Unga Bunga Nice And Lovely

PKR II-125784

P. Cwik

ZG

 

 

California Vom Eiswappen

NHSB 3076077

E. Hegeman-Adriaansz

ZG

 

 

Kyara V.d. Waalkijkers

NHSB 3040864

A. v. Calmthout

ZG

 

 

Gentle Of The Gentle Rotts

NHSB 3043753

M. Tjepkema

ZG

 

 

Catteleya Cindy V.'t Ijzeroer

NHSB 3040096

M. Bongers

ZG

 

 

Tussenklasse teven, keurmeester L.C.A. Quartel

 

 

 

 

Britta V.d. Ramshoven

NHSB 3019298

A. Brugman

U

1

Beste jeugd/jonge-teef

Just Ask Ginger

SE 11418/2016

G. La O'Shea

U

2

 

Lil'She-Am Sur La Voie De La Reconnaissance

LOF 92305/0

F. Arnoux

U

3

 

Gorgeous Vravolu

SLRRW 003505

De Boever-Janssens

U

4

 

Bliss Vom Nyeboxwoude

NHSB 3014066

A. v. Walsum

U

 

 

Ter Waele Pitch

NHSB 3014080

C. Zandbergen

U

 

 

Villa Blackandtan Barbie

NHSB 3007434

S. v. Munster

U

 

 

Ylke V.d. Runderkraal

NHSB 3010401

L. Langehaar

U

 

 

Faith Of The Gentle Rotts

NHSB 3022945

S. de Jong

ZG

 

 

Usra V.h. Wederzicht

NHSB 3021656

H. v. Eekert-de Groen

ZG

 

 

Aba House of Black Knight's

LOE 2313353

P. Martin

ZG

 

 

Openklasse teven, keurmeester Y. Brink

 

 

 

 

Just Ask Carla

SE 54973/2012

G. La O'Shea

U

1

CAC BOB Beste teef clubmatch winster

Eleanor Vom Carrabba Haus

AKC WS 475437

V. Carrabba

U

2

 

Mega Vom Hause Edelstein

NHSB 2939037

R. Mangold

U

3

 

Cassie Niké V.d. Sjans

NHSB 2999146

J. Koelewijn

U

4

 

Oxana Von Der Leuchtenbrucke

NHSB 3048283

M. Lodeweges

U

 

 

Dempsy V. Meijl Op Zeven

NHSB 2898173

W. Peters

U

 

 

Rexlinger Aziza

NHSB 3008687

J. Verwijmeren

U

 

 

Heavy's Forever Pepita

NHSB 2961244

C. v. Dijk

U

 

 

Cora V.d. Heidekraal

NHSB 3000983

P. Smeets-Vos

ZG

 

 

Cheyenne V.h. Brabants Eind

NHSB 3002121

A. v.d. Lely

ZG

 

 

Labarrischa 't Hupke

NHSB 2935634

F. Willemsen

ZG

 

 

Enja Vom Hause Kamp

NHSB 2934737

L. Haak

ZG

 

 

Fokkersklasse teven, keurmeester Y. Brink

 

 

 

 

Ivana V. Zopian

NHSB 2993554

C. Thijssen

U

1

 

Oxana 't Hupke

LOSH 1157712

H. Geboers

U

2

 

Cigi V.h. Brabants Eind

NHSB 3002120

H. v.d. Nobelen

U

3

 

I'm Kensi Vom Erpenstein

NHSB 3001387

A. van Erp-van Poelgeest

U

4

 

June-Coco V.h. Beemdenpark

NHSB 2968786

J. Deenen

ZG

 

 

Hella V. Meijl Op Zeven

NHSB 2996537

W. Peters

ZG

 

 

Djanti V.h. Haltersehof

NHSB 2976344

M. v. Ee

ZG

 

 

Java V.d. Leemlande

NHSB 3030620

C. Schuurmans-van Roosmalen

ZG

 

 

Isa Sarah V.'t Tichelkamp

NHSB 3000841

J. Ter Braak

ZG

 

 

Natascha V.d. Broekse Polder

NHSB 3002018

C. de Laat

ZG

 

 

Raya Vom Dunvanhof

NHSB 3018905

W. Witteveen

ZG

 

 

Gebruikshondenklasse teven, keurm. L.C.A. Quartel

 

 

 

 

Helly Vom Holzmichel

ADRK 127362

J. Padberg

U

1

 

Beatelke Ilka

NHSB 2785880

V. Montes-Klaver-Andries

U

2

 

Dutch Onyx Delta

NHSB 2909957

E. Kruglak

U

3

 

Ter Waele Helder

NHSB 2839517

C. Zandbergen

U

4

 

Kampioensklasse teven, keurmeester Y. Brink

 

 

 

 

Xella V.d. Runderkraal

NHSB 2971385

F. Kapteijns

U

1

Res CAC

Veteranenklasse teven, keurmeester L.C.A.Quartel

 

 

 

 

Ter Waele Dapper

NHSB 2717934

C. Zandbergen

U

1

 

Munanis Dutch Diva

NHSB 2661783

A. v. Erp-van Poelgeest

U

2

 

(Terug naar boven)


Speicher (D), 7-5-2017, keurm. A. Spindler
   (07-05-2017)

Reuen Jeugdklas

 

 

 

 

 

Castor van de Scheperkamp

NHSB 3026049

E Kastermans

ZG

4

 

Teven Puppyklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

E.A. Kruglak

VB

1

 

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

Cupra van de Scheperkamp

NHSB 2026950

E Kastermans

ZG

2

 

Danni van de Markenrichter

???

E Kastermans

ZG

4

 

Teven Tussenklas

 

 

 

 

 

Axy vom Hause Rottzilla

NHSB 3013051

R. Wiegers

U

1

Anw.VDH & ADRK

Teven Gebruikshondenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Delta

NHSB 2909957

E.A. Kruglak

U

 

 

(Terug naar boven)


Antwerpen, 30-4-2017, keurm. R.Kaslauskaite
   (30-04-2017)

Reuen Puppyklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Merlin

NHSB 3055808

E.A. Kruglak

VB

1

Beste puppy

Reuen Openklasse

 

 

 

 

 

Zahar iz Tverskogo Doma

NHSB 2966369

H.A.J. Bak

U

1

 

Teven Puppyklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

E.A. Kruglak

VB

1

 

Teven Gebruikshondenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Delta

NHSB 2909957

E.A. Kruglak

U

1

RCAC/RCACIB

(Terug naar boven)


Coesfeld, 29-4-2017, keurm. H.Weiler
   (29-04-2017)

Dutch Onyx Merlin

NHSB 3055808

E.A. Kruglak

VB

2

 

Storm Suarez vom Dunvanhof

NHSB 3060056

J. Hidding

VB

4

 

Reuen Openklas

 

 

 

 

 

Luis von den Golan-Höhen

ADRK 125069

W. Witteveen

ZG

5

 

Teven Babyklas

 

 

 

 

 

Franka von der Moorkultur

ADRK 129629

W. Witteveen

VB

2

 

Teven Puppyklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

E.A. Kruglak

VB

1

 

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

Hilly v.d. Haorepos

NHSB 3029476

J. Thijssen

U

1

Anw.VDH & ADRK Berkelstadschau jugendsiegerin

Teven Tussenklas

 

 

 

 

 

Raya vom Dunvanhof

NHSB 3018905

W. Witteveen

U

4

 

Teven Gebruikshondenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Delta

NHSB 2909957

E.A. Kruglak

U

1

Anw.VDH & ADRK

(Terug naar boven)


Goes, 16-4-2017, keurm A. Wijnsouw
   (16-04-2017)

reuen Jeugdklasse

 

 

 

 

 

Leroy van Zopian

NHSB 3046285

G G van Houten

U

1

 

reuen Openklasse

 

 

 

 

 

Beer van 't Brabants Eind

NHSB 2966227

H J A Nobelen

U

1

CAC/CACIB/BOB

reuen Kampioensklasse

 

 

 

 

 

Aramis Darel

PKR II-117537

Z Niedzwiedz

U

1

RCAC/RCACIB

Winston van de Runderkraal

NHSB 2935831

G. Onwezen

U

2

 

teven Jongste puppyklasse

 

 

 

 

 

Violet van het Wederzicht

NHSB 3063069

F J W M Kapteijns

VB

1

beste jongste pup

Vaya van het Wederzicht

NHSB 3063068

A M J Bennaars

VB

2

 

teven jeugdklasse

 

 

 

 

 

Lilly van Zopian

NHSB 3046291

C W Thijssen

U

1

RCAC

Mela Darel

PKR II 126721

Z Niedzwiedz

U

2

 

Phenna Van 't Mehubehof

LOSH 1178849

K van Meensel en C Goovaerts

U

3

 

Java Van De Leemlande

NHSB 3030620

C H A M Schuurmans-Van Roosmalen

ZG

4

 

teven Tussenklasse

 

 

 

 

 

Usra Van Het Wederzicht

NHSB 3021656

H M van Eekert-De Groen

U

1

 

Villa Blackandtan Barbie

NHSB 3007434

S R T van Munster

U

2

 

Cigi van 't Brabants Eind

NHSB 3002120

H J A Nobelen

U

3

 

Hefrings-Pride Oh My Love

NHSB 3039409

K de Vogel en R de Vogel

ZG

4

 

teven Openklasse

 

 

 

 

 

Fenna

NHSB 2953187

J M G Soers

U

1

CAC/CACIB

Ylke Van de Runderkraal

NHSB 3010401

L Langelaar en S D Langelaar-Vosmeer

U

2

 

Ivana van Zopian

NHSB 2993554

C W Thijssen

U

3

 

Britta Van de Ramshoven

NHSB 3019298

A Brugman

U

4

 

teven Kampioensklasse

 

 

 

 

 

Hefrings-Pride Moonshine Myla

NHSB 2959809

K de Vogel en R de Vogel

U

1

 

(Terug naar boven)


Goes 15-4-2017, keurm. F. Zijdenbos-Jansen
   (15-04-2017)

reuen Puppyklasse

 

 

 

 

 

La Ruedi Jenaiva Atilla

NHSB 3055355

G Daane-Hoekman en C Daane

VB

1

beste pup

reuen Jeugdklasse

 

 

 

 

 

Heavy's Just Perfectly Jake

NHSB 3027670

J E M van der Velde

U

1

RCAC

Leroy van Zopian

NHSB 3046285

G G van Houten

ZG

2

 

reuen Openklasse

 

 

 

 

 

Hefrings-Pride One True Thing

NHSB 3034304

S A P M Huigen

U

1

CAC/CACIB

Beer van 't Brabants Eind

NHSB 2966227

H J A Nobelen

ZG

2

 

Jenairo-Justo v/h Raquinco Hof

NHSB 2898776

I Ruedisueli-'t Hoen en H Ruedisueli

ZG

3

 

reuen Gebruikshondenklasse

 

 

 

 

 

Aramis Darel

PKR II-117537

Z Niedzwiedz

U

1

RCACIB

teven Jeugdklasse

 

 

 

 

 

Lilly van Zopian

NHSB 3046291

C W Thijssen

U

1

 

Mela Darel

PKR II 126721

Z Niedzwiedz

ZG

2

 

teven Tussenklasse

 

 

 

 

 

Villa Blackandtan Barbie

NHSB 3007434

S R T van Munster

U

1

 

Hefrings-Pride Oh My Love

NHSB 3039409

K de Vogel en R de Vogel

niet te beoordelen

 

 

Cigi van 't Brabants Eind

NHSB 3002120

H J A Nobelen

U

2

 

teven Openklasse

 

 

 

 

 

Ivana van Zopian

NHSB 2993554

C W Thijssen

U

1

CAC/CACIB/BOB

Britta Van de Ramshoven

NHSB 3019298

A Brugman

U

2

RCAC/RCACIB

Dempsy Van Meijl Op Zeven

NHSB 2898173

W J M Peters

U

3

 

Fenna

NHSB 2953187

J M G Soers

ZG

4

 

teven Kampioensklasse

 

 

 

 

 

Hefrings-Pride Moonshine Myla

NHSB 2959809

K de Vogel en R de Vogel

U

1

 

(Terug naar boven)


Vorderphalz, 14-4-2017
   (14-04-2017)

Openklas teven

 

 

 

 

 

Hydra vom Königsforst

NHSB 3017291

C.W.E. Zandbergen

U

1

 

(Terug naar boven)


Luxenburg, 8-4-2017, keurm. W.Weber-Lo Giaco
   (08-04-2017)

Teven Puppyklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

E.A. Kruglak

VB

1

Beste Puppy

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

Ons Ona van den Hatzruden

NHSB 3035971

F. Munnik

U

 

 

Teven Tussenklas

 

 

 

 

 

Axy vom Hause Rottzilla

NHSB 3013051

R. Wiegers

U

1

CACL, RCACIB

Teven Gebruikshondenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Delta

NHSB 2909957

E.A. Kruglak

U

1

CACL Ch. Luxenburg

(Terug naar boven)


Neuwied, 26-3-2017, keurm. E. Hellmann
   (26-03-2017)

Teven Tussenklas

 

 

 

 

 

Axy vom Hause Rottzilla

NHSB 3013051

R. Wiegers

U

2

Res.Anw.VDH

 

(Terug naar boven)


Hazerswoude, 18-3, keurm.: T. Jakkel
   (18-03-2017)

Puppyklasse reuen

 

 

 

 

 

Amigo vom Hause Edelstein

NHSB 3063641

PEE van der Veken & E.M.P. Cortjaens

VB

1

 

Jeugdklasse reuen

 

 

 

 

 

Gamble of the Gentle Rotts

NHSB 3043746

S. Marijnissen-Redegeld

U

1

 

Leonardo Kabri

NHSB in aanvraag

CTHJM Knippenborg

U

2

 

Ons Olek von den Hatzrüden

NHSB 3035967

J. Noorlander

ZG

3

 

Openklasse reuen

 

 

 

 

 

Diovanni of the Gentle Rotts

NHSB 2980938

S. Marijnissen-Redegeld

U

1

CAC-CACIB, BOB

Heros Rafa van Zopian

NHSB 2970066

R. Klein & S. Klein

U

2

res. CAC, res. CACIB

Hefrings-Pride One True Thing

NHSB 3034304

SAPM Huigen

U

3

 

Beer van 't Brabants Eind

NHSB 2966227

HJA Nobelen & T. Steeman

ZG

4

 

Moonlight Veckarott

NHSB 2966302

EC Pijfers-Gruter

ZG

 

 

Puppyklasse teven

 

 

 

 

 

Fortuna van de Vijf Gehuchten

NHSB 3050470

GAM van de Wijgert & J.W.M. van de Wijgert

VB

1

Beste pup

Jeugdklasse teven

 

 

 

 

 

Lilly van Zopian

NHSB 3046291

CW Thijsen

U

1

 

Pippa Del Norte

NHSB in aanvraag

EA van Franeker

U

2

 

Ambra von der Katzentatze

NHSB 3062810

K. van Meeteren-Cramer

U

3

 

Demi vom Grossen Tal

NHSB 3040689

EC Pijfers-Gruter

U

4

 

Tussenklasse teven

 

 

 

 

 

Britta van de Ramshoven

NHSB 3019298

A. Brugman

U

1

res. CAC, res. CACIB

Ylke van de Runderkraal

NHSB 3010401

L. Langelaar & S.D. Langelaar-Vosmeer

U

2

 

I'm Kensi vom Erpenstein

NHSB 3001387

A. van Erp-Poelgeest & R.A.G. van Erp

U

3

 

Cigi van het Brabants Eind

NHSB 3002120

HJA Nobelen & G.P.J.M. Steeman

U

4

 

Epona V.d. Vijf Gehuchten

NHSB 3006685

G.A.M. van de Wijgert & J.W.M. van de Wijgert

U

 

 

Openklasse teven

 

 

 

 

 

Ivana van Zopian

NHSB 2993554

CW Thijsen

U

1

CAC-CACIB

Cassie Niké van de Sjans

NHSB 2999146

JAT Koelewijn

U

2

 

Izzy van de Leemlande

NHSB 2990363

AMT Edelaar-Kraan

U

3

 

Marieluca 't Hupke

NHSB 2965535

FDM Willemsen & A.T. Mulder

U

4

 

 

(Terug naar boven)


Groningen, 5-3, keurm.: H. v.d. Berg
   (05-03-2017)

Reuen Jongste Puppyklas

 

 

 

 

 

Silvan Vom Dunvanhof

NHSB 3060058

A.P.L.M. v.d. Berg

VB

1

 

Daring Damian v.d. Sjans

NHSB 3056145

C.P.J. Meester & A. Meester-Choufour

VB

2

 

Reuen Puppyklas

 

 

 

 

 

Wagner Vom Haus Zschammer

NHSB 3064271

A. de Ruijter-van Nimwegen & J.J.M. de Ruijter

VB

1

Beste pup

Amigo vom Hause Edelstein

NHSB 3063641

P.E.E. van der Veken & E.M.P. Cortjaens

B

2

 

Reuen Jeugdklas

 

 

 

 

 

Harkon Vom Norderdiek

ADRK aangevraagd

G. Wichmann

U

1

RCAC, beste jeugd

Samuraj v. Haus Drazic

JR 73549 RW

D. Drazic

U

2

 

Reuen Tussenklas

 

 

 

 

 

Cas Condor van de Sjans

NHSB 2999143

C.P.J. Meester & A. Meester-Choufour

U

1

 

Amadeus V.d. Beukenlooi

NHSB 3001276

H.B.E. v.d. Heijden-Nijman

G

 

 

Reuen Openklas

 

 

 

 

 

Myagi Of Voyager Rotts

NHSB 2961443

R. Mangold

U

1

CAC/CACIB

Hamlet Butch von den Hatzrüden

NHSB 2922175

I. Verweij

U

2

RCACIB

Chezzies Gee Star

NHSB 2979100

R. Scheenstra

U

3

 

Diovanni of the Gentle Rotts

NHSB 2980938

S. Marijnissen-Redegeld

ZG

4

 

Hefrings Pride One True Thing

NHSB 3034304

C. Wintermans & S. Huigen

ZG

 

 

Reuen Gebruikshondenklas

 

 

 

 

 

Esco vom Norderdieck

ADRK 125938

L. Kok

U

1

Beste gebruikshond

Teven Jongste Puppyklas

 

 

 

 

 

Dizzy Dakota v.d. Sjans

NHSB 3056152

M.Y. Verweij-Bokhoven

VB

1

Beste baby

Teven Puppyklas

 

 

 

 

 

Adele Laurie Von Kirch-Eulen Hof

NHSB 3054279

B. Stiekema

NTB

 

 

Anja-Barbel Von Kirch-Eulen Hof

NHSB 3054278

K.H.H. Kroeze

NTB

 

 

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

Britta van de Ramshoven

NHSB 3019298

A. Brugman

U

1

RCAC

Nayara Nanouk von den Hatzrüden

NHSB 3032450

F. & T. Maassen

U

2

 

Just Taboo vom Erpenstein

NHSB 3019584

S. Erenstein & E. Woldendorp

ZG

3

 

California vom Eiswappen

LOE 2320331 (imp ES)

E. Hegeman-Adriaansz

ZG

4

 

Lilly van Zopian

NHSB 3046291

C.W. Thijssen

ZG

 

 

Ambra von der Katzentatze

NHSB 3062810

K. van Meeteren-Cramer

ZG

 

 

Teven Tussenklas

 

 

 

 

 

Villa Blackandtan Barbie

NHSB 3007434

S.R.T. van Munster

U

1

CAC/CACIB/BOB

Isa Sarah V.'t Tichelkamp

NHSB 3000841

J.W.M. ter Braak

U

2

 

I’m Kensi vom Erpenstein

NHSB 3001387

A. v. Erp-v. Poelgeest

U

3

 

Cassie Niké V.d. Sjans

NHSB 2999146

J.A.T. Koelewijn

ZG

4

 

Adelbrecht V.d. Beukenlooi

NHSB 3001278

H.B.E. v.d. Heijden-Nijman

ZG

 

 

Adina V.d. Beukenlooi

NHSB 3001277

H.B.E. v.d. Heijden-Nijman

NTB

 

 

Extra of the Gentle Rotts

NHSB 3011505

S. Marijnissen-Redegeld

ZG

 

 

Missouri Marni v.d. Hatzruden

NHSB 2999756

J. Carnas & J. Carnas-van der Have

ABS

 

 

Teven Openklas

 

 

 

 

 

Ivana v. Zopian

NHSB 2993554

C.W. Thijssen

U

1

RCACIB

Chezzies Handsome

NHSB 2993275

E. Hegeman-Adriaansz

ZG

2

 

Josi Grävin Von Den Hatzruden

NHSB 2958226

M.M.M. Jansen & W.M. Hoogers

ZG

3

 

Teven Gebruikshondenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Delta

NHSB 2909957

E.A. Kruglak

U

1

 

(Terug naar boven)


Eindhoven, 5-2-2017, keurm.: H. Assenmacher-Feijel
   (05-02-2017)

Jongste puppyklasse reuen

 

 

 

 

 

Daring Damian V.d. Sjans

NHSB 3056145

C.P.J. Meester & A. Meester-Choufour

VB

1

 

Bono V.d. Nithanhoeve

NHSB 3058100

G. van Dijck & Natasja van Dijck-Dernen

B

2

 

Puppyklasse reuen

 

 

 

 

 

Leroy V. Zopian

NHSB 3046285

G.G. van Houten

VB

1

 

Amigo vom Hause Edelstein

NHSB 3063641

P.E.E. van der Veken & E. Cortjaens

VB

2

 

Jeugdklasse reuen

 

 

 

 

 

Samuraj von Haus Drazic

JR 73549

S. Ramik

U

1

 

Tussenklasse reuen

 

 

 

 

 

Youp V.d. Runderkraal

NHSB 3010395

H.H.M. Ruijten-van Asten

U

1

 

Cas Condor V.d. Sjans

NHSB 2999143

C.P.J. Meester & A. Meester-Choufour

U

2

 

Openklasse reuen

 

 

 

 

 

Hefrings Pride One True Thing

NHSB 3034304

S.A.P.M. Huigen

U

1

RCAC/RCACIB