Hoofdsponsor IFR IPO 2018

 

             ZOOBIO.NL

                Alles voor honden

 

                    

                     

                       

                        Clubblad NRC

                      Alleen voor leden   

 

 

 

 

 

 

 

        

   Reglementen enz. Commissie

    Werkhonden Raad v Beheer

 

 

 

           

 

                     

                                                             

      

 

   

 

   

        

 

         

 

 

 

 

IFR IPO uitslagen WK

Land

Geleider

Naam hond

A

B

C

Totaal

Nederland

Richard Adams

Finn v Erpenstein

93

95

97

285

Italie

Cavallo Cristiano

Cash

90

92

92

274

Rusland

Dudukin Dmitry

Cid vom Rottberg

90

90

93

273

Duitsland

Dersch Rainer

Bambam von den Wichtelhäusern

93

92

88

273

Zweden

Daleo Madde

Just Ask Yale

92

96

80

268

Denemarken

Jensen Lenett Arenta

Von Hause Nomis Joka

92

88

86

266

Duitsland

Bauer Harald

Ando vom Quant

94

77

94

265

Nederland

Derijks Andre

Airon vom Checkpoint Charlie

89

88

88

265

Tsjechie

Fialová Pavlina

Tequela von Avalon

90

94

81

265

Zweden

Modin Ossian

Tapto's Extreme

94

92

78

264

Zweden

Stewenhag Federik

Qvintåsgården Crut

97

84

80

261

Belgie

Schurgers Michel

Ankafaxxes Lucifer

92

81

87

260

Slovonie

Lukanc Rado

Riva Tri Zvezde

83

86

90

259

Spanje

Gómez Villarroya Asuncion

Ashley de Dacarvill

86

84

89

259

Duitsland

Uhlmann Ricarda

Carl von der Drachenhöhle

83

94

81

258

Duitsland

Dersch Silke

Aki von den Wichtelhäusern

80

83

93

256

Oostenrijk

Hüppe Karin

Ilex vom Kindberger Wappen

92

76

85

253

Belgie

Esprit Toni

Ingi de la Haie des Copelins

99

80

74

253

Italie

Prandina Giacomo

Unique von Schwarz Schloss

71

86

92

249

Finland

Ikonen Petteri

Zirabanden Il Capo

94

76

78

248

Tsjechie

Ouzká Romana

Yoshy Argi Horký Dech

70

87

90

247

Zwitserland

Betschart Robert

Maro vom Schingerhuus

71

86

88

245

Zweden

Nilson Jimmy

Showbusiness Duracelle

84

80

80

244

Groot Britanie

Ansell Darren

Cornerpix My Boy

82

71

90

243

Denemarken

Møller Janny

Kakestto's Hodja

76

87

80

243

Denemarken

Noe Sulkjaer Henrik

Cyrus van Thuredrecht

80

73

88

241

Finland

Hamalainen Sami

Musanterin Qurko

91

66

84

241

Italie

Zanarini Omar

Jill vom Hause Neubrand

77

81

81

239

Nederland

van de Wijgert John

Foster Falcon von den Hatzruden

81

82

76

239

Oostenrijk

Miedler Gabrielle

Massimo vom Kindberger Wappen

81

75

82

238

Duitsland

Jonietz Martin

Brooklyn von der Drachenhöle

56

94

85

235

Zwitserland

Schenkel Heidi

Dee vom Holzbrünneli

89

65

81

235

Zweden

Westergren Anders

Xtreme Power Dog's Jameson

71

85

77

233

Nederland

Michorius Michael

Larzo vom Dunvanhof

81

80

70

231

Italie

Karpenko Polina

Gwen von der Scherau

77

88

65

230

Belgie

De Jong Leo

Lette van 't Puntshofke

80

71

78

229

Finland

Artiola Kati

Heizelwood Fax

80

70

76

226

Zwitserland

Hodel Jana

Eros vom Oberhausener Norden

83

60

60

203

Finland

Heinonen Saila

Heizelwood Fanto

70

60

72

202

Zweden

Bjarehall Peter

Just Ask Yaxon

70

75

50

195

Tsjechie

Smolik Michal

Aragorn Divoká Rùze

22

90

72

184

Belgie

Dehaene Pascal

Mauser vom Schloss Hexental

10

86

74

170

Groot Britanie

Buck Gavin

Stormhaus Drago

5

80

84

169

Oostenrijk

Mücke Mario

Darco Haus Forstinger

35

56

72

163

Italie

Garbini Luca

Sunshine dell'Antico Blasone

0

70

82

152

Finland

Laamanen Lauri

Hassunkauskan Hubbabubba

85

60

afg.

 

Zwitserland

Schuler Hans

Orso vom Schwingerhuus

90

93

afg.

 

Groot Britanie

Hopcroft-Lopez Simon

Vonkassel Djuke

96

90

afg

 

Finland

Paldanius Soili

Finnways Dolly

73

81

afg

 

Tsjechie

Cermàk Jiri

Lexus von der Pulvermühle

78

64

afg

 

Finland

Ventomaki Harriet

Boxlee Ino

disqualified

 

 

 

Belgie

Aerts Ivo

Nasco van 't Puntshofke

-

-

-

 

Belgie

De Wit Marjon

Ankafaxxes Izzie

-

-

-

 

Denemarken

Andersen Kim

Zandonaia Aston Allegro

-

-

-

 

Groot Britanie

Johnson John

Cornerpix Bambi Big Boots

-

-

-

 

Zweden

Pehrson Mattias

Herion aus der Espenstätte

-

-

-

 

 

 

Landenteam klassement

 

 1. Duitsland

 

796

 2. Zweden

793

 3, Nederland

789

 


Ogenblik a.u.b. ...