Hoofdsponsor IFR IPO 2018

   

 

             ZOOBIO.NL

                Alles voor honden

 

                    

                     

                       

                        Clubblad NRC

                      Alleen voor leden   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        

   Reglementen enz. Commissie

    Werkhonden Raad v Beheer

 

 

 

           

 

                     

                                                             

      

 

   

 

        

         

 

 

 

 

Showuitslagen 2018

Van alle CAC tentoonstellingen in Nederland worden alle uitslagen geplaatst.

Van tentoonstellingen in het buitenland alleen als de eigenaar lid is van de NRC.

Ze worden zo snel mogelijk op de site geplaatst maar daarvoor is het noodzakelijk dat iemand ze netjes noteert en intypt in een daarvoor bestemd Excel sheet. Als alle daarvoor in aanmerking komende honden van een show daarop ingevuld worden zullen we ze snel op de site plaatsen en worden ze ook ingelezen in ZooEasy. Het beste kun je op de show even overleggen wie het regelt.  Met een beetje goede wil hoeft iedereen het maar één keer per jaar te doen en helpen we allemaal een beetje mee om het gepubliceerd te krijgen. Eventueel op een show aanwezige HB leden zullen dit niet doen, zij besteden al veel tijd aan de NRC.  Zonder goede melding kan het niet gepubliceerd worden. De Excel sheet kun je hier aanvragen. 

Het is belangrijk dat alle uitslagen van een show op één formulier ingevuld worden, precies zoals aangegeven, anders kan het niet ingelezen worden.

Zie je een foutje op de site? Tegen niemand zeggen. Wel mailen naar:   show uitslagen. Verbeteren we het snel.

Ook als je denkt dat iets fout is in de telling voor de showbokaal.

Tussenstand showbokaal 2018 na Amsterdam
   (13-09-2018)

Reuen

 

 

Puntentelling voor de showbokaal

Dutch Onyx Merlin

88

 

U = 2 punten

Pride Blackpearl Noran

57

 

ZG = 1 punt

Zulu Kao Bumbarin

57

 

1e = 4 punten

Pointwood Pronto Von Den Hatzruden

70

 

2e = 3 punten

Pride Blackpearl Qimo

41

 

3e = 2 punten

 

 

 

4e = 1 punt

Teven

 

 

Beste reu/teef = 5 punten Res=3 punten

Lilly v. Zopian

111

 

Beste reu en teef clubmatch 5 punt extra

Dutch Onyx Mirabel

97

 

Het kan dus dat er op 1 show 3 keer punten verdiend worden die opgeteld worden.

Ivy van Brixenburg

53

 

Caisa van de Ramshoven

49

 

Controleer zelf de punten van je eigen hond regelmatig. Bij twijfel aan de juistheid graag hier een mailtje naar toe sturen.

Fairytale of the Gentle Rotts

45

 

(Terug naar boven)


9-9-2018, Rotterdam, keurm: F. Zijdenbos
   (09-09-2018)

Reuen Puppyklas

 

 

 

 

 

Navaro Boaz van Zopian

NHSB 3107014

E.R Touwskager & W. Touwslager-Brinks

VB

1

 

Reuen Jeugdklas

 

 

 

 

 

Chakal von Tonis Bergen

aangevr.

I.Y.Verweij

U

1

 

Reuen Tussenklas

 

 

 

 

 

Pointwood Pronto van Hatzruden

NHSB 3076614

FBJ Maasen Mulder & T. Maasen

U

1

RCAC/RCACIB

Reuen Openklas

 

T. Maassen

 

 

 

Mogwai des Guerreirs Saiyans

LOF 94670/10486

S Martinez

gedis. Op karakter

Dutch Onyx Merlin

NHSB 3055808

E A Kruglak

U

1

CAC CACIB

Teven puppyklas

 

 

 

 

 

Nikki v. Zopian

NHSB3197018

F E de Ruiter

VB

1

Beste pup

Huricane Hazel vom Rostfarben

NHSB 3107407

I.Y.Verweij

VB

2

 

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

Next Gen Rotts Aivy

NHSB 3102818

A. Sanders Spijker

U

1

 

teven Tussenklas

 

 

 

 

 

Quiana vd Broekse polder

NHSB 3075320

CDJ de Laat

U

1

 

Nala vaon der Wharen Kraft

LOF 95639/0

S. Martinez

ZG

2

 

Teven Openklas

 

 

 

 

 

Lilly v Zopian

NHSB 3046291

C. Thijssen

U

1

CAC CACIB, BOB

Fairytale of the Gentla Rotts

NHSB 3022946

A. Sanders Spijker

U

2

RCAC/RCACIB

Teven Kampioensklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

EA Kruglak

U

1

 

(Terug naar boven)


8-9-2018, Rotterdam, keurm: G. Nymann
   (08-09-2018)

Reuen Jeugdklas

 

 

 

 

 

Chakal von Tonis Bergen

In aanvraag

I. Verweij

ZG

1

 

Reuen Tussenklas

 

 

 

 

 

Pointwood Pronto Von Den Hatzruden

NHSB 3076614

Francina Maassen

ZG

1

 

Reuen Openklas

 

 

 

 

 

Mogwai des Guerreirs Saiyans

LOF 94670/10486

S. Martinez

U

1

CAC/CACIB

Dutch Onyx Merlin

NHSB 3055808

Elena Kruglak

U

2

RCAC/RCACIB

Teven Puppyklas

 

 

 

 

 

Hurricane Hazel vom Rostfarben

NHSB 3107407

I. Verweij

VB

1

Beste pup

Teven Tussenklas

 

 

 

 

 

Nala von der Wharen Kraft

LOF 95639/0

S. Martinez

U

1

RCACIB, RCAC

Teven Kampioensklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

Elena Kruglak

U

1

CAC/CACIB

(Terug naar boven)


25-8-2018, Mechelen, keurm: J. Bond
   (25-08-2018)

Reuen Openklas

 

 

 

 

 

Amigo vom Hause Edelstein

NHSB 3063641

P.E.E. van der Veken & E.M.P. Cortjaens

U

1

RCACIB, RCAC

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

Imany v. Hause Edelstein

NHSB 3131332

P.E.E. van der Veken & E.M.P. Cortjaens

U

2

 

Teven Tussenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

E.A. Kruglak

U

1

 

Teven Openklas

 

 

 

 

 

Ivy Van Brixenburg

NHSB 3051108

S. de Jong

U

1

CACIB, CAC, BOS

Teven Kampioensklas

 

 

 

 

 

Axy vom Hause Rottzilla

NHSB 3013051

R. Wiegers

U

1

RCACIB, RCAC

(Terug naar boven)


12-8-2018, Amsterdam wereldkampioenschap, keurm: V. Piskay
   (12-08-2018)

Reuen Puppyklas

 

 

 

 

 

N' Zo Des Rotts De La Baronnie

LOF 97749

Detrait, Mathieu

VB

1

BESTPuppy

Dragon-x Von Der Alten Festung

HR 17815

Østensen, Jenny

B

2

 

Maik Von Der Ürbacher Höhe

ADRK 131247

Thijssen, Janny

B

3

 

Reuen Jeugdklas

 

 

 

 

 

Zahar Suny Day's

JR 76457

Lazic, Suncica

U

1

BESTJunior, RCAC

Ralph Black Allusion

JR 76282

Janssens, Kathleen

U

2

 

Sato Kabri

PKR 130049

Chojnacki, Zbigniew

U

3

 

Ben Vom Petersberg

VDH 131157

Vailler, Laetitia

U

4

 

Bumban Black Diamond

FI FI44698/17

Ruuskanen, Marko

U

 

 

Che Guevara Vom Aruncus Tal

SLR 003600

Lukancic, Natasa

ZG

 

 

Gino Iv De Breogan

LOE 2356980

Eduardo, Diaz Andres

ZG

 

 

Reuen Tussenklas

 

 

 

 

 

Massai Cerro De La Gloria

LOF 94809

Willkomm, Annick

U

1

 

Romeo Od Stanimirovica

KSS JR 75022

Stanimirovic, Zoran

ZG

2

 

Reuen Openklas

 

 

 

 

 

Amigo Vom Hause Edelstein

NHSB 3063641

van Der Veken & Cortjaens, Peter & Esther

U

1

 

Arlos De Laurydastaffs

LOE 2289521

Rodriguez Martinez, Angel

U

2

 

Chezzies Gee Star

NHSB 2979100

Scheenstra, Rein

U

3

 

Chezzies Ipo

NHSB 3018537

Peeters, Daisy

U

4

 

Wagner Vom Haus Zschammer

NHSB 3064271

De Ruijter - Van Nimwegen, Lida

U

 

 

Macko Medal Of Honor

LOF 94025/10422

Silvestre, Sébastien

ZG

 

 

Mauser Des Rotts De La Baronnie

LOF 92659/10312

Vailler, Eric

ZG

 

 

Zulu Kao Bumbarin

JR 73731 RW

Geboers, J.t.a.m

ZG

 

 

Reuen Gebruikshondenklas

 

 

 

 

 

Trust In My Eyes War

COR A 15310-15

Lucian, Dan

U

1

BESTWorking

Boom Vom Cherniy Kumir

ADRK 127753

Wildelau-Avilova, Anna

U

2

 

Medal Of Honor Hades

LOF 84918

Vailler, Laetitia

U

3

 

Reuen Kampioensklas

 

 

 

 

 

Olburd Salivan

RKF 4198189

Bogomolova, Larisa

U

1

BOB,CACIB,CAC

Adebayor Haus Of Lazic

JR 724524

Willkomm, Annick

U

2

RCACIB

Gero King Of The East

LOE 2229280

Rodriguez Martinez, Angel

U

3

 

G'Max Des Rotts De La Baronnie

LOF 81801/9178

Detrait, Mathieu

U

4

 

Humberto Van De Lage Kroften

NHSB 2977855

Demaret, Jan-Willem

U

 

 

Jedï Medal Of Honor

LOF 89453/10052

Udo, Fabrice

U

 

 

Jerry Del Norte

LOE 2234852

Alvarez Cuesta, Guillermo

U

 

 

Xander From House Rotvis

UKU 0187967

Gryb, Anastasiia

U

 

 

Zuma’s Original

SE 27150/2011

Andrewsson, Jessica

U

 

 

Reuen Veteranenklas

 

 

 

 

 

Floyd Des Rotts De La Baronnie

LOF 80914/9216

Flaud, Jean-michel

U

1

BESTVeteran

Teven Puppyklas

 

 

 

 

 

Aria Canis-Guard (FCI)

PKR 36/2018/X

Deyk, Paweł

VB

1

 

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

Just Ask Khaleesi O´shea

SE 51303/2017

Strandberg, Boa

U

1

 

Olburd Maserati

RKF 4891887

Dmitry, Chernov

U

2

 

Dutch Onyx Nikki

NHSB 3090457

Kruglak, Elena

U

3

 

Nawa De Chatoisillon

LOF 96610/0

Thuilliez, Julien

U

4

 

Asley V.d. Runderkraal

NHSB 3074657

De Boer-mounier, Olga

U

 

 

Imany Vom Hause Edelstein

HR 17774

van Der Veken & Cortjaens, Peter & Esther

U

 

 

Kelin Van De Leemlande

NHSB 3083731

Schuurmans, C.

U

 

 

LEVENBURG REBECCA

RKF 4894350

Golubeva, Nina

U

 

 

Mibleck Ola Pippa

LOF 5006798

Ducongé Petit, Clémence

U

 

 

Nessy-medal-of-honor Von Damon Der Dunkelkraft

LOF 96811

Vailler, Laetitia

U

 

 

Precious Vom Hause Real

LOI 17194723

Remiddi, Alessio

U

 

 

Shila Kabri

PKR II-129986

Nowak, Rafał

U

 

 

Tk’s Mona Lisa

KSS JR 756955

Kristo, Tamara

U

 

 

Bumban Piece Of Dream

FI FI44708/17

Ruuskanen, Marko

ZG

 

 

Geris Angaros

PKR 129535

Chojnacki, Zbigniew

ZG

 

 

Nouméa Des Rotts De La Baronnie

LOF 95776

Perrin, Amandine

ZG

 

 

Teven Tussenklas

 

 

 

 

 

Mayka Des Rotts De La Baronnie

LOF 94773/13079

Belgrain, Jenny

U

1

 

Medal Of Honor Maika

LOF 94665

Travert, Ludovic

U

2

 

Kova Von Haus Drazic

LOE 2360109

Eduardo, Diaz Andres

U

3

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

Kruglak, Elena

U

4

 

2l-yazz Von Ge Pu

CKU RK 147017780

Thijssen, Janny

U

 

 

Maïka Des Rotts De La Baronnie

LOF 95237

Pereira, Franck

U

 

 

Carla Von Haus Drazic

PKR II-130117

Nowak, Rafał

ZG

 

 

Teven Openklas

 

 

 

 

 

Rotfart Ataka Ii

RKF 4424715

Lisyuchenko, Tatyana

U

1

 

Lilly Van Zopian

NHSB 3046291

Thijssen, Cor

U

2

 

Perla Del Norte

LOE 2308462

Alvarez Cuesta, Guillermo

U

3

 

Malone Des Rotts De La Baronnie

LOF 93139

Vailler, Eric

ZG

4

 

Beta OD Dragicevica

JR 730517

Huigen, Rene

ZG

 

 

Caljena Von Der Burg Skiva

LOF 94950/12749

Udo, Fabrice

ZG

 

 

Teven Gebruikshondenklas

 

 

 

 

 

ROTER RAND ZHARA ZHANERIKA VITTORIA

RKF 4339083

Golubeva, Nina

U

1

 

Medal Of Honor Mamba

LOF 94408

Vailler, Laetitia

U

2

 

Naomi Vom Wilden Westen

ADRK 126596

Hellmann, Edgar

U

3

 

Zebadee Cao Bumbarin

COR A 16528-18

Lucian, Dan

U

4

 

Hydra Vom Königsforst

NHSB 3017291

Zandbergen, Kiene

U

 

 

Ter Waele Pitch

NHSB 3014080

Zandbergen, Kiene

ZG

 

 

Oberlauf Hakuna Matata

RKF 4334483

Bogatova, Olga

ZG

 

 

Sheri Brcko Star

LOE 2262154

Murillo Tesan, Miguel Angel

ZG

 

 

Teven Kampioensklas

 

 

 

 

 

Digretta Vom Tamriel

RKF 4426032

DROBIZHEVA, EKATERINA

U

1

BOS,CACIB,CAC

Diva Vom Tamriel

RKF 4426031

Petrova, Anna

U

2

RCACIB, RCAC

Paris Kabri

PKR II-123873

Nowak, Rafał

U

3

 

Rascia Del Vecchio Rott

ROI 16/67186

del Vecchio, Nicola Antonio

U

4

 

Axy Vom Hause Rottzilla

NHSB 3013051

Wiegers, Roger

U

 

 

Biba Horus Berg

JR 724930

Vailler, Eric

U

 

 

G-gloria Von Sheng Tai´s

CKU 147015325/15

Baranyi, Laszlo

U

 

 

Mela Darel

PKR 126721

NIEDŹWIEDŹ, ZBIGNIEW

U

 

 

Teven Veteranenklas

 

 

 

 

 

Zuma’s Arizona

SE 37869/2010

Andrewsson, Jessica

U

1

 

(Terug naar boven)


11-8-2018, Amsterdam Specialtyshow
   (11-08-2018)

Keurmeester R. Hadzic

 

 

 

 

 

Reuen Puppyklas

 

 

 

 

 

Maik Von Der Ürbacher Höhe

ADRK 131247

Thijssen, Janny

B

1

 

Dragon-x Von Der Alten Festung

HR 17815

Østensen, Jenny

B

2

 

Gregorius Hannes Vom Nyeboxwoude

NHSB 3111273

Van Rijn, Angelique

B

3

 

Reuen Jeugdklas

 

 

 

 

 

Sato Kabri

PKR 130049

Chojnacki, Zbigniew

U

1

 

Romeo Od Stanimirovica

KSS JR 75022

Stanimirovic, Zoran

U

1

BOB, CAC

Gino Iv De Breogan

LOE 2356980

Eduardo, Diaz Andres

ZG

2

 

Mackson Van Zopian

NHSB 3086813

Nagel, Esther

ZG

3

 

Bumban Black Diamond

FI FI44698/17

Ruuskanen, Marko

ZG

4

 

Reuen Openklas

 

 

 

 

 

Arlos De Laurydastaffs

LOE 2289521

Rodriguez Martinez, Angel

U

1

 

Amigo Vom Hause Edelstein

NHSB 3063641

van Der Veken & Cortjaens, Peter & Esther

ZG

2

 

Reuen Gebruikshondenklas

 

 

 

 

 

Krash Unserbund

UKU 0261951

Komarov, Vadim

U

1

 

Trust In My Eyes War

COR A 15310-15

Lucian, Dan

ZG

2

 

Xander From House Rotvis

UKU 0187967

Gryb, Anastasiia

ZG

3

 

Reuen Kampioensklas

 

 

 

 

 

Jerry Del Norte

LOE 2234852

Alvarez Cuesta, Guillermo

U

1

RCAC

Gero King Of The East

LOE 2229280

Rodriguez Martinez, Angel

U

2

 

Olburd Salivan

RKF 4198189

Bogomolova, Larisa

U

3

 

Humberto Van De Lage Kroften

NHSB 2977855

Demaret, Jan-Willem

U

4

 

Boom Vom Cherniy Kumir

ADRK 127753

Wildelau-Avilova, Anna

U

 

 

Wicked Game Amazing Gibson

NO 52143/15

Østensen, Jenny

U

 

 

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

Caisa Van De Ramshoven

NHSB 3072075

Brugman, Abraham

U

1

BEST Junior, RCAC

Kija Flash Rouse

JR 77463

Capic, Nadir

U

2

 

Olburd Maserati

RKF 4891887

Dmitry, Chernov

U

3

 

Just Ask Khaleesi O´shea

SE 51303/2017

Strandberg, Boa

U

4

 

Dutch Onyx Nikki

NHSB 3090457

Kruglak, Elena

U

 

 

Asley V.d. Runderkraal

NHSB 3074657

De Boer-mounier, Olga

ZG

 

 

Bumban Piece Of Dream

FI FI44708/17

Ruuskanen, Marko

ZG

 

 

Geris Angaros

PKR 129535

Chojnacki, Zbigniew

ZG

 

 

Imany Vom Hause Edelstein

HR 17774

van Der Veken & Cortjaens, Peter & Esther

ZG

 

 

Kaya V.d Lage Kroften

NHSB 3087375

Vis, Diana

ZG

 

 

Shila Kabri

PKR II-129986

Nowak, Rafal

ZG

 

 

Teven Tussenklas

 

 

 

 

 

Kova Von Haus Drazic

LOE 2360109

Eduardo, Diaz Andres

U

1

 

Carla Von Haus Drazic

PKR II-130117

Nowak, Rafal

U

2

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

Kruglak, Elena

U

3

 

2l-yazz Von Ge Pu

CKU RK 147017780

Thijssen, Janny

U

4

 

Teven Openklas

 

 

 

 

 

Rotfart Ataka Ii

RKF 4424715

Lisyuchenko, Tatyana

U

1

 

Perla Del Norte

LOE 2308462

Alvarez Cuesta, Guillermo

U

2

 

Fairytale Of The Gentle Rotts

NHSB 3022946

Sanders-Spijker, A

U

3

 

Lilly Van Zopian

NHSB 3046291

Thijssen, Cor

ZG

4

 

Teven Gebruikshondenklas

 

 

 

 

 

Naomi Vom Wilden Westen

ADRK 126596

Hellmann, Edgar

U

1

 

Sheri Brcko Star

LOE 2262154

Murillo Tesan, Miguel Angel

ZG

2

 

Zebadee Cao Bumbarin

COR A 16528-18

Lucian, Dan

ZG

3

 

Teven Kampioensklas

 

 

 

 

 

Digretta Vom Tamriel

RKF 4426032

DROBIZHEVA, EKATERINA

U

1

BOS, CAC

Diva Vom Tamriel

RKF 4426031

Petrova, Anna

U

2

 

Rascia Del Vecchio Rott

ROI 16/67186

del Vecchio, Nicola Antonio

U

3

 

Paris Kabri

PKR II-123873

Nowak, Rafal

U

4

 

(Terug naar boven)


9-8-2018, Beneluxshow Amsterdam
   (09-08-2018)

Keurmeester: F. La Rocca

 

 

 

 

 

Reuen Puppyklas

 

 

 

 

 

N' Zo Des Rotts De La Baronnie

LOF 97749

Detrait, Mathieu

B

1

 

Reuen Tussenklas

 

 

 

 

 

Pride Blackpearl Qimo

NHSB 3100375

Van Geelkerken, Christ

U

1

 

Gino Iv De Breogan

LOE 2356980

Eduardo, Diaz Andres

ZG

2

 

EL-VICTOR VOM TAMRIEL

RKF 40

Safonova, Marina

ZG

3

 

Reuen Openklas

 

 

 

 

 

Arlos De Laurydastaffs

LOE 2289521

Rodriguez Martinez, Angel

U

1

 

Wagner Vom Haus Zschammer

NHSB 3064271

De Ruijter - Van Nimwegen, Lida

U

2

 

Pluto De Breogan

LOE 233757

Eduardo, Diaz Andres

U

3

 

Mauser Des Rotts De La Baronnie

LOF 92659/10312

Vailler, Eric

U

4

 

Amigo Vom Hause Edelstein

NHSB 3063641

van Der Veken & Cortjaens, Peter & Esther

U

 

 

Pride Blackpearl Noran

NHSB 2978180

Van Geelkerken, Christ

ZG

 

 

Reuen Kampioensklas

 

 

 

 

 

Boom Vom Cherniy Kumir

ADRK 127753

Wildelau-Avilova, Anna

U

1

BOB,CACIB,CAC

Olburd Salivan

RKF 4198189

Bogomolova, Larisa

U

2

RCACIB, RCAC

Gero King Of The East

LOE 2229280

Rodriguez Martinez, Angel

U

3

 

G'Max Des Rotts De La Baronnie

LOF 81801/9178

Detrait, Mathieu

U

4

 

Wicked Game Amazing Gibson

NO 52143/15

Østensen, Jenny

ZG

 

 

Xander From House Rotvis

UKU 0187967

Gryb, Anastasiia

ZG

 

 

 

 

 

 

 

 

Keurmeester: C. Birk

 

 

 

 

 

Teven Puppyklas

 

 

 

 

 

Imany Vom Hause Edelstein

HR 17774

van Der Veken & Cortjaens, Peter & Esther

VB

1

BEST Puppy

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

LEVENBURG REBECCA

RKF 4894350

Golubeva, Nina

U

1

BEST Junior

Dutch Onyx Nikki

NHSB 3090457

Kruglak, Elena

U

2

 

Asley V.d. Runderkraal

NHSB 3074657

De Boer-mounier, Olga

U

3

 

Hitta I De Breogan

LOE 2361007

Eduardo, Diaz Andres

U

4

 

Teven Tussenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

Kruglak, Elena

U

1

RCACIB, RCAC

Kova Von Haus Drazic

LOE 2360109

Eduardo, Diaz Andres

U

2

 

Teven Openklas

 

 

 

 

 

Rotfart Ataka Ii

RKF 4424715

Lisyuchenko, Tatyana

U

1

 

Lilly Van Zopian

NHSB 3046291

Thijssen, Cor

U

2

 

Malone Des Rotts De La Baronnie

LOF 93139

Vailler, Eric

U

3

 

Teven Gebruikshondenklas

 

 

 

 

 

ROTER RAND ZHARA ZHANERIKA VITTORIA

RKF 4339083

Golubeva, Nina

U

1

BOS,CACIB,CAC

Naomi Vom Wilden Westen

ADRK 126596

Hellmann, Edgar

U

2

 

Sheri Brcko Star

LOE 2262154

Murillo Tesan, Miguel Angel

U

3

 

Teven Kampioensklas

 

 

 

 

 

Diva Vom Tamriel

RKF 4426031

Petrova, Anna

U

1

 

Digretta Vom Tamriel

RKF 4426032

DROBIZHEVA, EKATERINA

U

2

 

Rascia Del Vecchio Rott

ROI 16/67186

del Vecchio, Nicola Antonio

U

3

 

Biba Horus Berg

JR 724930

Vailler, Eric

U

4

 

Mela Darel

PKR 126721

NIEDZWIEDZ, ZBIGNIEW

U

 

 

(Terug naar boven)


Den Bosch 5-8-2018, keurm: Y. Bekkers
   (05-08-2018)

Reuen puppyklasse

 

 

 

 

 

Navaro Boaz van Zopian

NHSB 3107014

Wendy Touwslager

VB

1

beste pup

Reuen Jeugdklasse

 

 

 

 

 

Pointwood Pronto Von Den Hatzruden

NHSB 3076614

Francina Maassen

U

1

RCAC/RCACIB

Ralph Black Allusion

JR 76282

Kathleen Janssens

ZG

2

 

Mackson van Zopian

NHSB 3086813

G H Nagel

ZG

3

 

Chakal von Tonis Bergen

Imp in aanvraag

I Y Verwij

ZG

4

 

Black Jack Von Kirch-Eulen Hof

NHSB 3093690

J Weijers

G

 

 

Falco-Lord Von Kirch-Eulen Hof

NHSB 3093684

M Jansen

G

 

 

Reuen Openklasse

 

 

 

 

 

Atos Mr. Buky

NHSB 3098739

E C Pijfers-Gruter

U

1

CAC/CACIB/BOB

Hefrings Pride One True Thing

NHSB 3034304

S Huigen

ZG

2

 

Teven Openklasse

 

 

 

 

 

Demi Vom Grossen Tal

NHSB 3040689

E C Pijfers-Gruter

U

1

RCAC/RCACIB

Beta Od Dragicevica

JR 73051

E van Gerwen

U

2

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

E Kruglak

ZG

3

 

Lilly van Zopian

NHSB 3046291

Cor Thijssen

ZG

4

 

Teven Kampioensklasse

 

 

 

 

 

Billie

DKK 09924/2016

P Pilborg

U

1

CAC/CACIB

(Terug naar boven)


Den Bosch 4-8-2018, keurm: L.C.A. Quartel
   (04-08-2018)

jeugdklasse reuen

 

 

 

 

 

pointwood pronto vd hatzruden

nhsb 3076614

f. maassen

u

1

jeugdhond, beste jeugdhond, 16e in erering

falco- lord von kirch-eulen hof

nhsb 3093684

m. jansen

zg

2

 

open klasse reuen

 

 

 

 

 

zulu kao bumbarin

jr 73731 rw

j.t.a.m. geboers

u

1

cac, cacib , bob

atos mr. Buky

nhsb 3098739

e.c. pijfers- gruter

u

2

res cac, res cacib

hefrings pride one rue thing

nhsb 3034304

s. huigen

u

3

 

jeugdklasse teven

 

 

 

 

 

kelin vde leemlande

nhsb 3083731

. Schuurmans

u

1

jeugdhond

openklasse teven

 

 

 

 

 

caisa vd ramshoven

nhsb 3072075

a. brugman

u

1

cac, cacib

demi vom grossen tal

nhsb 3040689

e.c. pijfers- gruter

u

2

 

dutch onyx miabel njk

nhsb3055812

e. kruglak

u

3

 

beta od dragicevica

jr 703517 rw

e. v. gerwen

zg

4

 

gebruikshonden klasse teven

 

 

 

 

 

ter waele helder

nhsb 2839517

k. zandbergen

u

1

beste gebruikshond

kampioensklasse teven

 

 

 

 

 

billie dk ch

dkk 09924/2016

p. pilborg

u

1

res cac , res cacib

(Terug naar boven)


Luik, 22-7-2018, keurm: S. Kelveri-Philippou
   (22-07-2018)

Teven Puppyklas

 

 

 

 

 

Imany v. Hause Edelstein

In aanvraag

P.E.E. van der Veken & E.M.P. Cortjaens

VB

1

Beste pup

(Terug naar boven)


Luik, 21-7-2018, keurm: J. de Cuyper
   (21-07-2018)

Reuen Tussenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Merlin

NHSB 3055808

E.A. Kruglak

U

1

CAC/CACIB, BOB 6e FCI gr.2

Teven Puppyklas

 

 

 

 

 

Imany v. Hause Edelstein

In aanvraag

P.E.E. van der Veken & E.M.P. Cortjaens

VB

1

Beste pup

Teven Tussenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

E.A. Kruglak

U

1

RCAC/RCACIB

Teven Kampioensklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Heidi

NHSB 2980499

E.A. Kruglak

U

1

CAC, CACIB, BOS

 

(Terug naar boven)


Sarajevo, 15-7-2018, keurm: U. Ozkanal
   (15-07-2018)

Sarajevo, 15-7-2018, keurm: U. Ozkanal






Teven tussenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

E.A. Kruglak

U

1

CAC, RCACIB, ChBiH

Teven kampioensklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Heidi

NHSB 2980499

E.A. Kruglak

U

1

CAC, CACIB, BOB, 6e FCI-gr2, Int.Ch., Grand ChBih.

(Terug naar boven)


Sarajevo, 14-7-2018, keurm: R. Kazlauskaite
   (14-07-2018)

Teven tussenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

E.A. Kruglak

U

1

CAC

Teven kampioensklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Heidi

NHSB 2980499

E.A. Kruglak

U

1

CAC, RCACIB

(Terug naar boven)


Sarajevo, 13-7-2018, keurm: R. Oliveira
   (13-07-2018)

Teven tussenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

E.A. Kruglak

U

1

CAC

Teven kampioensklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Heidi

NHSB 2980499

E.A. Kruglak

U

1

CAC

(Terug naar boven)


Keulen, 8-7-2018, keurm: P.D.Viehoff
   (08-07-2018)

Teven kampioensklas

 

 

 

 

 

Axy vom Hause Rottzilla

NHSB 3013051

R.Wiegers

U

1

Anw.Dt.Ch.VDH

(Terug naar boven)


Genk, 1-7-2018, keurm: C. Navarro Guiseado
   (01-07-2018)

Reuen Jeugdklas

 

 

 

 

 

Pointwood Pronto Von Den Hatzruden

NHSB 3076614

F. & T. Maassen

U

4

 

Reuen Tussenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Merlin

NHSB 3055808

E.A. Kruglak

U

1

CAC/CACIB, BOS

Reuen Openklas

 

 

 

 

 

Amigo vom Hause Edelstein

NHSB 3063641

P.E.E. van der Veken & E.M.P. Cortjaens

U

1

RCAC/RCACIB

Teven Puppyklas

 

 

 

 

 

Imany v. Hause Edelstein

In aanvraag

P.E.E. van der Veken & E.M.P. Cortjaens

VB

1

 

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Nikki

NHSB 3090457

E.A. Kruglak

U

1

Beste jeugdhond, 1e in erering BIS junior

Teven Tussenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

E.A. Kruglak

U

1

CAC/CACIB, BOB, 3e groep 2

Teven Openklas

 

 

 

 

 

Caisa Van De Ramshoven

NHSB 3072075

A. Brugman

U

1

RCAC/RCACIB

Cora v.d. Heidekraal

NHSB 3000983

P. Smeets-Vos

U

2

 

Axy vom Hause Rottzilla

NHSB 3013051

R. Wiegers

U

3

 

Nayara Nanouk von den Hatzrüden

NHSB 3032450

F. & T. Maassen

U

4

 

 

(Terug naar boven)


Zwolle, 24-6-2018, keurm. J. Hiddes
   (24-06-2018)

Reuen Jeugdklas

 

 

 

 

 

Pointwood Pronto Von Den Hatzruden

NHSB 3076614

Francina Maassen

U

1

 

Falco-Lord Von Kirch-Eulen Hof

NHSB 3093684

M.M.M. Jansen Jansen

ZG

2

 

Black Jack Von Kirch-Eulen Hof

NHSB 3093690

Jolanda Weijers

G

 

 

Reuen Tussenklas

 

 

 

 

 

Atos Mr. Buky

NHSB 3098739

E C Pijfers - Gruter

U

1

CAC/CACIB

Dutch Onyx Merlin

NHSB 3055808

Elena Kruglak

U

2

 

Reuen Openklas

 

 

 

 

 

Hefrings-Pride One True Thing

NHSB 3034304

S.A.P.M. Huigen

U

1

RCAC/RCACIB

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Nikki

NHSB 3090457

Elena Kruglak

U

1

 

Unique Van De Zonnemare

NHSB 3079170

Alexandra Van Den Berg

ZG

2

 

Amber vd Runderkraal

NHSB 3074656

Greet Onwezen

G

 

 

Teven Tussenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

Elena Kruglak

U

1

RCAC/RCACIB

Teven openklas

 

 

 

 

 

Demi vom Grossen Tal

NHSB 3040689

E C Pijfers - Gruter

U

1

CAC/CACIB

Beta Od Dragicevica

JR 730517

E. van Gerwn & R. Huigen

ZG

2

 

(Terug naar boven)


Zwolle, 23-6-2018, keurm: D. Spruyt
   (23-06-2018)

Reuen Jongste puppyklasse

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Pax

NHSB 3109365

Joyce Riemeijer

VB

1

Beste jongste pup

Navaro Boaz van Zopian

NHSB 3107014

Wendy Touwslager

VB

2

 

Reuen Jeugdklasse

 

 

 

 

 

Ralph Black Allusion

JR 76282

Kathleen Janssens

U

1

CAC/CACIB/BOB

Pointwood Pronto Von Den Hatzruden

NHSB 3076614

Francina Maassen

U

2

RCAC /RCACIB

Black Jack Von Kirch-Eulen Hof

NHSB 3093690

Jolanda Weijers

ZG

3

 

Falco-Lord Von Kirch-Eulen Hof

NHSB 3093684

M.M.M. Jansen Jansen

ZG

4

 

Reuen Tussenklasse

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Merlin

NHSB 3055808

Elena Kruglak

U

1

 

Teven Puppyklasse

 

 

 

 

 

Ter Waele Stacey

NHSB 3101681

Anita Hiddinga

VB

1

Beste pup

Teven Jeugdklasse

 

 

 

 

 

Amber vd Runderkraal

NHSB 3074656

Greet Onwezen

G

 

 

Dutch Onyx Nikki

NHSB 3090457

Elena Kruglak

U

1

 

Kelin Van de Leemlande

NHSB 3083731

Corinne Schuurmans-van Roosmalen

ZG

2

 

Unique Van De Zonnemare

NHSB 3079170

Alexandra Van Den Berg

ZG

3

 

Teven Tussenklasse

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

Elena Kruglak

U

1

CAC/CACIB

Teven Openklasse

 

 

 

 

 

Lilly van Zopian

NHSB 3046291

Cor Thijssen

U

1

RCAC/RCACIB

(Terug naar boven)


Tilburg, 10-6-2018, keurm: J.M.M.G.v.Dijk
   (10-06-2018)

Reuen Jeugdklasse

 

 

 

 

 

Ralph Black Allusion

JR 76282

K. Janssens

U

1

CAC  BOB

Mackson van Zopian

NHSB 3086813

G H Nagel

U

2

 

Pointwood Pronto von den Hatzruden

NHSB 3076614

F B J Maassen

ZG

3

 

Reuen Tussenklasse

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Merlin

NHSB 3055808

E Kruglak

U

1

RCAC CACIB

Reuen Openklasse

 

 

 

 

 

Zulu Kao Bumbarin

JR 73731

J T A M Geboers

U

1

 

Heavy's just perfectly jake

NHSB 3027670

J E M van der Velde

ZG

2

 

Hefrings-Pride one true thing

NHSB 3034304

S A P M Huigen

ZG

3

 

Teven Jongste puppyklasse

 

 

 

 

 

Nikki van Zopian

NHSB 3107018

F E de Ruiter

VB

1

beste jongste puppy van de show

Teven Puppyklasse

 

 

 

 

 

Windy van het Wederzicht

NHSB 3098825

F J W M Kapteijns

VB

1

beste puppy van de show

Teven Jeugdklasse

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Nikki

NHSB 3090457

E Kruglak

U

1

 

Pride Blackpearl Qiara

LOSH 1190308

A van Laarhoven

U

2

 

Kelin van de Leemlande

NHSB 3083731

C H A M Schuurmans-van Roosmalen

U

3

 

Unique vd Zonnemare

NHSB 3079170

A van den Berg

ZG

4

 

Quiana van de Broekse Polder

NHSB 3075320

CHR. D.J. de Laat

ZG

 

 

Amber van de Runderkraal

NHSB 3074656

G Onwezen

G

 

 

Teven Tussenklasse

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

E Kruglak

U

1

CAC CACIB

Vaya van het Wederzicht

NHSB 3063068

C F H C Bennaars

ZG

2

 

Violet van het Wederzicht

NHSB 3063069

F J W M Kapteijns

ZG

3

 

Teven Openklasse

 

 

 

 

 

Lilly van Zopian

NHSB 3046291

C W Thijssen

U

1

RCAC RCACIB

Fairythale of the Gentle Rotts

NHSB 3022946

A Sanders - Spijker

U

2

 

Beta od Dragicevica

JR 730517

E van Gerwen

ZG

3

 

Cora van de Heidekraal

NHSB 3000983

P Smeets Vos

ZG

4

 

(Terug naar boven)


Lommel, 3-6-2018, keurm: I. Vyguzov
   (03-06-2018)

Reuen Jeugdklas

 

 

 

 

 

Pride Blackpearl Qimo

NHSB 3100375

C. & I. van Geelkerken

U

1

 

Reuen Tussenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Merlin

NHSB 3055808

E.A. Kruglak

U

1

CAC, BOS

Reuen Openklas

 

 

 

 

 

Zulu Kao Bumbarin

JR73731RW

J.T.A.M.Geboers

U

1

 

Reuen Gebruikshondenklas

 

 

 

 

 

Pride Blackpearl Noran

NHSB 2978180

C.W.M. van Geelkerken

U

2

 

Zahar iz Tverskogo Doma

NHSB 2966369

H.A.J. Bak

U

1

RCAC, Beste Werkhond

Teven Puppyklas

 

 

 

 

 

Imany v. Hause Edelstein

In aanvraag

P.E.E. van der Veken & E.M.P. Cortjaens

VB

1

Beste Pup

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Nikki

NHSB 3090457

E.A. Kruglak

U

1

Beste Jeugdhond, BOB, 2e in erering jeugd en FCI groep 2

Teven Tussenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

E.A. Kruglak

U

1

CAC

(Terug naar boven)


Meine, 27-5-2018, keurm. C. Meixner
   (27-05-2018)

Teven openklasse

 

 

 

 

 

Axy vom Hause Rottzilla

NHSB 3013051

Roger Wiegers

U

1

Anw.Dt.CH.VDH + CAC ADRK + BOS Heidesiegerin

Teven jeugdklasse

 

 

 

 

 

Sally Kabri

PKR II. 129984

Roger Wiegers

U

2

 

(Terug naar boven)


Augsburg, 21-5-2018, keurm: C. Meixner
   (21-05-2018)

Teven openklasse

 

 

 

 

 

Axy vom Hause Rottzilla

NHSB 3013051

Roger Wiegers

U

3

 

(Terug naar boven)


Augsburg , 20-5-2018. keurm. W. Walter
   (20-05-2018)

Reuen tussenklasse

 

 

 

 

 

Wagner vom Hause Zschammer

NHSB 3064271

Lida de Ruijter

U

3

 

(Terug naar boven)


Venray, 20-5-2018, keurm: P. Roosenboom
   (20-05-2018)

Pointwood Pronto von den Hatzruden

NHSB 3076614

F.B.J.Maassen & T.Maassen

U

1

 

Mackson v. Zopian

NHSB 3086183

G.H. Nagel

ZG

2

 

Reuen Tussenklasse

 

 

 

 

 

Pride Blackpearl Qimo

NHSB 3100375

C. van Geelkerken & I. van Geelkerken

U

1

 

Atos Mr. Buky

NHSB 3098739

E.C. Pijfers-Gruter

U

2

 

Reuen Open Klasse

 

 

 

 

 

Zulu Kao Bumbarin

JR 73731

J.T.A.M. Geboers

U

1

RCAC / RCACIB

Virlees Claudius

KC AP03403501

A. Maltas & M. Topham

U

2

 

Reuen Gebruikshondenklasse

 

 

 

 

 

Pride Blackpearl Noran

NHSB 2978180

C. van Geelkerken & I. van Geelkerken

U

1

CAC /CACIB BOB 2de rasgr.2

Teven puppyklasse

 

 

 

 

 

Hefrings-Pride Quality in Blacj

NHSB 3115676

S.A.P.M. Huigen & Charissa Wintermans

VB

1

 

Imany vom Hause Edelstein

Aangevraagd

P.E.E. van der Veeken & E.M.P. Cortjaens

VB

2

 

Teven Jeugdklasse

 

 

 

 

 

Ebony vom Nyeboxwoude

NHSB 3073197

F. Oost

U

1

RCAC

Kelin v.d. Leemlande

NHSB 3083731

C.H.A.M. Schuurmans-van Roosmalen

U

2

 

Amber v.d. Runderkraal

NHSB 3074656

G. Onwezen

ZG

3

 

Teven Tussenklasse

 

 

 

 

 

Lilly v. Zopian

NHSB 3046291

C.W. Thijssen

U

1

CAC/CACIB

Jola van Meijl op Zeven

NHSB 3055652

R. Bouwmeester

ZG

2

 

Teven Open Klasse

 

 

 

 

 

Demi vom Grossen Tal

NHSB 3040689

E.C. Pijfers-Gruter

U

1

RCACIB

Beta Od Dragicevica

JR 730517

E. van Gerwn & R. Huigen

U

2

 

(Terug naar boven)


Wieze, 20-5-2018, keurm: N. Nodalli
   (19-05-2018)

Reuen Tussenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Merlin

NHSB 3055808

E.A. Kruglak

U

1

 

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Nikki

NHSB 3090457

E.A. Kruglak

U

1

Beste Jeugdhond, Hopprines

Teven Tussenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

E.A. Kruglak

U

1

RCAC

(Terug naar boven)


Augsburg , 19-5-2018. keurm. E. Hellmann
   (18-05-2018)

Reuen tussenklasse

 

 

 

 

 

Wagner vom Hause Zschammer

NHSB 3064271

Lida de Ruijter

U

 

 

(Terug naar boven)


Oestrum, Duitsland, 12-5-2018
   (12-05-2018)

Jongste puppyklasse teven, keurm: P Viehoff

 

 

 

 

Ter Waele SonneFee

NHSB 3101679

C.W.H. Zandbergen

VB

2

 

Gebruikshondenklasse teven, keurm: E. Hellmann

 

 

 

 

Ter Waele Pitch

NHSB 3014080

C.W.H. Zandbergen

ZG

4

 

Openklasse teven, keurm: E. Hellmann

 

 

 

 

 

Hydra vom Königsforst

NHSB 3017291

C.W.H. Zandbergen

U

 

 

Tussenklasse teven, keurm: E. Hellmann

 

 

 

 

Harley Quinn van Thuredrecht

NHSB 3062499

M. v.d. Brink

ZG

 

 

Openklasse reuen, keurm: E. Hellmann

 

 

 

 

 

Ter Waele Petter Phantom

NHSB 3014078

R. Grutter

ZG

 

 

(Terug naar boven)


Arnhem, Joe Kat show, 10-5-2018, keurm: I.Y Onstenk-Schenk
   (10-05-2018)

Reuen jeugdklas

 

 

 

 

 

Pride Blackpearl Qimo

NSHB 3100375

I. van Geelkerken

U

1

 

Mackson van Zopian

NHSB 3086813

E. Nagel-Krist

ZG

2

 

Reuen openklas

 

 

 

 

 

Ali Baba From Royal Breed

NHSB 3000721

E.C. Pijfers-Gruter

U

1

CAC

Zulu Kao Bumbarin

JR 73731

J.T.A.M Geboers

U

2

 

Hefrings-Pride One True Thing

NHSB 3034304

S. Huigen

ZG

3

 

Reuen gebruikshondenklas

 

 

 

 

 

Pride Blackpearl

NHSB 2978180

I. van Geelkerken

U

1

RCAC

Teven Jongste Puppyklas

 

 

 

 

 

Hefrings-Pride Quality in Black

NHSB 3115676

C. Wintermans

Disk

 

 

Teven jeugdklas

 

 

 

 

 

Kelin van de Leemlande

NHSB 3083731

C.H.A.M. Schuurmans

U

1

 

Geisha van Brixenburg

NHSB 3074823

S. de Jong

ZG

2

 

Amber VD Runderkraal

NHSB 3074656

G. Onwezen

G

 

 

Teven tussenklas

 

 

 

 

 

Lilly van Zopian

NHSB 3046291

C.W. Thijssen

U

1

RCAC

Ivy van Brixenburg

NHSB 3051108

P.M.M. Martens

U

2

 

Teven openklas

 

 

 

 

 

Fairytale of the Gentle Rotts

NHSB 3022946

A. Sanders-Spijker

U

1

CAC, BOB

Demi Vom Grossen Tal

NHSB 3040689

E.C. Pijfers-Gruter

U

2

 

(Terug naar boven)


Kampioenschap clubmatch 6-5-2018
   (07-05-2018)

Kampioensschap clubmatch 6-5-2018 bij WG De Kempen

 

 

 

 

Keurmeerster C.C.Henriksen, reuen jongste puppies

 

 

 

 

Obama Des Faucons De La Nuit

250268501440281

Anthony Darnet

VB

1

 

Navaro Boaz van Zopian

NHSB 3107014

W. Touwslager-Brinks

VB

2

 

J. Nummela, reuen puppies

 

 

 

 

 

Chakal von Tonis Bergen

HR 17764 RW

J.M. van Ree/Verweij

VB

1

Beste Pup

Lino Dream of Aciva v.h Beemdenpark

NHSB 3094682

jhjm Dor-Deenen

VB

2

 

Jusk Ask Keane O'Shea

SE51307/2017

Oost

VB

3

 

Andor Amor Ijssel Rottweilers

NHSB 3093673

Harteveld

VB

4

 

Frits Dirk Vom nyeboxwoude

NHSB 3096599

Nico de Graaf

VB

 

 

Keurmeerster C.C.Henriksen, reuen jeugdklas

 

 

 

 

Nitro Von Der Wharen Kraft

250269811407119

Gonzales Mathieu

U

1

 

Ralphe Black Allusion

JR 76282 Imp RS

Janssens Kathleen

U

2

 

Einar Vom Cherniy Kumir

UK KC - AU0904653

Mr & Mrs R Chaffe

U

3

 

Ajax Von Radula Hause

JR 75715

j.Moser/Radulovic

U

4

 

Basko van het Nieuwsmeenk

NHSB 3083895

F.E. de ruiter

ZG

 

 

Pointwood Pronto von den Hatzruden

NHSB 3076614

T.Maassen

ZG

 

 

Mackson van Zopian

NHSB 3086813

E.Nagel-Krist

ZG

 

 

Pride Blackpearl Qimo

NHSB 3100375

C.W.M. van Geelkerken

ZG

 

 

Enjoy Sugar Ray v.d Markenrichter

NHSB 3091019

M de Rouw

G

 

 

Pointwood Presly von den Hatzrüden

NHSB 3076615

H. Mul

DISQ

 

J. Nummela, reuen tussenklas

 

 

 

 

 

Neron Von Der Wharen Kraft

95642/0

Martin Déborah

U

1

 

Wagner vom Haus Zschammer

NHSB 3064271

A.de Ruijter - van Nimwegen

U

2

 

Bono van de Nithanhoeve

NHSB 3058100

NEB van Dijck-Dernen e/o G van Dijck te Veldhoven

U

3

 

Ironman of The Gentle Rotts

NHSB 3063244

Cornelis alfons

U

4

 

Leroy van Zopian

NHSB 3046285

G.G. van Houten

U

 

 

Jip van Meijl op Zeven

NHSB 3055641

M.Heesakkers

ZG

 

 

Ice van de Lage Kroften

NHSB 3046314

W Jansen

ZG

 

 

Royal Creek Denim

NHSB 3056935

J van den Broek

ZG

 

 

Keurmeerster C.C.Henriksen, reuen openklas

 

 

 

 

Outch von Hause Legia

Losh 1170440

M.Cammaert

U

1

Beste reu BOB CAC

Dutch Onyx Keane

NHSB 3042049

B.E.Pront

U

2

 

Otty van het Polderbos

1137793 LOSH

Payhille Jean-Paul

U

3

 

Motjo van brixenburg

NHSB 2962043

M de jongh

U

4

 

Nacho V.Moserbear

NHSB 2979117

Cornelis alfons

ZG

 

 

Archos van het Nieuwsmeenk

NHSB 3030489

F.E. de ruiter

ZG

 

 

Zulu Kao Bumbarin

JR 73731 RW

J.T.A.M. Geboers

ZG

 

 

Chezzies IPO

NHSB 3018537

D. Peeters

ZG

 

 

Wento King of the East

KSS JR 730218 Rw

Miglena Velcheva-Bozhkova

ZG

 

 

Hefrings-Pride one true thing

NHSB 3034304

SAPM Huigen

ZG

 

 

C.C. Henriksen, reuen fokkersklas

 

 

 

 

 

Myagi of Voyager Rotts

NHSB 2961443

R.M vd Hengel/Mangold

U

1

 

Chezzies Jaguar

NHSB 3019264

E. Adriaansz/D.Hegeman

U

2

 

Barros v/d Markenrichter

NHSB 2906306

M. van der Veen

ZG

3

 

Beer van het brabants eind

NHSB 2966227

h van de nobelen

G

4

 

Renzo van de Kleine Weidehoeve

NHSB 2800849

Ballegooij P.G. van/Sars

G

 

 

J. Nummela, reuen gebruikshondenklas

 

 

 

 

Zwerch vom Amtsbach

126882

Gabriele Feiler

U

1

Zar vom Hause Neubrand II

ADRK 126580

W. Witteveen

U

2

 

Pride Blackpearl Noran

NHSB 2978180

C.W.M. van Geelkerken

U

3

 

C.C. Henriksen, reuen kampioensklas

 

 

 

 

 

Jocker Crna Cizmica

JR 88964 Rw

Miglena Velcheva-Bozhkova

U

1

RCAC

J. Nummela

 

 

 

 

 

Gio of Voyager Rotts

NHSB 2751885

R.M.vd Hengel/Mangold

U

1

 

G. Ioannidis, teven jongste puppieklas

 

 

 

 

 

Nikki Du Temple D'Adranos

Lof 2 Rot. 97873/0

Mr & Mrs R Chaffe

VB

1

Beste Jongste Pup

Nikki van Zopian

NHSB 3107018

F.E. de ruiter

VB

2

 

Imany vom Hause Edelstein

in aanvraag

P.E.E. van der Veken

VB

3

 

Qyra Vom Hause Kampf

In aanvraag

L.A. Haak

B

4

 

Hefrings-Pride Quality in Black

NHSB 3115676

SAPM Huigen / Wintermans

B

 

 

J. Nummela, teven puppieklas

 

 

 

 

 

Montana House Of Stanisic LU-FI

JR76969RW

MR D Stanisic

VB

1

 

Stairvale Faith

KC AU04188506

C & N Window

VB

2

 

Djenna v.d. Scheperkamp

NHSB 3094341

E.G.N.Kastermans

VB

3

 

Qiwi de Vinur Nox

in aanvraag

Janssens Kathleen

VB

4

 

Calender Girl of the Fancy Rott's

NHSB 3098319

Manders

VB

 

 

Vitae v d Lange Vos

NHSB 3101159

P.G. van Tol

VB

 

 

Vanya Balou Vom Dunvanhof

NHSB 3096785

L. Fredericks

VB

 

 

Windy van het Wederzicht

NHSB 3098825

V Gerven Kapteijns

VB

 

 

G. Ioannidis, Teven jeugdklas

 

 

 

 

 

Nikita vom haus metzgerhund

95782/0

Gonzales Mathieu

ZG

1

 

Ameera Von Magglyn

AU01136901

Glynn Mulhall

ZG

2

 

Jinthe vom Norderdiek

ADRK 130671

W. Witteveen

ZG

3

 

Fanta van Brixenburg

NHSB 3084233

F.C. de Kleijn

ZG

4

 

Ebony vom Nyeboxwoude

NHSB 3073197

H.Oost

ZG

 

 

Galatea v.d. vijf gehuchten

NHSB 3092341

A. van de Zande

G

 

 

Byka van Het Nieuw Smeenk

NHSB 3083904

J.Jongman

G

 

 

Kelin van de Leemlande

NHSB 3083731

M.H.J. Schuurmans e/o

G

 

 

J. Nummela, teven tussenklas

 

 

 

 

 

Mulan Des Princes d'Aragone

250268731748452

Ouldabbou Redouane

U

1

 

Vaya van hetvwederzicht

NHSB 3063068

CFHC bennaars

U

2

 

Hasty van Brixenburg

NHSB 3059748

PHM van der Ven

U

3

 

Joes van Meijl op Zeven

NHSB 3055648

E.J. Willemsen van Bergen

U

4

 

Ivy van Brixenburg

NHSB 3051108

S. de Jong

U

 

 

Heidi of the Gentle Rotts

NHSB 3062283

N.S.Veerman

ZG

 

 

Weika van 't Voske

NHSB 3061307

N. Vos

ZG

 

 

Heavy's Kayleigh

NHSB 3058704

J.H. van Esch eo

ZG

 

 

G. Ioannidis, teven openklas

 

 

 

 

 

Just Ask Gala

AT0904040

Glynn Mulhall

U

1

Beste Teef CAC

Pretty von der Leuchtenbrucke

BEK 127910

Galanis George

U

2

Reserve CAC

Mega vom Hause Edelstein

NHSB 2939037

R.M.vd Hengel/Mangold

U

3

 

Heizelwood Puma

NHSB 3112045

M.p. Montes Klaver

U

4

 

Hanbar Whitney at Amatol

KC AT00893403

Chris & Norma Window

U

 

 

Just Ask Grace

AT0904041

Glynn Mulhall

U

 

 

Cora van de Heidekraal

NHSB 3000983

Smeets Vos

U

 

 

Alena al Gkizari

BRFC PK 35575/17

Miglena Velcheva-Bozhkova

ZG

 

 

Gentle of the Gentle Rotts

NHSB 3043753

MDC Schutte / Tjepkema

ZG

 

 

Hydra vom Königsforst

3017291 & ADRK 126814

Zandbergen C.W.E.

ZG

 

UV Bokaal teven

G. Ioannidis, teven fokkersklas

 

 

 

 

 

Lilly van Zopian

NHSB 3046291

C W Thijssen

U

1

 

Kuma van Brixenburg

NHSB 2998966

F.C de Kleijn / P.Martens

U

2

 

Caisa van de Ramshoven

NHSB 3072075

Brugman

ZG

3

 

Cupra v.d.Scheperkamp