Hoofdsponsor IFR IPO 2018

 

             ZOOBIO.NL

                Alles voor honden

 

                    

                     

                       

                        Clubblad NRC

                      Alleen voor leden   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        

   Reglementen enz. Commissie

    Werkhonden Raad v Beheer

 

 

 

           

 

                     

                                                             

      

 

   

 

        

         

 

 

 

 

Showuitslagen 2018

Van alle CAC tentoonstellingen in Nederland worden alle uitslagen geplaatst.

Van tentoonstellingen in het buitenland alleen als de eigenaar lid is van de NRC.

Ze worden zo snel mogelijk op de site geplaatst maar daarvoor is het noodzakelijk dat iemand ze netjes noteert en intypt in een daarvoor bestemd Excel sheet. Als alle daarvoor in aanmerking komende honden van een show daarop ingevuld worden zullen we ze snel op de site plaatsen en worden ze ook ingelezen in ZooEasy. Het beste kun je op de show even overleggen wie het regelt.  Met een beetje goede wil hoeft iedereen het maar één keer per jaar te doen en helpen we allemaal een beetje mee om het gepubliceerd te krijgen. Eventueel op een show aanwezige HB leden zullen dit niet doen, zij besteden al veel tijd aan de NRC.  Zonder goede melding kan het niet gepubliceerd worden. De Excel sheet kun je hier aanvragen. 

Het is belangrijk dat alle uitslagen van een show op één formulier ingevuld worden, precies zoals aangegeven, anders kan het niet ingelezen worden.

Zie je een foutje op de site? Tegen niemand zeggen. Wel mailen naar:   show uitslagen. Verbeteren we het snel.

Ook als je denkt dat iets fout is in de telling voor de showbokaal.

Tussenstand showbokaal 2018 na Tilburg
   (24-06-2018)

Reuen

 

 

Puntentelling voor de showbokaal

Dutch Onyx Merlin

58

 

U = 2 punten

Pride Blackpearl Noran

56

 

ZG = 1 punt

Zulu Kao Bumbarin

45

 

1e = 4 punten

Pride Blackpearl Qimo

35

 

2e = 3 punten

Pointwood Pronto Von Den Hatzruden

27

 

3e = 2 punten

 

 

 

4e = 1 punt

Teven

 

 

Beste reu/teef = 5 punten Res=3 punten

Lilly v. Zopian

77

 

Beste reu en teef clubmatch 5 punt extra

Ivy van Brixenburg

53

 

Het kan dus dat er op 1 show 3 keer punten verdiend worden die opgeteld worden.

Dutch Onyx Mirabel

37

 

Fairytale of the Gentle Rotts

33

 

Controleer zelf de punten van je eigen hond regelmatig. Bij twijfel aan de juistheid graag hier een mailtje naar toe sturen.

Caisa van de Ramshoven

29

 

(Terug naar boven)


Zwolle, 23-6-2018, keurm: D. Spruyt
   (23-06-2018)

Reuen Jongste puppyklasse

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Pax

NHSB 3109365

Joyce Riemeijer

VB

1

 

Navaro Boaz van Zopian

NHSB 3107014

Wendy Touwslager

VB

2

 

Reuen Jeugdklasse

 

 

 

 

 

Ralph Black Allusion

JR 76282

Kathleen Janssens

U

1

CAC/CACIB/BOB

Pointwood Pronto Von Den Hatzruden

NHSB 3076614

Francina Maassen

U

2

RCAC /RCACIB

Black Jack Von Kirch-Eulen Hof

NHSB 3093690

Jolanda Weijers

ZG

3

 

Falco-Lord Von Kirch-Eulen Hof

NHSB 3093684

M.M.M. Jansen Jansen

ZG

4

 

Reuen Tussenklasse

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Merlin

NHSB 3055808

Elena Kruglak

U

1

 

Teven Puppyklasse

 

 

 

 

 

Ter Waele Stacey

NHSB 3101681

Anita Hiddinga

VB

1

 

Teven Jeugdklasse

 

 

 

 

 

Amber vd Runderkraal

NHSB 3074656

Greet Onwezen

G

 

 

Dutch Onyx Nikki

NHSB 3090457

Elena Kruglak

U

1

 

Kelin Van de Leemlande

NHSB 3083731

Corinne Schuurmans-van Roosmalen

ZG

2

 

Unique Van De Zonnemare

NHSB 3079170

Alexandra Van Den Berg

ZG

3

 

Teven Tussenklasse

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

Elena Kruglak

U

1

CAC/CACIB

Teven Openklasse

 

 

 

 

 

Lilly van Zopian

NHSB 3046291

Cor Thijssen

U

1

RCAC/RCACIB

(Terug naar boven)


Tilburg, 10-6-2018, keurm: J.M.M.G.v.Dijk
   (10-06-2018)

Reuen Jeugdklasse

 

 

 

 

 

Ralph Black Allusion

JR 76282

K. Janssens

U

1

CAC  BOB

Mackson van Zopian

NHSB 3086813

G H Nagel

U

2

 

Pointwood Pronto von den Hatzruden

NHSB 3076614

F B J Maassen

ZG

3

 

Reuen Tussenklasse

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Merlin

NHSB 3055808

E Kruglak

U

1

RCAC CACIB

Reuen Openklasse

 

 

 

 

 

Zulu Kao Bumbarin

JR 73731

J T A M Geboers

U

1

 

Heavy's just perfectly jake

NHSB 3027670

J E M van der Velde

ZG

2

 

Hefrings-Pride one true thing

NHSB 3034304

S A P M Huigen

ZG

3

 

Teven Jongste puppyklasse

 

 

 

 

 

Nikki van Zopian

NHSB 3107018

F E de Ruiter

VB

1

beste jongste puppy van de show

Teven Puppyklasse

 

 

 

 

 

Windy van het Wederzicht

NHSB 3098825

F J W M Kapteijns

VB

1

beste puppy van de show

Teven Jeugdklasse

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Nikki

NHSB 3090457

E Kruglak

U

1

 

Pride Blackpearl Qiara

LOSH 1190308

A van Laarhoven

U

2

 

Kelin van de Leemlande

NHSB 3083731

C H A M Schuurmans-van Roosmalen

U

3

 

Unique vd Zonnemare

NHSB 3079170

A van den Berg

ZG

4

 

Quiana van de Broekse Polder

NHSB 3075320

CHR. D.J. de Laat

ZG

 

 

Amber van de Runderkraal

NHSB 3074656

G Onwezen

G

 

 

Teven Tussenklasse

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

E Kruglak

U

1

CAC CACIB

Vaya van het Wederzicht

NHSB 3063068

C F H C Bennaars

ZG

2

 

Violet van het Wederzicht

NHSB 3063069

F J W M Kapteijns

ZG

3

 

Teven Openklasse

 

 

 

 

 

Lilly van Zopian

NHSB 3046291

C W Thijssen

U

1

RCAC RCACIB

Fairythale of the Gentle Rotts

NHSB 3022946

A Sanders - Spijker

U

2

 

Beta od Dragicevica

JR 730517

E van Gerwen

ZG

3

 

Cora van de Heidekraal

NHSB 3000983

P Smeets Vos

ZG

4

 

(Terug naar boven)


Lommel, 3-6-2018, keurm: I. Vyguzov
   (03-06-2018)

Reuen Jeugdklas

 

 

 

 

 

Pride Blackpearl Qimo

NHSB 3100375

C. & I. van Geelkerken

U

1

 

Reuen Tussenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Merlin

NHSB 3055808

E.A. Kruglak

U

1

CAC, BOS

Reuen Openklas

 

 

 

 

 

Zulu Kao Bumbarin

JR73731RW

J.T.A.M.Geboers

U

1

 

Reuen Gebruikshondenklas

 

 

 

 

 

Pride Blackpearl Noran

NHSB 2978180

C.W.M. van Geelkerken

U

2

 

Zahar iz Tverskogo Doma

NHSB 2966369

H.A.J. Bak

U

1

RCAC, Beste Werkhond

Teven Puppyklas

 

 

 

 

 

Imany v. Hause Edelstein

In aanvraag

P.E.E. van der Veken & E.M.P. Cortjaens

VB

1

Beste Pup

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Nikki

NHSB 3090457

E.A. Kruglak

U

1

Beste Jeugdhond, BOB, 2e in erering jeugd en FCI groep 2

Teven Tussenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

E.A. Kruglak

U

1

CAC

(Terug naar boven)


Meine, 27-5-2018, keurm. C. Meixner
   (27-05-2018)

Teven openklasse

 

 

 

 

 

Axy vom Hause Rottzilla

NHSB 3013051

Roger Wiegers

U

1

Anw.Dt.CH.VDH + CAC ADRK + BOS Heidesiegerin

Teven jeugdklasse

 

 

 

 

 

Sally Kabri

PKR II. 129984

Roger Wiegers

U

2

 

(Terug naar boven)


Augsburg, 21-5-2018, keurm: C. Meixner
   (21-05-2018)

Teven openklasse

 

 

 

 

 

Axy vom Hause Rottzilla

NHSB 3013051

Roger Wiegers

U

3

 

(Terug naar boven)


Augsburg , 20-5-2018. keurm. W. Walter
   (20-05-2018)

Reuen tussenklasse

 

 

 

 

 

Wagner vom Hause Zschammer

NHSB 3064271

Lida de Ruijter

U

3

 

(Terug naar boven)


Venray, 20-5-2018, keurm: P. Roosenboom
   (20-05-2018)

Pointwood Pronto von den Hatzruden

NHSB 3076614

F.B.J.Maassen & T.Maassen

U

1

 

Mackson v. Zopian

NHSB 3086183

G.H. Nagel

ZG

2

 

Reuen Tussenklasse

 

 

 

 

 

Pride Blackpearl Qimo

NHSB 3100375

C. van Geelkerken & I. van Geelkerken

U

1

 

Atos Mr. Buky

NHSB 3098739

E.C. Pijfers-Gruter

U

2

 

Reuen Open Klasse

 

 

 

 

 

Zulu Kao Bumbarin

JR 73731

J.T.A.M. Geboers

U

1

RCAC / RCACIB

Virlees Claudius

KC AP03403501

A. Maltas & M. Topham

U

2

 

Reuen Gebruikshondenklasse

 

 

 

 

 

Pride Blackpearl Noran

NHSB 2978180

C. van Geelkerken & I. van Geelkerken

U

1

CAC /CACIB BOB 2de rasgr.2

Teven puppyklasse

 

 

 

 

 

Hefrings-Pride Quality in Blacj

NHSB 3115676

S.A.P.M. Huigen & Charissa Wintermans

VB

1

 

Imany vom Hause Edelstein

Aangevraagd

P.E.E. van der Veeken & E.M.P. Cortjaens

VB

2

 

Teven Jeugdklasse

 

 

 

 

 

Ebony vom Nyeboxwoude

NHSB 3073197

F. Oost

U

1

RCAC

Kelin v.d. Leemlande

NHSB 3083731

C.H.A.M. Schuurmans-van Roosmalen

U

2

 

Amber v.d. Runderkraal

NHSB 3074656

G. Onwezen

ZG

3

 

Teven Tussenklasse

 

 

 

 

 

Lilly v. Zopian

NHSB 3046291

C.W. Thijssen

U

1

CAC/CACIB

Jola van Meijl op Zeven

NHSB 3055652

R. Bouwmeester

ZG

2

 

Teven Open Klasse

 

 

 

 

 

Demi vom Grossen Tal

NHSB 3040689

E.C. Pijfers-Gruter

U

1

RCACIB

Beta Od Dragicevica

JR 730517

E. van Gerwn & R. Huigen

U

2

 

(Terug naar boven)


Wieze, 20-5-2018, keurm: N. Nodalli
   (19-05-2018)

Reuen Tussenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Merlin

NHSB 3055808

E.A. Kruglak

U

1

 

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Nikki

NHSB 3090457

E.A. Kruglak

U

1

Beste Jeugdhond, Hopprines

Teven Tussenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

E.A. Kruglak

U

1

RCAC

(Terug naar boven)


Augsburg , 19-5-2018. keurm. E. Hellmann
   (18-05-2018)

Reuen tussenklasse

 

 

 

 

 

Wagner vom Hause Zschammer

NHSB 3064271

Lida de Ruijter

U

 

 

(Terug naar boven)


Oestrum, Duitsland, 12-5-2018
   (12-05-2018)

Jongste puppyklasse teven, keurm: P Viehoff

 

 

 

 

Ter Waele SonneFee

NHSB 3101679

C.W.H. Zandbergen

VB

2

 

Gebruikshondenklasse teven, keurm: E. Hellmann

 

 

 

 

Ter Waele Pitch

NHSB 3014080

C.W.H. Zandbergen

ZG

4

 

Openklasse teven, keurm: E. Hellmann

 

 

 

 

 

Hydra vom Königsforst

NHSB 3017291

C.W.H. Zandbergen

U

 

 

Tussenklasse teven, keurm: E. Hellmann

 

 

 

 

Harley Quinn van Thuredrecht

NHSB 3062499

M. v.d. Brink

ZG

 

 

Openklasse reuen, keurm: E. Hellmann

 

 

 

 

 

Ter Waele Petter Phantom

NHSB 3014078

R. Grutter

ZG

 

 

(Terug naar boven)


Arnhem, Joe Kat show, 10-5-2018, keurm: I.Y Onstenk-Schenk
   (10-05-2018)

Reuen jeugdklas

 

 

 

 

 

Pride Blackpearl Qimo

NSHB 3100375

I. van Geelkerken

U

1

 

Mackson van Zopian

NHSB 3086813

E. Nagel-Krist

ZG

2

 

Reuen openklas

 

 

 

 

 

Ali Baba From Royal Breed

NHSB 3000721

E.C. Pijfers-Gruter

U

1

CAC

Zulu Kao Bumbarin

JR 73731

J.T.A.M Geboers

U

2

 

Hefrings-Pride One True Thing

NHSB 3034304

S. Huigen

ZG

3

 

Reuen gebruikshondenklas

 

 

 

 

 

Pride Blackpearl

NHSB 2978180

I. van Geelkerken

U

1

RCAC

Teven Jongste Puppyklas

 

 

 

 

 

Hefrings-Pride Quality in Black

NHSB 3115676

C. Wintermans

Disk

 

 

Teven jeugdklas

 

 

 

 

 

Kelin van de Leemlande

NHSB 3083731

C.H.A.M. Schuurmans

U

1

 

Geisha van Brixenburg

NHSB 3074823

S. de Jong

ZG

2

 

Amber VD Runderkraal

NHSB 3074656

G. Onwezen

G

 

 

Teven tussenklas

 

 

 

 

 

Lilly van Zopian

NHSB 3046291

C.W. Thijssen

U

1

RCAC

Ivy van Brixenburg

NHSB 3051108

P.M.M. Martens

U

2

 

Teven openklas

 

 

 

 

 

Fairytale of the Gentle Rotts

NHSB 3022946

A. Sanders-Spijker

U

1

CAC, BOB

Demi Vom Grossen Tal

NHSB 3040689

E.C. Pijfers-Gruter

U

2

 

(Terug naar boven)


Kampioenschap clubmatch 6-5-2018
   (07-05-2018)

Kampioensschap clubmatch 6-5-2018 bij WG De Kempen

 

 

 

 

Keurmeerster C.C.Henriksen, reuen jongste puppies

 

 

 

 

Obama Des Faucons De La Nuit

250268501440281

Anthony Darnet

VB

1

 

Navaro Boaz van Zopian

NHSB 3107014

W. Touwslager-Brinks

VB

2

 

J. Nummela, reuen puppies

 

 

 

 

 

Chakal von Tonis Bergen

HR 17764 RW

J.M. van Ree/Verweij

VB

1

Beste Pup

Lino Dream of Aciva v.h Beemdenpark

NHSB 3094682

jhjm Dor-Deenen

VB

2

 

Jusk Ask Keane O'Shea

SE51307/2017

Oost

VB

3

 

Andor Amor Ijssel Rottweilers

NHSB 3093673

Harteveld

VB

4

 

Frits Dirk Vom nyeboxwoude

NHSB 3096599

Nico de Graaf

VB

 

 

Keurmeerster C.C.Henriksen, reuen jeugdklas

 

 

 

 

Nitro Von Der Wharen Kraft

250269811407119

Gonzales Mathieu

U

1

 

Ralphe Black Allusion

JR 76282 Imp RS

Janssens Kathleen

U

2

 

Einar Vom Cherniy Kumir

UK KC - AU0904653

Mr & Mrs R Chaffe

U

3

 

Ajax Von Radula Hause

JR 75715

j.Moser/Radulovic

U

4

 

Basko van het Nieuwsmeenk

NHSB 3083895

F.E. de ruiter

ZG

 

 

Pointwood Pronto von den Hatzruden

NHSB 3076614

T.Maassen

ZG

 

 

Mackson van Zopian

NHSB 3086813

E.Nagel-Krist

ZG

 

 

Pride Blackpearl Qimo

NHSB 3100375

C.W.M. van Geelkerken

ZG

 

 

Enjoy Sugar Ray v.d Markenrichter

NHSB 3091019

M de Rouw

G

 

 

Pointwood Presly von den Hatzrüden

NHSB 3076615

H. Mul

DISQ

 

J. Nummela, reuen tussenklas

 

 

 

 

 

Neron Von Der Wharen Kraft

95642/0

Martin Déborah

U

1

 

Wagner vom Haus Zschammer

NHSB 3064271

A.de Ruijter - van Nimwegen

U

2

 

Bono van de Nithanhoeve

NHSB 3058100

NEB van Dijck-Dernen e/o G van Dijck te Veldhoven

U

3

 

Ironman of The Gentle Rotts

NHSB 3063244

Cornelis alfons

U

4

 

Leroy van Zopian

NHSB 3046285

G.G. van Houten

U

 

 

Jip van Meijl op Zeven

NHSB 3055641

M.Heesakkers

ZG

 

 

Ice van de Lage Kroften

NHSB 3046314

W Jansen

ZG

 

 

Royal Creek Denim

NHSB 3056935

J van den Broek

ZG

 

 

Keurmeerster C.C.Henriksen, reuen openklas

 

 

 

 

Outch von Hause Legia

Losh 1170440

M.Cammaert

U

1

Beste reu BOB CAC

Dutch Onyx Keane

NHSB 3042049

B.E.Pront

U

2

 

Otty van het Polderbos

1137793 LOSH

Payhille Jean-Paul

U

3

 

Motjo van brixenburg

NHSB 2962043

M de jongh

U

4

 

Nacho V.Moserbear

NHSB 2979117

Cornelis alfons

ZG

 

 

Archos van het Nieuwsmeenk

NHSB 3030489

F.E. de ruiter

ZG

 

 

Zulu Kao Bumbarin

JR 73731 RW

J.T.A.M. Geboers

ZG

 

 

Chezzies IPO

NHSB 3018537

D. Peeters

ZG

 

 

Wento King of the East

KSS JR 730218 Rw

Miglena Velcheva-Bozhkova

ZG

 

 

Hefrings-Pride one true thing

NHSB 3034304

SAPM Huigen

ZG

 

 

C.C. Henriksen, reuen fokkersklas

 

 

 

 

 

Myagi of Voyager Rotts

NHSB 2961443

R.M vd Hengel/Mangold

U

1

 

Chezzies Jaguar

NHSB 3019264

E. Adriaansz/D.Hegeman

U

2

 

Barros v/d Markenrichter

NHSB 2906306

M. van der Veen

ZG

3

 

Beer van het brabants eind

NHSB 2966227

h van de nobelen

G

4

 

Renzo van de Kleine Weidehoeve

NHSB 2800849

Ballegooij P.G. van/Sars

G

 

 

J. Nummela, reuen gebruikshondenklas

 

 

 

 

Zwerch vom Amtsbach

126882

Gabriele Feiler

U

1

Zar vom Hause Neubrand II

ADRK 126580

W. Witteveen

U

2

 

Pride Blackpearl Noran

NHSB 2978180

C.W.M. van Geelkerken

U

3

 

C.C. Henriksen, reuen kampioensklas

 

 

 

 

 

Jocker Crna Cizmica

JR 88964 Rw

Miglena Velcheva-Bozhkova

U

1

RCAC

J. Nummela

 

 

 

 

 

Gio of Voyager Rotts

NHSB 2751885

R.M.vd Hengel/Mangold

U

1

 

G. Ioannidis, teven jongste puppieklas

 

 

 

 

 

Nikki Du Temple D'Adranos

Lof 2 Rot. 97873/0

Mr & Mrs R Chaffe

VB

1

Beste Jongste Pup

Nikki van Zopian

NHSB 3107018

F.E. de ruiter

VB

2

 

Imany vom Hause Edelstein

in aanvraag

P.E.E. van der Veken

VB

3

 

Qyra Vom Hause Kampf

In aanvraag

L.A. Haak

B

4

 

Hefrings-Pride Quality in Black

NHSB 3115676

SAPM Huigen / Wintermans

B

 

 

J. Nummela, teven puppieklas

 

 

 

 

 

Montana House Of Stanisic LU-FI

JR76969RW

MR D Stanisic

VB

1

 

Stairvale Faith

KC AU04188506

C & N Window

VB

2

 

Djenna v.d. Scheperkamp

NHSB 3094341

E.G.N.Kastermans

VB

3

 

Qiwi de Vinur Nox

in aanvraag

Janssens Kathleen

VB

4

 

Calender Girl of the Fancy Rott's

NHSB 3098319

Manders

VB

 

 

Vitae v d Lange Vos

NHSB 3101159

P.G. van Tol

VB

 

 

Vanya Balou Vom Dunvanhof

NHSB 3096785

L. Fredericks

VB

 

 

Windy van het Wederzicht

NHSB 3098825

V Gerven Kapteijns

VB

 

 

G. Ioannidis, Teven jeugdklas

 

 

 

 

 

Nikita vom haus metzgerhund

95782/0

Gonzales Mathieu

ZG

1

 

Ameera Von Magglyn

AU01136901

Glynn Mulhall

ZG

2

 

Jinthe vom Norderdiek

ADRK 130671

W. Witteveen

ZG

3

 

Fanta van Brixenburg

NHSB 3084233

F.C. de Kleijn

ZG

4

 

Ebony vom Nyeboxwoude

NHSB 3073197

H.Oost

ZG

 

 

Galatea v.d. vijf gehuchten

NHSB 3092341

A. van de Zande

G

 

 

Byka van Het Nieuw Smeenk

NHSB 3083904

J.Jongman

G

 

 

Kelin van de Leemlande

NHSB 3083731

M.H.J. Schuurmans e/o

G

 

 

J. Nummela, teven tussenklas

 

 

 

 

 

Mulan Des Princes d'Aragone

250268731748452

Ouldabbou Redouane

U

1

 

Vaya van hetvwederzicht

NHSB 3063068

CFHC bennaars

U

2

 

Hasty van Brixenburg

NHSB 3059748

PHM van der Ven

U

3

 

Joes van Meijl op Zeven

NHSB 3055648

E.J. Willemsen van Bergen

U

4

 

Ivy van Brixenburg

NHSB 3051108

S. de Jong

U

 

 

Heidi of the Gentle Rotts

NHSB 3062283

N.S.Veerman

ZG

 

 

Weika van 't Voske

NHSB 3061307

N. Vos

ZG

 

 

Heavy's Kayleigh

NHSB 3058704

J.H. van Esch eo

ZG

 

 

G. Ioannidis, teven openklas

 

 

 

 

 

Just Ask Gala

AT0904040

Glynn Mulhall

U

1

Beste Teef CAC

Pretty von der Leuchtenbrucke

BEK 127910

Galanis George

U

2

Reserve CAC

Mega vom Hause Edelstein

NHSB 2939037

R.M.vd Hengel/Mangold

U

3

 

Heizelwood Puma

NHSB 3112045

M.p. Montes Klaver

U

4

 

Hanbar Whitney at Amatol

KC AT00893403

Chris & Norma Window

U

 

 

Just Ask Grace

AT0904041

Glynn Mulhall

U

 

 

Cora van de Heidekraal

NHSB 3000983

Smeets Vos

U

 

 

Alena al Gkizari

BRFC PK 35575/17

Miglena Velcheva-Bozhkova

ZG

 

 

Gentle of the Gentle Rotts

NHSB 3043753

MDC Schutte / Tjepkema

ZG

 

 

Hydra vom Königsforst

3017291 & ADRK 126814

Zandbergen C.W.E.

ZG

 

UV Bokaal teven

G. Ioannidis, teven fokkersklas

 

 

 

 

 

Lilly van Zopian

NHSB 3046291

C W Thijssen

U

1

 

Kuma van Brixenburg

NHSB 2998966

F.C de Kleijn / P.Martens

U

2

 

Caisa van de Ramshoven

NHSB 3072075

Brugman

ZG

3

 

Cupra v.d.Scheperkamp

NHSB 3026050

E.G.N.Kastermans

ZG

4

 

Pride Blackpearl Qiara

LOSH 1190308

Geboers van Laarhoven

ZG

 

 

Ter Waele Pitch

NHSB 3014080

Zandbergen C.W.E.

ZG

 

 

Cigi van het brabants eind

NHSB 3002120

h van de nobelen

ZG

 

 

J. Nummela, teven gebruikshondenklas

 

 

 

 

Jess sur la voie de la Reconnaissance

Lof2rot 89801/0

M.Cammaert

U

1

 

Rexlinger Aziza

NHSB 3008687

J van den Broek

U

2

 

Manoa Imperial Warrior

250268712427886

Ferapie Jerome

ZG

3

 

Ter Waele Helder

NHSB 2839517

Zandbergen C.W.E.

ZG

4

 

G. Ioannidis, teven kampioensklas

 

 

 

 

 

Voice van de Runderkraal

NHSB 2900319

S.H.M. Thoonen-kuiper

U

1

 

Ivana van Zopian

NHSB 2993554

C W Thijssen

U

2

 

Xella van de Runderkraal

NHSB 2971385

v Gerven , Kapteijns

U

3

 

J. Nummela, teven veteranenklas

 

 

 

 

 

Beatelke Ilka

NHSB 2785880

M.p. Montes Klaver

U

1

Beste Vetetaan

(Terug naar boven)


Belgische clubmatch 5-5-2018
   (05-05-2018)

Reuen Puppyklasse, keurm: G. Ioannidis

 

 

 

 

Chakal Von Tonis Bergen

HR 17764 RW

I. Verweij

VB

1

 

Reuen Jeugdklasse, keurm: G. Ioannidis

 

 

 

 

Pointwood Pronto Von Den Hatzrüden

NHSB 3076614

F. Maassen

ZG

 

 

Basko Van Het Nieuw Smeenk

NHSB 3083895

F. de Ruiter

ZG

 

 

Pointwood Presly Von Den Hatzrüden

NHSB 3076615

I. Mul

G

 

 

Reuen Tussenklasse, keurm: G. Ioannidis

 

 

 

 

Ironman Of The Gentle Rotts

NHSB 3063244

A. Cornelis

ZG

2

 

Reuen Openklasse, keurm: G. Ioannidis

 

 

 

 

 

Chezzies Ipo

NHSB 3018537

D. Peeters

U

1

 

Motjo v. Brixenburg

NHSB 2962043

D. de Kleyn

U

2

 

Nacho v. Moserbear

NHSB 2979117

A. Cornelis

U

 

 

Archos Van Het Nieuw Smeenk

NHSB 3030489

F. de Ruiter

ZG

 

 

Heavy's Just Perfectly Jake

NHSB 3027670

C. van der Velde

G

 

 

Reuen Kampioensklasse, keurm: G. Ioannidis

 

 

 

 

Myagi Of Voyager Rotts

NHSB 2961443

R. Mangold

U

3

 

Teven Jongste puppyklasse, C.C. Henriksen

 

 

 

 

Nikki Van Zopian

NHSB 3107018

F. de Ruiter

B

2

 

Teven Jeugdklasse, C.C. Henriksen

 

 

 

 

 

Caisa Van De Ramshoven

NHSB 3072075

A. Brugman

ZG

2

 

Fanta v. Brixenburg

NHSB 3084233

K. de Kleyn

G

 

 

Amy v.d. Lenterotts

NHSB 3086271

B. van Lent

G

 

 

Ebony Vom Nyeboxwoude

NHSB 3073197

H. Oost

G

 

 

Teven Tussenklasse, C.C. Henriksen

 

 

 

 

 

Djazz van het Haverveld

NHSB 3051897

A. Edelaar-Kraan

G

 

 

Ivy v. Brixenburg

NHSB 3051108

S. de Jong en P.M.M. Martens

G

 

 

Patronus v. Moserbear

NHSB 3058540

B. van Lent

G

 

 

Teven Openklasse, C.C. Henriksen

 

 

 

 

 

Kuma Van Brixenburg

NHSB 2998966

P.M.M. Martens

U

2

 

Axy vom Hause Rottzilla

NHSB 3013051

R. Wiegers

ZG

 

 

California Vom Eiswappen

NHSB 3076077

E. Adriaansz

Vold.

 

Teven Kampioensklasse, C.C. Henriksen

 

 

 

 

Lexus 't Hupke

NHSB 2918426

C. Schuurmans-v. Roosmalen

U

1

RCAC

(Terug naar boven)


Coesfeld, 29-4-2018, keurm H. Weiler
   (29-04-2018)

V.d. Haorepos Hilly

NHSB 3029476

H. Thijssen

U

1

 

(Terug naar boven)


Olmen, Belgie 28-4-2018, keurm: F. Beiboer
   (28-04-2018)

Reuen tussenklas

 

 

 

 

 

Phoenix vh Falkonsnest

NHSB 3082605

M. Broos

ZG

1

 

Teven jeugdklas

 

 

 

 

 

Ebony v Nyeboxwoude

NHSB 3073197

F. Oost

U

2

 

Amy vd Lenterotts

NHSB 3086271

B. v Lent

ZG

4

 

Teven tussenklas

 

 

 

 

 

Patronus v Moserbear

NHSB 3058540

B. v Lent

ZG

1

 

(Terug naar boven)


Coessfeld, 28-4-2018, keurm. U. Peterman
   (28-04-2018)

V.d. Haorepos Hilly

NHSB 3029476

H. Thijssen

U

2

Res.Anw.Dt.Ch.

(Terug naar boven)


Antwerpen, 22-4-2018, keurm. H.J. Dux
   (22-04-2018)

Teven Jongste puppyklas

 

 

 

 

 

Imany vom Hause Edelstein

aangevraagd

P. van der Veken

VB

1

Beste jongste pup

Teven kampioensklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Heidi

NHSB 2980499

E.A. Kruglak

U

1

CAC/CACIB, BOB Brabo winner

(Terug naar boven)


Utrecht, 15-4-2018, keurm: F. Beiboer
   (15-04-2018)

Reu jongste puppyklas

 

 

 

 

 

Next Gen Rotts Ace

NHSB 3102716

L.B. Ravelli

Wb

1

 

Reu puppyklas

 

 

 

 

 

Lino Dream of Aciva v.h. Beemdenpark

NHSB3094682

A. Deenen

VB

1

Beste pup

Reu jeugdklas

 

 

 

 

 

Ajax von Radula Hause

JR75715

I. Radulovic &J. Moser

U

1

CAC Beste Jeugdhond

Basko v.h. Nieuw Smeenk

NHSB 3083895

F.E. De Ruiter

ZG

2

 

Pronto v.d. Hatzruden

NHSB3076614

F.B>J. Maassen&T. Maassen

ZG

3

 

Reu open klas

 

 

 

 

 

Chezzies Gee Star

NHSB 2979100

R. Scheenstra

U

1

CACIB & res.CAC

Zulu Kao Bumbarin

JR 73731

J.T.A.M. Geboers

U

2

res. CACIB

Ali Baba from Royal Breed

NHSB 3000721

E.C. Pijfers-Gruter

ZG

3

 

Teven jongste puppyklas

 

 

 

 

 

Next Gen Rotts Aivy

NHSB 3102718

A. Sanders-Spijker

VB

1

beste jongste pup

teven jeugdklas

 

 

 

 

 

Kelin v.d. Leemlande

NHSB3083731

C.H.A.M. Schuurmans-van Roosmalen

U

1

beste Jeugdhond

Ebony vom Nyeboxwoude

NHSB 3073197

F. Oost

U

2

 

Geisha van Brixenburg

NHSB 3074823

S. De Jong

ZG

3

 

Pride Blackpearl Qiara

LOSH 1190308

A.M.A. Van Laarhoven

ZG

4

 

Amber v.d. Runderkraal

NHSB 3074656

G. Onwezen

ZG

 

 

Akira

NHSB 3075983

M.L. De Groot&B.M.Metz Villoldo

ZG

 

 

teven tussenklas

 

 

 

 

 

Ivy van Brixenburg

NHSB 3051108

S. De Jong & P.M.M. Martens

U

1

CAC CACIB BOB

Lilly v. Zopian

NHSB3046291

C.W.Thijssen

U

2

res CAC res CACIB

Jola van Meijl op Zeven

NHSB 3055652

R. Bouwmester

ZG

3

 

teven openklas

 

 

 

 

 

Fairytale of the Gentle Rotts

NHSB 3022946

A. Sanders-Spijker

U

1

 

Demi vom Grossen Tal

NHSB3040689

E.C> Pijfers-Gruter

U

2

 

California vom Eiswappen

NHSB 3076077

E. Adriaansz

U

3

 

teven gebruikshondenklas

 

 

 

 

 

Ter Waele Pitch

NHSB 3014080

C.W.E Zandbergen

U

1

 

 

(Terug naar boven)


Luxemburg, 7-4-2018, keurm.: G. Verlinden
   (07-04-2018)

Reuen Tussenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Merlin

NHSB 3055808

E.A. Kruglak

U

1

CACL

Reuen Kampioensklas

 

 

 

 

 

Humberto van de Lage Kroften

NHSB 2977855

J-W. Demaret

U

3

 

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

Caisa Van De Ramshoven

NHSB 3072075

A. Brugman

U

 

 

Ebony Vom Nyeboxwoude

NHSB 3073197

F. Oost-Pouw

U

 

 

Teven Tussenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

E.A. Kruglak

U

3

 

Teven Openklas

 

 

 

 

 

Cigi v.h. Brabants Eind

NHSB 3002120

H. v.d. Nobelen

U

1

CACL, RCACIB

Teven Kampioensklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Heidi

NHSB 2980499

E.A. Kruglak

U

1

CACL Ch. Luxembourg

(Terug naar boven)


Goes, 1-4-2018, Keurm.: P Junehall
   (01-04-2018)

Reuen Jongste puppyklasse

 

 

 

 

 

Chakal Von Tonis Beregn

HR 17764 RW

I.Y. Verweij

VB

1

Beste jongste pup

Reuen Puppyklasse

 

 

 

 

 

Hercules v.d. Vijf Gehuchten

NHSB 3092710

Y.C.C Adrichem

B

1

 

Hapy v.d. Vijf Gehuchten

NHSB 3092709

G.A.M v.d. Wijgert en J.W.M v.d Wijgert

B

2

 

Reuen Jeugdklasse

 

 

 

 

 

Pride Blackpearl Qimo

NHSB 3100375

C.W.M. van Geelkerken en I. van Geelkerken

ZG

1

 

Pointwood Pronto Von Den Hatzruden

NHSB 3076614

F.B.J.Maassen-Mulder en T. Maassen

ZG

2

 

Reuen Tussenklasse

 

 

 

 

 

Yive Marmes Hof

NHSB 3045729

S.C.M. van Dongen

ZG

1

 

Reuen Open klasse

 

 

 

 

 

Zulu Kao Bumbarin

JR 73731 RW

J.T.A.M. Geboers

U

1

RCAC/RCACIB

Reuen Gebruikshondenklasse

 

 

 

 

 

Pride Blackpearl Noran

NHSB 2978180

C.W.M. van Geelkerken en I. van Geelkerken

U

1

CAC/CACIB Beste Reu

Teven Puppyklasse

 

 

 

 

 

Galatea v.d. Vijf gehuchten

NHSB 3092341

A. v.d. Zande en J.P.C. v.d. Zande

VB

1

Beste Pup

Gaia v.d. Vijf Gehuchten

NHSB 3092337

G.A.M v.d. Wijgert en J.W.M v.d Wijgert

B

2

 

Teven Jeugdklasse

 

 

 

 

 

Ebony Vom Nyeboxwoude

NHSB 3073197

F. Oost

U

1

Beste Jeugdhond

Pride Blackpearl Qiara

LOSH 1190308

A. van Laarhoven

U

2

 

Amber v.d. Runderkraal

NHSB 3074656

G. Onwezen

U

3

 

Geisha Van Brixenburg

NHSB 3074823

S. de Jong

U

4

 

Weika van 't Voske

NHSB 3061307

N. Vos

ZG

 

 

Kelin Van De Leemlande

NHSB 3083731

C.H.A.M. Schuurmans-van Roosmalen

ZG

 

 

Teven Tussenklasse

 

 

 

 

 

Ivy Van Brixenburg

NHSB 3051108

S. de Jong en P.M.M. Martens

U

1

CAC/CACIB, Beste Teef, BOB

Lilly van Zopian

NHSB 3046291

C.W. Thijssen

U

2

RCAC/RCACIB

Teven openklas

 

 

 

 

 

Naughty Nysa Von Den Hatzruden

NHSB 3032452

I.Y. Verweij

U

1

 







(Terug naar boven)


Goes, 31-3-2018, Keurm.: R.Kanike-Skadina
   (31-03-2018)

Reuen jongste puppyklasse

 

 

 

 

 

Chakal Von Tonis Bergen

HR 17764 RW

I.Y. Verweij

VB

1

beste jongste pup

Dutch Onyx Odin

NHSB 3098196

E.L.C. Gommers

VB

2

 

Reuen puppyklasse

 

 

 

 

 

Hapy Van De Vijf Gehuchten

NHSB 3092709

G.A.M. van de Wijgert en J.W.M. van de Wijgert

B

1

 

Reuen Jeugdklas

 

 

 

 

 

Foz Van Den Wijnhoeve

NHSB 3060867

J. Wijnne

U

1

CAC, BOB, beste jeugdhond

Pointwood Pronto Von Den Hatzruden

NHSB 3076614

F.B.J. Maassen-Mulder en T. Maassen

U

2

 

Reuen tussenklasse

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Merlin

NHSB 3055808

E.A. Kruglak

U

1

RCAC, CACIB

Teven jongste puppyklasse

 

 

 

 

 

Imany Vom Hause Edelstein

HR aangevraagd

P.E.E. van der Veken en E.M.P. Cortjaens

VB

1

 

Hefrings Pride Quality In Black

NHSB aangevraagd

C. Wintermans

VB

2

 

Teven puppyklasse

 

 

 

 

 

Gaia Van De Vijf Gehuchten

NHSB 3092337

G.A.M. van de Wijgert en J.W.M. van de Wijgert

VB

1

 

Teven jeugdklasse

 

 

 

 

 

Geisha Van Brixenburg

NHSB 3074823

S. de Jong

U

1

 

Caisa Van De Ramshoven

NHSB 3072075

A. Brugman

U

2

 

Alice Van De Runderkraal

NHSB 3075986

R. Bak

niet te beoordelen

-

 

Teven tussenklasse

 

 

 

 

 

Ivy Van Brixenburg

NHSB 3051109

S. de Jong en P.M.M. Martens

U

1

CAC, CACIB

Teven openklasse

 

 

 

 

 

Naughty Nysa Von Den Hatzruden

NHSB 3032452

I.Y. Verweij

U

1

 

Teven kampioensklasse

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Heidi

NHSB 2980499

E.A. Kruglak

U

1

RCAC, RCACIB

(Terug naar boven)


KV Rijnland, 14-3-2018, keurm: D.H.R. Dupas
   (18-03-2018)

Reuen jongste puppyklas

 

 

 

 

 

Hefrings-pride Quality Boy

LOSH aangevraagd

MPA Huigen

VB

1

 

Just Ask Keane O'shea

SE 51307/2017

G O'shea

VB

2

 

Reuen Puppyklas

 

 

 

 

 

Hapy Van De Vijf Gehuchten

NHSB 3092709

GAM van de Wijgert

B

 

 

Reuen Jeugdklas

 

 

 

 

 

Ajax Von Radula Hause

JR 75715

I Radulovic

U

1

Beste reu, Beste jeugdhond, J-CAC, CAC, BOB, BYIS, 10e in groep, beste jeugdhond alle rassen.

Pride Blackpearl Qimo

NHSB 3100375

CWM van Geelkerken

U

2

 

Pointwood Pronto Von Den Hatzruden

NHSB 3076614

FBJ Maassen- Mulder

ZG

3

 

Aaron Van De Runderkraal

NHSB 3069378

J van Winkel

ZG

4

 

Bodor Van Het Nieuwsmeenk (Jamie)

NHSB 3083897

Da van Es

ZG

 

 

Reuen tussenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Merlin

NHSB 3055808

E Kruglak

U

1

RCAC, CACIB

Yive Marmes Hof

NHSB 3045729

SCM van Dongen

U

2

 

Leroy Rafa Van Zopian

NHSB 3046285

GG Houten

U

3

 

Reuen Openklas

 

 

 

 

 

Zulu Kao Bumbarin

JR 73731RW

J geboers

U

1

 

Heros Rafa Van Zopian

NHSB 2970066

R Klein

ZG

2

 

Reuen Gebruikshondenklas

 

 

 

 

 

Pride Blackpearl Noran

NHSB 2978180

C van Geelkerken

U

1

RCACIB

Teven Jongste pupklas

 

 

 

 

 

Hefrings-pride Qualitu In Black

LOSH aangevraagd

C wintermans

VB

1

Beste Jongste pup, 2e erering

Cestra Vom Hause Rottzila

NHSB 3097771

D Vis-Ros

B

2

 

Teven Puppyklas

 

 

 

 

 

Gasia Van De Vijf Gehuchten

NHSB 3092337

GAM van de Wijgert

B

 

 

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

Caisa Van De Ramshoven

NHSB 3072075

A Brugman

U

1

RESCAC

Kelin Vam De Leemlande

NHSB 3083731

CHAM schuurmans

U

2

 

Alice Van De Runderkraal

NHSB 3075986

R Bak

U

3

 

Pride Blackpearl Qiara

LOSH 1190308

A van Laarhoven

U

4

 

Ebony Vom Nyeboxwoude

NHSB 3073197

F oost-Pouw

ZG

 

 

Amber Van De Runderkraal

NHSB 3074656

G Onwezen

ZG

 

 

Akyra

NHSB 3075983

ML de Groot

ZG

 

 

Geisha Van Brixenburg

NHSB 3074823

S de Jong

ZG

 

 

Teven Tussenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

E Kruglak

U

1

CAC, CACIB

Ivy Van Brizenburg

NHSB 3051108

S de Jong

U

2

RCACIB

Lilly Van Zopian

NHSB 3046291

CW Thijssen

U

3

 

Teven Openklas

 

 

 

 

 

Naughty Nysa Von Den Hatzruden

NHSB 3032452

IY Verweij

U

1

 

Teven Gebruikshondenklas

 

 

 

 

 

Ter Waele Helder

NHSB 2839517

K Zandbergen

U

1

 

(Terug naar boven)


Offenburg, 11-3-2018, keurm: C. Meixner
   (11-03-2018)

Openklasse

 

 

 

 

 

Axy vom Hause Rottzilla

NHSB 3013051

R.Wiegers

U

1

Anw.Dt.Ch.VDH Res.CAC/CACIB. Res. Beste teef

(Terug naar boven)


Groningen, 4-3-2018, keurm: A. v Wijnsouw
   (04-03-2018)

Reuen Puppyklasse

 

 

 

 

 

Falco-Lord Von Kirch-Eulen Hof

NHSB 3093684

M M M Jansen

VB

1

 

Mackson van Zopian

NHSB 3086813

G H Nagel

VB

2

 

Reuen Jeugdklasse

 

 

 

 

 

Pride Blackpearl Qimo

NHSB 3100375

C W M van Geelkerken en I. van Geelkerken

U

1

res.CAC beste jeugdhond

Camiel Raya Von Der Leibrucke

NHSB 3079250

W J Brands

ZG

2

 

Reuen Tussenklasse

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Merlin

NHSB 3055808

E A Kruglak

U

1

CAC CACIB

Atos Mr. Buky

NHSB 3098739

E C Pijfers - Gruter

ZG

2

 

Reuen Gebruikshondenklasse

 

 

 

 

 

Pride Blackpearl Noran

NHSB 2978180

C W M van Geelkerken en I. van Geelkerken

U

1

 

Teven Jeugdklasse

 

 

 

 

 

Amber vd Runderkraal

NHSB 3074656

G Onwezen

U

1

 

Geisha van Brixenburg

NHSB 3074823

S de Jong

ZG

2

 

Londen Noa Vom Maulwurfsgrille

NHSB 3067029

A D Oosterveen - Molhoek

ZG

3

 

Teven Tussenklasse

 

 

 

 

 

Lilly van Zopian

NHSB 3046291

C W Thijssen

U

1

CAC CACIB BOB 6e in groep 2

Ivy van Brixenburg

NHSB 3051108

S de Jong

U

2

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

E A Kruglak

U

3

 

Teven Openklasse

 

 

 

 

 

Demi Vom Grossen Tal

NHSB 3040689

E C Pijfers - Gruter

U

1

 

Naughty Nysa Von Den Hatzruden

NHSB 3032452

I Y Verweij

U

2

 

Just Taboo Vom Erpenstein

NHSB 3019584

S Erenstein en E Woldendorp

U

3

 

Teven Veteranenklasse

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Azra

NHSB 2780775

E A Kruglak

U

1

RCAC

(Terug naar boven)


Genk, 3-3-2018, keurm: P. Krol
   (03-03-2018)

Teven openklas

 

 

 

 

 

Hefrings Pride Perfect Kim

NHSB 3069504

J. Geerts

U

3

 

(Terug naar boven)


Groningen, 3-3-2018, keurm: A. Assenbacher-Feyel
   (03-03-2018)

reuen puppyklas

 

 

 

 

 

Falco-Lord Von Kirch-Eulen Hof

NHSB 3093684

MMM Jansen

VB

1

Beste pup

Black Jack Von Kirch-Eulen Hof

NHSB 3093690

J Weijers

VB

2

 

reuen jeugdklas

 

 

 

 

 

Ajax Von Radula Hause

JR 75715

I Radulovic

U

1

 

Foz Van Den Wijnhoeve

NHSB 3060867

J. Wijnne

U

2

 

Manfield Farm Love Of My Life

SE SE34655/2017

C Nielsen HEL&A Feuk

U

3

 

Pointwood Pronto Von Den Hatzruden

NHSB 3076614

ede Von Der Urbacher Hohe

ZG

4

 

reuen Tussenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Merlin,NJK,BJWNL17

NHSB 3055808

E.A. Kruglak

U

1

CAC CACIB BOB

Atos Mr. Buky

NHSB 3098739

EC Pijfers-Gruter

U

2

 

reuen open klas

 

 

 

 

 

Hefrings Pride One at a Time

NHSB 3034297

A. Sanders-Spijker

U

1

res. CAC CACIB

reuen kampioensklas

 

 

 

 

 

Kochiz From Royal Breed,CH.DE

DK 04876/2011

L. Jörgensen

U

1

 

teven jongste puppenklas

 

 

 

 

 

Ter Waele Stacey

NHSB 3101681

AHL Hiddinga-Witting P. Hiddinga

VB

1

Beste jongste pup

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

Caisa Van De Ramshoven

NHSB 3072075

A. Brugman

U

1

Res CAC Beste Jeugdhond

Danni Gaia Van De Sjans

NHSB 3056150

JAT Koelewijn

ZG

2

 

Lilly Von Maulwurfsgrille

NHSB 3067027

AD Oosterveen-Molhoek

ZG

3

 

Teven Tussenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel,

NHSB 3055812

E.A. Kruglak

U

1

CAC CACIB

Jenniz V't Olde Nest

NHSB 3050434

MA Huiskamp

ZG

2

 

Teven Openklas

 

 

 

 

 

Fairytale Of The Gentle Rotts

NHSB 3022946

A. Sanders-Spijker

U

1

 

Cassie Niké Van De Sjans

NHSB 2999146

JAT Koelewijn

U

2

 

JustTaboo Vom erpenstein

NHSB 3019584

S Erenstein/ E Woldendorp

U

3

 

Esperanza V't Olde Nest

NHSB 2939315

MA Huiskamp

ZG

4

 

Teven Veteranenklasse

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Azra

NHSB 2780775

EA kruglak

U

1

Beste Veteraan

(Terug naar boven)


Gent, 18-2-2018, keurm: P. Lawless
   (18-02-2018)

Reuen Jeugdklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Merlin

NHSB 3055808

E.A. Kruglak

U

1

Beste Jeugd BJK

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

E.A. Kruglak

U

1

BOS

(Terug naar boven)


Gent Flandersshow, 17-1-2018, keurm: P. Roosenboom
   (17-02-2018)

Reuen Jeugdklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Merlin

NHSB 3055808

E.A. Kruglak

U

1

Beste Jeugd

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

E.A. Kruglak

U

1

BOS BJK

Teven Openklas

 

 

 

 

 

Cigi v.h. Brabants Eind

NHSB 3002120

H. v.d. Nobelen

U

2

RCAC/RCACIB

 

(Terug naar boven)


Eindhoven, 4-2-2018, keurm: D.J. Baars
   (04-02-2018)

Reuen, jongste puppyklas

 

 

 

 

 

Hapy van de Vijf Gehuchten

NHSB 3062709

G.A.M. van de Wijgert & J.W.M. van de Wijgert

B

1

 

Wando van het Wederzicht

NHSB 3098822

A. Buurmijn & Sander Koole

N.T.B.

 

Reuen, puppyklas

 

 

 

 

 

Ralphe Black Allusion

JR 76282

K. & Chr. Janssens & Janssens Kathleen

VB

1

Beste puppy

Basko v. h. Nieuw Smeenk

NHSB 3083895

F.E. de Ruiter

VB

2

 

Mackson v. Zopian

NHSB 3086813

G.H. Nagel

B

3

 

Reuen, jeugdklas

 

 

 

 

 

Pride Blackpearl Qimo

NHSB 3100375

C.W.M. van Geelkerken & I. van Geelkerken

U

1

Jeugd CAC

Bono van de Nithanhoeve

NHSB 3058100

N. van Dijck- Demen & Gerd van Dijck

ZG

2

 

Villa Blackandtan Charming Boy

NHSB 3077160

S.R.T. Munster

ZG

3

 

Pointwood Presly von den Hatzrüden

NHSB 3076615

H. Mul & M.P.M. Schroen

ZG

4

 

Reuen, tussenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Merlin

NHSB 3055808

E.A. Kruglak

U

1

Res. CAC/RCACIB

Zulu Kao Bumbarin

JR 73731

J.T.A.M. Geboers

ZG

2

 

Reuen, openklas

 

 

 

 

 

Hefrings Pride One at a Time

NHSB 3034297

A. Sanders- Spijker

U

1

CAC/CACIB

Youp v. d. Runderkraal

NHSB 3010395

H.H.M. Ruijten- van Asten

U

2

 

Hefrings Pride One True Thing

NHSB 3034304

S.A.P.M. Huigen

U

3

 

Reuen, gebruikshondenklas

 

 

 

 

 

Pride Blackpearl Noran

NHSB 2978180

C.W.M. van Geelkerken & I. van Geelkerken

U

1

 

Teven, jongste puppyklas

 

 

 

 

 

Wish van het Wederzicht

NHSB 3098826

F.J.W.M. Kapteijns

VB

1

Beste jongste puppy

Windy van het Wederzicht

NHSB 3098825

F.J.W.M. Kapteijns

B

2

 

Teven, puppyklas

 

 

 

 

 

Kelin van de Leemlande

NHSB 3083731

C.H.A.M. Schuurmans- van Roosmalen

VB

1

 

Fanta van Brixenburg

NHSB 3084233

K. de Kleyn

B

2

 

Gaia van de Vijf Gehuchten

NHSB 3092337

G.A.M. van de Wijgert & J.W.M. van de Wijgert

B

3

 

Teven, jeugdklas

 

 

 

 

 

Caisa van de Ramshoven

NHSB 3072075

A. Brugman

U

1

Jeugd CAC

Pride Blackpearl Qiara

LOSH 1190308

A.M.A. van Laarhoven

U

2

 

Danni Gaia van de Sjans

NHSB 3056150

J.A.T. Koelewijn

U

3

 

Heavy's Kayleigh

NHSB 3058704

M.R.C.P. van Esch- Eilers

ZG

4

 

Deluxe Daalia v. t' Ijzeroer

NHSB 3074852

J. Vermeer- Kerkhoven

ZG

 

 

Unique van de Zonnemare

NHSB 3079170

A. van den Berg

ZG

 

 

Teven, tussenklas

 

 

 

 

 

Lilly v. Zopian

NHSB 3046291

C.W. Thijssen

U

1

CAC/CACIB / beste vh Ras, 2e in rasgroep 2

Djazz v. h. Haverveld

NHSB 3051897

A.M.Th. Edelaar- Kraan & P.B. Edelaar

ZG

2

 

Teven, openklas

 

 

 

 

 

Britta van de Ramshoven

NHSB 3019298

A. Brugman

U

1

Res. CAC/RCACIB

Fairytale of the Gentle Rotts

NHSB 3022946

A. Sander- Spijker

U

2

 

Gorgeous Vravolu

HR 17039

K. & Chr. Janssens & Janssens Kathleen

U

3

 

Kuma van Brixenburg

NHSB 2998966

K. de Kleyn & K. de Kleyn

U

4

 

Epona van de Vijf Gehuchten

NHSB 3006685

G.A.M. van de Wijgert & J.W.M. van de Wijgert

ZG

 

 

Villa Blackandtan Barbie

NHSB 3007434

S.R.T. Munster

ZG

 

 

Teven, veteranenklas

 

 

 

 

 

NHSB 2780775

Dutch Onyx Azra

E.A. Kruglak

U

1

Veteraan CAC / Beste veteraan

NHSB 2780773

Dutch Onyx Arora

S.R.T. Munster

U

2

 

 

(Terug naar boven)


Mouscron, 27-1-2018, keurm: G. Verlinden
   (27-01-2018)

Reuen jongste puppyklas

 

 

 

 

 

Lino Dream of Aciva v.h Beemdenpark

NHSB 3094682

J.H.J.M. Deenen

VB

4

 

Teven openklas

 

 

 

 

 

Cigi vh Brabantseind

NHSB 3002120

H. v Nobelen

U

1

Res CAC Res CACIB

June Coco v.h Beemdenpark

NHSB 2968786

J.H.J.M. Deenen

U

2

 

(Terug naar boven)


Amersfoort, hond vh jaar show, 14-1-2018, keurm:H.Lafleur
   (14-01-2018)

Chezzies GeeStar

NHSB 2979100

R. Scheenstra

Geselcteerd bij laatste 6

(Terug naar boven)


Weelde, 7-1-2018, keurm: G. vd Bosch
   (07-01-2018)

Reuen Jeugdklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Merlin

NHSB 3055808

E.A. Kruglak

U

1

Beste Jeugdhond, BOB

Pride Blackpearl Qimo

NHSB 3100375

C.W.M. van Geelkerken

ZG

2

 

Reuen Tussenklas

 

 

 

 

 

Zulu Kao Bumbarin

JR73731RW, Imp RS

J.T.A.M.Geboers

U

2

 

Reuen Openklas

 

 

 

 

 

Pride Blackpearl Noran

NHSB 2978180

C.W.M. van Geelkerken

U

1

CAC/CACIB

Teven Puppyklas

 

 

 

 

 

Sally Kabri

aangevraagd

R. Wiegers

VB

1