Hoofdsponsor IFR IPO 2018

 

             ZOOBIO.NL

                Alles voor honden

 

                    

                     

                       

                        Clubblad NRC

                      Alleen voor leden   

 

 

 

 

 

 

 

        

   Reglementen enz. Commissie

    Werkhonden Raad v Beheer

 

 

 

           

 

                     

                                                             

      

 

   

 

   

        

 

         

 

 

 

 

Showuitslagen 2013

Naam Stamboomnr. Eigenaar Klasse Resultaat
Conan Chopper van de Heksenloake NHSB 2925058 S. de Vries Puppyklasse reuen VB 1
Jenairo Justo van het Raquincohof NHSB 2898776 I. Ruedisueli Jeugdklasse reuen ZG 1
Moser van de Bertalihoeve NHSB 2914494 F. Vreeswijk Jeugdklasse reuen ZG 2
Chezzies Duracel NHSB 2869319 E. Hegeman-Adriaansz Tussenklasse reuen U 1 CAC CACIB BOB
Enrico of Big Shadow van het Beemdenpark NHSB 2865401 B. Kemper Tussenklasse reuen ZG 2
Iba-Imani van het Raquincohof NHSB 2877028 C. Diederiks-de Bever Tussenklasse reuen DISK
Dzjengis Khan von den Hatzruden NHSB 2829912 J. Verweij Openklasse reuen U 1 RCAC RCACIB
Atilla from Royal Breed NHSB 2837185 E.C. Pijfers-Gruter Openklasse reuen U 2
Yurek 't Voske NHSB 2812027 A. Quinten Gebruikshondenklasse reuen G
Hannes van de Heksenloake NHSB 2642860 S. de Vries Gebruikshondenklasse reuen G
Korland Rein Wort LV-21798/09 O. Demeneva Kampioensklasse reuen U 1
Chezzies Extreme NHSB 2933830 E. Hegeman-Adriaansz Babyklasse teven VB 1 Beste Baby 5de Erering
Lexus 't Hupke NHSB 2918426 C. Schuurmans Jeugdklasse teven U 1 JCAC, CAC
Voice van de Runderkraal NHSB 2900319 S.H.M. Thoonen-Kuiper Jeugdklasse teven U 2
Dempsy van Meijl op Zeven NHSB 2898173 W.J.M. Peters Jeugdklasse teven U 3
Xenia von der Alten Festung NHSB 2935406 S. Marijnissen-Redegeld Jeugdklasse teven U 4
Channel Catani NHSB 2926646 E.C. Pijfers-Gruter Jeugdklasse teven U
Vicky van de Runderkraal NHSB 2891059 G. Onwezen Jeugdklasse teven ZG
Kyra van Moserbear NHSB 2895906 W.J.M. Marijnissen Jeugdklasse teven ZG
Beatelke Macy NHSB 2916545 S. Marijnissen-Redegeld Jeugdklasse teven ZG
Jewel Jazzlin van het Raquincohof NHSB 2898781 C. Diederiks-de Bever Jeugdklasse teven G
Hefrings Pride Liz NHSB 2910514 J.J.M. Geerts Tussenklasse teven U 1 CACIB, RCAC
Elma Ijsven NHSB 2866557 C.R. Kuiken-Geerts Tussenklasse teven U 2
Roxy van het Wederzicht NHSB 2877939 H.J.A. van de Nobelen Tussenklasse teven ZG 3
Alpha of the Gentle Rotts NHSB 2879260 S. Marijnissen-Redegeld Tussenklasse teven ZG 4
Chezzies Chess NHSB 2823260 E. Hegeman-Adriaansz Openklasse teven U 1
Centa van Meijl op Zeven NHSB 2846346 W.J.M. Peters Openklasse teven U 2
Daylight Doortje von den Hatzruden NHSB 2829918 M.Y. Verweij-Bokhoven Openklasse teven U 3
Angel van de Binding NHSB 2811940 M.H.T. Ploegmakers Openklasse teven U 4
Emi Crni Lotos JR 87361 RW A.M.A. Laarhoven Openklasse teven U
Salma Marstal PKR 11-106660 O. Demeneva Kampioensklasse teven U 1

14-12-2013 Winnershow Amsterdam KM: Mrs. I. Onstenk-Schenk (NL)

Naam Stamboomnr. Eigenaar Klasse Resultaat
Chezzies Enrico NHSB 2933826 W. Wiemers Babyklasse reuen VB 1 Beste Baby
River vom Hause Edelstein NHSB 2939036 R. Mangold Puppyklasse reuen VB 1
Maurice Rebbelsdream LOSH 1126085 I. Vroman Puppyklasse reuen VB 2
Lilla Aftonstjarnas Hot as Hell Prince S SE47513. S. Ramik Jeugdklasse reuen U 1 JCAC
Don-Diego van de Haorepos NHSB 2914796 M.H. Esselman en D. van den Brink Jeugdklasse reuen ZG 2
Giant Diesel von den Hatzruden NHSB 2906663 E. Jongewaard Jeugdklasse reuen ZG 3
Jenairo Justo van het Raquincohof NHSB 2898776 I. Ruedisueli Jeugdklasse reuen ZG 4
Beatelke Mako NHSB 2916538 M. Montes Klaver Jeugdklasse reuen G
Endo vom Hause Edelstein NHSB 2881401 E. v.d. Laan Tussenklasse reuen U 1
Chezzies Duracel NHSB 2869319 E. Hegeman-Adriaansz Tussenklasse reuen U 2
Enrico of Big Shadow van het Beemdenpark NHSB 2865401 B. Kemper Tussenklasse reuen ZG 3
Chezzies Deacon NHSB 3869317 R. Scheenstra Tussenklasse reuen ZG 4
Atilla from Royal Breed NHSB 2837185 E.C. Pijfers-Gruter Openklasse teven U 1
Vegas vom Hause Edelstein NHSB 2844503 R. Mangold Openklasse teven U 2
Minaelea's Black Mambo KC AL04333101 R.D. Taylor Kampioensklasse reuen U 1 CAC/CACIB
Chopper Maximus von den Hatzruden NHSB 2809264 G.D. Verweij Kampioensklasse reuen U 2
Chezzies Extreme NHSB 2933830 E. Hegeman-Adriaansz Babyklasse teven VB 1
Chezzies Elvy Daiciri NHSB 2933832 L.R. Alblas Babyklasse teven VB 2
Milbleck Hillary PKR 11518 E.C. Pijfers-Gruter Puppyklasse teven VB 1
Kyra van Moserbear NHSB 2895906 W.J.M. Marijnissen Jeugdklasse teven U 1 JCAC
Mega vom Hause Edelstein HR 16262 R. Mangold Jeugdklasse teven U 2
Lexus 't Hupke NHSB 2818426 C. Schuurmans Jeugdklasse teven U 3
Channel Catani NHSB 2926646 E.C. Pijfers-Gruter Jeugdklasse teven U 4
Xenia von der Alten Festung NHSB aangevraagd S. Marijnissen-Redegeld Jeugdklasse teven ZG
Merci vom Cassanova NHSB aangevraagd E.G.N. Kastermans Jeugdklasse teven ZG
Firenze José van Zopian NHSB 2914762 C.W. Thijssen Jeugdklasse teven ZG
Vicky van de Runderkraal NHSB 2893999 B. Brugman Jeugdklasse teven ZG
Beatelke Macy NHSB 29165 S. Marijnissen-Redegeld Jeugdklasse teven ZG
Gina delle Nuovi Corti NHSB 2929654 A. de Ruijter-van Nimwegen Jeugdklasse teven G
Esra van Zopian NHSB 2905127 R. Rebel Jeugdklasse teven G
Enya vom Haus Drazic JR 88082RW J. van de Cappele Tussenklasse teven U 1 CAC/CACIB
Aysha of the Gentle Rotts NHSB 2879258 C.M. Jacobs Tussenklasse teven U 2
Alpha of the Gentle Rotts NHSB 2879260 S. Marijnissen-Redegeld Tussenklasse teven U 3
Demi van Zopian NHSB 2868920 C.W. Thijssen Tussenklasse teven U 4
Rebel of the Fancy Rotts NHSB 2872248 P.H.M. van der Ven Tussenklasse teven U
Hefrings Pride Liz NHSB 2910514 J.J.M. Geerts Tussenklasse teven ZG
Bokyta van de Thyson Rianderahoeve NHSB 2872034 H.B.E. van der Heijden-Nijman Tussenklasse teven ZG
Ina van Moserbear NHSB 2842361 W.J.M. Marijnissen Openklasse teven U 1
Linda Darel NHSB 2941554 J.J.M. Geerts Openklasse teven U 2
Angel van de Binding NHSB 2811940 M.H.T. Ploegmakers Openklasse teven U 3
Chezzies Chess NHSB 2823260 E. Hegeman-Adriaansz Openklasse teven ZG 4
Munanis Evita NHSB 2692835 V.L. Heemskerk-Lourens Gebruikshondenklasse teven U 1
Incka 't Hupke LOSH 1067432 J.T.A.M. Geboers Kampioensklasse teven U 1 res. CAC/CACIB

13-12-2013 De eendaagse Amsterdam KM: Dhr. R. Khomasuridze (RUS)

Naam Stamboomnr. Eigenaar Klasse Resultaat
Lilla Aftonstjarnas Hot as Hell Prince S SE47513. S. Ramik Jeugdklasse reuen U 1 JCAC RCAC
Atilla from Royal Breed NHSB 283718 E.C. Pijfers-Gruter Openklasse reuen U 1 RCACIB
Roots Of Jovi Rotts NHSB 2827933 V.L. Heemskerk-Lourens Openklasse reu U 2
Quandor van het Wederzicht NHSB 2826724 F.J.W.M. Kapteijns Openklasse reuen U 3
Minaelea's Black Mambo KC AL04333101 R.D. Taylor Kampioensklasse reuen U 1 CAC CACIB
Milbleck Hillary PKR 11518 E.C. Pijfers-Gruter Puppyklasse teven VB 1
Voice van de Runderkraal NHSB 2900319 S.M.H. Thoonen-Kuiper Jeugdklasse teven U 1 CAC
Channel Catani NHSB 2926646 E.C. Pijfers-Gruter Jeugdklasse teven U 2
Kyra van Moserbear NHSB 2895906 W.J.M. Marijnissen Jeugdklasse teven U 3
Xenia von der Alten Festung NHSB aangevraagd S. Marijnissen-Redegeld Jeugdklasse teven U 4
Beatellke Macy NHSB 2916545 S. Marijnissen-Redegeld Jeugdklasse teven ZG
Vickey van de Runderkraal NHSB 2893999 B. Brugman Jeugdklasse teven ZG
Firenze José van Zopian NHSB 2914762 C.W. Thijssen Jeugdklasse teven ZG
Alpha of the Gentle Rotts NHSB 2879260 S. Marijnissen-Redegeld Tussenklasse teven U 1 RCACIB
Demi van Zopian NHSB 2868920 S. Marijnissen-Redegeld Tussenklasse teven U 2
Hefrings Pride Liz NHSB 2910514 J.J.M. Geerts Tussenklasse teven U 3
Aysha of the Gentle Rotts NHSB 2879258 C.M. Jacobs Tussenklasse teven U 4
Roxy van het Wederzicht NHSB 2877939 H.J.A. van de Nobelen Tussenklasse teven ZG
Linda Darel NHSB 2941554 J.J.M. Geerts Openklasse teven U 1 RCAC CACIB
Ina van Moserbear NHSB 2842361 W.J.M. Marijnissen Openklasse teven U 2
Emi Crni Lotos JR 87361 RW A.M.A. Laarhoven Openklasse teven U 3
Daylight Doortje von den Hatzruden NHSB 2829918 M.Y. Verweij-Bokhoven Openklasse teven U 4
Angel van de Binding NHSB 2811940 M.H.T. Ploegmakers Openklasse teven U
Hindy vom Dunvanhof NHSB 2857023 J. Oost Openklasse teven ZG
Munanis Evita NHSB 2692835 V.L. Heemskerk-Lourens Gebruikshondenklasse teven U 1

Wels Oostenrijk 8 december 2013 keurmeester Inge Eberstaller (AUT)

Naam, Stamboomnr. Eigenaar Resultaat
Veteranenklasse teven
Muggle van de Runderkraal, NHSB 2468268 de Boer-Mounier O. 1 U Veteranensieger

Wels Oostenrijk 7 december 2013, keurmeester Karl P. Reisinger (AUT)

Naam, Stamboomnr. Eigenaar Resultaat
Veteranenklasse teven
Muggle van de Runderkraal NHSB 2468268 de Boer-Mounier O. 1 U Veteranensieger

17-11-2013 Eurodogshow Kortrijk KM: D. Tjahjono (ID)

Naam Stamboomnr. Eigenaar Klasse Resultaat
Chopper Maximus von den Hatzruden NHSB 2809264 G.D. Verweij Kampioensklasse reuen U 1 CAC/CACIB Beste reu

16-11-2013 Eurodogshow Kortrijk KM: C. Romanelli (IT)

Naam Stamboomnr. Eigenaar Klasse Resultaat
Hannibal van Hapschaarhove NHSB 2748838 H.A.J. Bak Kampioensklasse reuen U 1 RCAC RCACIB
Chopper Maximus von den Hatzruden NHSB 2809264 G.D. Verweij Kampioensklasse reuen U 3
Inky Lana van Hapschaarhove NHSB 2873466 D. Vis-Ros Tussenklasse reuen ZG

03-11-2013 Dogshow Bleiswijk Bleiswijk KM: Dhr. S. Hall (UK)

Puppyklasse reuen
Don-Diego van de Haorepos NHSB 2914796 M.H. Esselman en D. van den Brink VB 1 Beste pup
Jeugdklasse reuen
Lilla Aftonstjarnas Hot as Hell Prince S SE47513. S. Ramik U 1 JCAC
Jenairo Justo van het Raquincohof NHSB 2898776 I. Ruedisueli U 2
Ux von der Blauwen Welle HR aangevraagd D. Cobanovic ZG 3
Tussenklasse reuen
Chezzies Duracel NHSB 2869319 E. Hegeman-Adriaansz U 1 CAC CACIB
Ide Bauke vom Dunvanhof NHSB 2871363 W. Witteveen U 2
Openklasse reuen
Dzjengis Khan von den Hatzruden NHSB 2829912 J. Verweij U 1 RCAC RCACIB
Roots Of Jovi Rotts NHSB 2827933 V.L. Heemskerk-Lourens U 2
Jero van Moserbear NHSB 2854275 J. Moser U 3
Puppyklasse teven
Beatelke Ma Belle NHSB 2916544 A.M.T. Edelaar - Kraan VB 1
Xenia von der Alten Festung NHSB 2935406 S. Marijnissen-Redegeld VB 2
Firenze José van Zopian NHSB 2914762 C.W. Thijssen VB 3
Beatelke Macy NHSB 2916545 S. Marijnissen-Redegeld VB 4
Gina delle Nuove Corti NHSB 2929654 A. de Ruijter-van Nimwegen VB
Liza vom Dunvanhof NHSB 2916593 H. Wessels B
Jeugdklasse teven
Lexus 't Hupke NHSB 2818426 C. Schuurmans U 1 CAC, BOB
Voice van de Runderkraal NHSB 2900319 S.H.M. Thoonen-Kuiper U 1 RCAC
Kyra van Moserbear NHSB 2895906 W.J.M. Marijnissen U 3
Dempsy van Meijl op Zeven NHSB 2898173 W.J.M. Peters U 4
Mega vom Hause Edelstein HR aangevraagd R. Mangold JU
Vickey van de Runderkraal NHSB 2893999 B. Brugman ZG
Ter Waele Liesllote NHSB 2897401 K. Zandbergen ZG
Tussenklasse teven
Hefrings Pride Liz NHSB 2910514 J.J.M. Geerts U 1
Demi van Zopian NHSB 2868920 C.W. Thijssen U 2
Alpha of the Gentle Rotts NHSB 2879260 S. Marijnissen-Redegeld U 3
Roxy van het Wederzicht NHSB 2877939 H.J.A. van de Nobelen U 4
Fiesta Franna van Nekami NHSB 2871667 R. Bos U
Heavy's Babouscha NHSB 2868650 C.H.C. van Dijk ZG
Openklasse teven
Ina van Moserbear NHSB 2842361 W.J.M. Marijnissen U 1 CACIB
Emi Crni Lotos JR 87361 RW A.M.A. Laarhoven U 2
Coco Chanel van Zopian NHSB 2820839 C.W. Thijssen U 3
Ruby of Jovi Rotts NHSB 2827937 E.T. v.d. Laan U 4
Abby Balou vom Muldewald NHSB 2827107 M. Diederiks U
Angel van de Binding NHSB 2811940 M.H.T. Ploegmakers U
Centa van Meijl op Zeven NHSB 2846346 W.J.M. Peters U
Chezzies Chess NHSB 2823260 E. Hegeman-Adriaansz ZG
Hindy vom Dunvanhof NHSB 2857023 J. Oost ZG
Ter Waele Helder NHSB 2839617 K. Zandbergen DISK
Gebruikshondenklasse teven
Munanis Evita NHSB 2692835 V.L. Heemskerk-Lourens U 1
Fenja van Moserbear NHSB 2776280 J. Moser ZG 2

05-10-2013 Ijsselshow Zwolle KM: Mrs. S. Jarmer (AT)

Babyklasse reuen
Hamlet Butch von den Hatzruden NHSB 2922175 J. Ittersum VB 1 Beste baby
Puppyklasse reuen
Leroy van Dunvanhof NHSB 2916589 J.W. Jansen VB 1 Beste pup
Addie-Athos van de Ambocahoeve NHSB 2913164 A.D. Jongsma DISK
Jeugdklasse reuen
Lilla Aftonstjarnas Hot as Hell Prince S SE47513. S. Ramik U 1 JCAC
Keaghan vom Dunvanhof NHSB 2898376 H. Wessels U 2
Jenairo Justo van het Raquincohof NHSB 2898776 I. Ruedisueli U 3
Tussenklasse reuen
Chezzies Duracel NHSB 2869319 E. Hegeman-Adriaansz U 1
hezzies Deacon NHSB 2869317 R. Scheenstra U 2
Ayk vom Hause Kamp NHSB 2917629 R.W.H. van Rijn U 3
Endo vom Hause Edelstein NHSB 2881401 E.T. v.d. Laan U 4
Boy aus der Bohmter Heide NHSB 2896195 H.G. Beuving ZG
Ide Bauke vom Dunvanhof NHSB 2871363 W. Witteveen DISK
Openklasse reuen
Roots Of Jovi Rotts NHSB 2827933 V.L. Heemskerk-Lourens U 1 RCAC RCACIB
Dzjengis Khan von den Hatzruden NHSB 2829912 J. Verweij U 2
Byanco Americo van de Jagersheide NHSB 2851912 D. Oosterkamp U 3
Vegas vom Hause Edelstein NHSB 2844503 R. Mangold U 4
Nadal from Royal Breed NHSB 2808572 E.C. Pijfers-Gruter ZG
Kampioensklasse reuen
Balou vom Norderdiek ADRK 120678 G. Wichmann U 1 CAC CACIB BOB 2de F.C.I. 2
Babyklasse teven
Hotlips Honey von den Hatzruden NHSB 2922177 M.Y. Verweij-Bokhoven VB 1
Happy Feet von den Hatzruden NHSB 2922179 E. Jansen VB 2
Puppyklasse teven
Xenia von der Alten Festung NHSB in aanvraag S. Marijnissen-Redegeld VB 1
Jeugdklasse teven
Alpha of the Gentle Rotts NHSB 2879260 S. Marijnissen-Redegeld U 1 JCAC, CAC Beste teef
Channel Catani NHSB 2926646 E.C. Pijfers-Gruter U 2
Roxy van het Wederzicht NHSB 2877939 H.J.A. van de Nobelen U 3
Lexus 't Hupke NHSB 2918426 C. Schuurmans U 4
Mega vom Hause Edelstein HR 18262 RW R. Mangold U
Kyra van Moserbear NHSB 2895906 W.J.M. Marijnissen U
Hefrings Pride Liz NHSB 2910514 J.J.M. Geerts U
Dempsy van Meijl op Zeven NHSB 2898173 W.J.M. Peters U
Vicky van de Runderkraal NHSB 2891059 G. Onwezen ZG
Estha van Zopian NHSB 2905127 P. Heffels ZG
Easy-Nabia van de Wodanahoeve NHSB 2878178 L. Beijering ZG
Tussenklasse teven
Bokyta van de Thyson Rianderahoeve NHSB 2872034 H.B.E. van der Heijden-Nijman U 1
Openklasse teven
Ruby of Jovi Rotts NHSB 2827937 E. v.d. Laan U 1 RCAC RCACIB
Coco Chanel van Zopian NHSB 2820839 C.W. Thijssen U 2
Emi Crni Lotos JR 87361 RW A.M.A. Laarhoven U 3
Ina van Moserbear NHSB 2842361 W.J.M. Marijnissen U 4
Chiara van 't Olde Nest NHSB 2852783 T. Ebbinge-Ubels U
Centa van Meijl op Zeven NHSB 2846346 W.J.M. Peters U
Hera vom Dunvanhof NHSB 2857021 H. Wessels U
Ambra von der Geest NHSB 2874075 J. van Tunen ZG
Boika van de Wodanahoeve NHSB 2787432 W.J.H. Wekking ZG
Aisha van 't Olde Nest NHSB 2813943 M.A. Huiskamp ZG
Angel van de Binding NHSB 2811940 M.H.T. Ploegmakers ZG

29-9-2013 2-daagse Dogshow Maastricht KM: Mrs. S. Lazic (RS)

Openklasse reuen
Ronan van de Runderkraal NHSB 2720290 H.J.A. van de Nobelen M
Jeugdklasse teven
Hefrings Pride Liz NHSB 2910514 J.J.M. Geerts U 1 JCAC, RCAC
Vickey van de Runderkraal NHSB 2893999 B. Brugman U 2
Roxy van het Wederzicht NHSB 2877939 H.J.A. van de Nobelen U 3
Vicky van de Runderkraal NHSB 2891059 G. Onwezen ZG 4
Tussenklasse teven
Linda Darel PKR.ll 111912 J. Ekiert U 1 CAC CACIB BOB
Openklasse teven
Coco Chanel van Zopian NHSB 2820839 C.W. Thijssen U 1 RCACIB

28-9-2013 2-daagse Dogshow Maastricht KM: Mr. B. Baic (SL)

Puppyklasse reuen
Dutch Onyx Dion NHSB 2909954 H.J. van Vianen VB 1 Beste pup
Openklasse reuen
Ronan van de Runderkraal NHSB 2720290 H.J.A. van de Nobelen U 1 CAC/CACIB Beste reu
Jeugdklasse teven
Hefrings Pride Liz NHSB 2910514 J.J.M. Geerts U 1 JCAC, CAC Beste teef, beste van het ras
Vickey van de Runderkraal NHSB 2893999 B. Brugman U 2 res. CAC
Dempsy van Meijl op Zeven NHSB 2898173 W.J.M. Peters U 3
Roxy van het Wederzicht NHSB 2877939 H.J.A. van de Nobelen U 4
Lexus 't Hupke NHSB 2918426 C. Schuurmans U
Vicky van de Runderkraal NHSB 2891059 G. Onwezen ZG
Openklasse teven
Jianerot I'm a Believer NHSB 2853350 E.A. Kruglak U 1 CACIB
Centa van Meijl op Zeven NHSB 2846346 W.J.M. Peters U 2
Emi Crni Lotos JR 87361 RW A.M.A. van Laarhoven U 3
Coco Chanel van Zopian NHSB 2820839 C.W. Thijssen U 4

21-9-2013 Brussel Dogshow Brussel KM: P. Viskay (SL)

Puppyklasse reuen
Gero delle Nuove Corti NHSB 2933987 I. Alblas VB 1 Beste Pup
Tussenklasse reuen
Jero van Moserbear NHSB 2854275 J.Moser U 1 RCAC
Kampioensklasse Reuen
Hannibal van Hapschaarshove NHSB 2748838 H.A.J. Bak U 1 CAC CACIB BOB Belgian Winner
Tussenklasse teven
Inky Lana van Hapschaarhove NHSB 2873466 D. Vis-Ros ZG 4

08-09-2013 87th Int. Dogshow Luxembourg, KM: V. Raamsdonk (BE)

Tussenklasse reuen
Endo vom Hause Edelstein NHSB 2881401 Ester v.d. Laan U 1 CACL, R. CACIB
Kampioensklasse reuen
Chopper Maximus von den Hatzrüden NHSB 2809264 G.D. Verweij U 1 CACL, CACIB, Luxemburgs Kampioen, BOB
Babyklasse teven
Xenia von der Alten Festung HR 16359RW S. Marijnissen-Redegeld VB 3
Puppyklasse teven
Beatelke Macy NHSB 2916545 S. Marijnissen-Redegeld VB 2
Jeugdklasse teven
Alpha of the Gentle Rotts NHSB 2879260 S. Marijnissen-Redegeld U 3
Openklasse teven
Ruby of Jovi Rotts NHSB 2827937 Ester v.d. Laan U 1 CACL

KCM 2013 31-08-2013

Keurmeesters: reuen Dhr. P.D. Viehoff en teven Dhr. D. Hoffmann

Klasse NHSB Naam Hond Resultaat Eigenaar
Babyklasse Reuen NHSB 2916590 Lou Beer Vom Dunvanhof 1 VB J. Baarsen-v/d Voort
Babyklasse Reuen NHSB 2916538 Beatelke Mako 2 VB M.P. Montes Klaver
Babyklasse Reuen ADRK 123829 Eyck vom Hause Kamp 3 VB C. Kamp
Babyklasse Reuen NHSB 2933987 Gero delle nuove corti 4 VB I. Alblas
Babyklasse Reuen LOSH in aanvraag Maurice Rebelsdream VB I. Vroman
Babyklasse Reuen NHSB 2919445 Gusto vom Erpenstein B S.P.H.M. Spoor
Babyklasse Reuen NHSB 2916591 Larzo Vom Dunvanhof B M.G.P. Michorius
Babyklasse Reuen NHSB 2916589 Leroy vom Dunvanhof B J.W. Jansen
Babyklasse Reuen LOSH in aanvraag Maximus Thor Rebbelsdream B K. Elverdinghe
Puppyklasse Reuen NHSB 2906663 Giant-Diesel Von Den Hatzrüden 1 VB E. Jongewaard
Puppyklasse Reuen NHSB 2914759 Ford V. Zopian Disk. M. Doornekamp
Puppyklasse Reuen NHSB 2914494 Moser V.d. Bertaliehoeve Disk. F. Vreeswijk
Jeugdklasse Reuen RKF 3320926 Hatila iz Tverskogo Doma 1 ZG NRC ClubJeugdwinner 2013 R. Ouldabbou
Jeugdklasse Reuen NHSB 2898776 Jenairo-Justo V.h. Raquinco Hof 2 ZG I. Ruedisueli
Jeugdklasse Reuen NHSB 2872806 Branco V.h. Haverveld 3 ZG A.M.T. Edelaar-Kraan
Jeugdklasse Reuen NHSB 2878845 Bento Spinae Rotts G S.P. Baaij
Jeugdklasse Reuen NHSB 2898373 Kalasjnikov Vom Dunvanhof G H.H. Schiltkamp
Jeugdklasse Reuen NHSB 2898376 Keaghan Vom Dunvanhof G H. Wessels
Jeugdklasse Reuen NHSB 2896166 Arras ABS. J. Hollander
Jongehondenklasse Reuen ADRK 121845 Jupp vom Charco 1 U NRC Clubwinner 2013, NRC Clubwinnaar2013, Beste Reu (CAC), Beste van het Ras (BOB) R. & G. Luck
Jongehondenklasse Reuen LOF 2 ROT. 83524/9353 Ghost des Princes d'Aragone 2 U R. Ouldabbou
Jongehondenklasse Reuen NHSB 2869317 Chezzies Deacon 3 U R. Scheenstra
Jongehondenklasse Reuen NHSB 2863569 Excalibur-Jojo Von Den Hatzrüden 4 ZG R.W.G. Argelo
Jongehondenklasse Reuen NHSB 2869345 Foster-Falcon Von Den Hatzruden G J.W.M. Wijgert
Jongehondenklasse Reuen NHSB 2871363 Ide Bauke Vom Dunvanhof G W. Witteveen
Jongehondenklasse Reuen NHSB 2894123 Lubbe V.d. Mipas G J.J. Marcelis
Jongehondenklasse Reuen NHSB 2858970 Devonte Disk. C.D. Kanters-Steen
Jongehondenklasse Reuen NHSB 2854275 Jero V. Moserbear ABS. J. Moser
Jongehondenklasse Reuen ADRK 122279 Wothan vom Goldenen Stern ABS. G. Rölver
Openklasse Reuen NHSB 2778145 Carhu Vom Erpenstein 1 U Winnaar UV Bokaal 2013 J.R. van Schaik
Openklasse Reuen LOSH 1080969 Hefrings Pride Joey 2 U I. Kern
Openklasse Reuen LOSH 1059739 Izhar vom Rheingarten 3 U R. Beers
Openklasse Reuen NHSB 2827101 Aquino-Diesel Vom Muldewald 4 ZG M. Huizer
Openklasse Reuen NHSB 2917629 Ayk vom Hause Kamp ZG R.W.H. Rijn
Openklasse Reuen NHSB 2839516 Ter Waele Hoagy ZG I.A.J. Burg-Peereboom
Openklasse Reuen NHSB 2844730 Hagrid-Falco V.h. Raquinco Hof Disk. M.J.F. Bondzio
Fokkersklasse Reuen NHSB 2869319 Chezzies Duracel 1 U Reserve Beste Reu (res. CAC) E. Hegeman-Adriaansz
Fokkersklasse Reuen NHSB 2863565 Erasmo-Cortez Von Den Hatzrüden 2 U M.Y. Verweij-Bokhoven
Fokkersklasse Reuen NHSB 2826724 Quandor V.h. Wederzicht 3 U F. Kapteyns
Fokkersklasse Reuen NHSB 2835210 Bütz V.h. Haltersehof 4 ZG M. Ee
Fokkersklasse Reuen NHSB 2800849 Renzo V.d. Kleine Weidehoeve ZG A.M.G.M. Sars
Gebruikshondenklasse Reuen NHSB 2712947 Munanis Freysfaxi 1 ZG H. Goeree
Gebruikshondenklasse Reuen NHSB 2642860 Hannes V.d. Heksenloake 2 ZG S.V. Vries
Kampioensklasse Reuen LOSH 1021228 Gromm Hof Chao 1 U E. Dewolf
Kampioensklasse Reuen NHSB 2809264 Chopper-maximus Von Den Hatzrüden 2 U G.D. Verweij
Kampioensklasse Reuen NHSB 2751885 Gio Of Voyager Rotts 3 U R. Mangold
Kampioensklasse Reuen NHSB 2754919 Alonzo V. Zopian 4 U C.R. Ruizendaal
Babyklasse Teven NHSB 2916545 Beatelke Macy 1 VB Beste Baby S. Marijnissen-Redegeld
Babyklasse Teven HR 16359 RW Xenia von der Alten Festung 2 VB S. Marijnissen-Redegeld
Babyklasse Teven ADRK 123831 Enja vom Hause Kamp 3 VB L.A. Haak
Babyklasse Teven NHSB 2922179 Happy Feet von den Hatzruden 4 B E. Jansen
Babyklasse Teven NHSB 2929654 Gina delle nuove corti B A. Ruijter - van Nimwegen
Babyklasse Teven NHSB 2919093 Happy V.h. Beemdenpark B J. Westerhoven
Babyklasse Teven NHSB 2916593 Liza Vom Dunvanhof B H. Wessels
Babyklasse Teven NHSB 2922177 Hotlips Honey Von Den Hatzrüden ABS. M.Y. Verweij Bokhoven
Puppyklasse Teven HR16262 RW Mega vom Hause Edelstein 1 VB Beste Puppy M. Modrusan
Puppyklasse Teven BEK 121413 Sasha von der Leuchtenbrucke 2 VB G. & L. George / Panagiotis
Puppyklasse Teven NHSB 2934941 Nikita vom Hause Edelstein 3 VB R.H.J. Niels
Puppyklasse Teven NHSB 2914762 Firenze José V. Zopian 4 B C.W. Thijssen
Puppyklasse Teven NHSB 2909023 Tess-Luna V.d. Kleine Weidehoeve B A.M.G.M. Sars
Puppyklasse Teven LOF. 2 ROT. 85614/9 Indra von der Whare Kraft ABS. M. Gonzales
Puppyklasse Teven NHSB 2908422 Xena V. 't Voske ABS. A. Kapteijn
Jeugdklasse Teven NHSB 2879260 Alpha Of The Gentle Rotts 1 U NRC JeugdClubWinster 2013 S. Marijnissen-Redegeld
Jeugdklasse Teven NHSB 2898173 Dempsy V. Meijl Op Zeven 2 U W.J.M. Peters
Jeugdklasse Teven NHSB 2918426 Lexus 't Hupke 3 U C. Schuurmans
Jeugdklasse Teven LOSH 1112142 Layra Van Herchalo 4 U H. Loon
Jeugdklasse Teven NHSB 2879258 Aysha Of The Gentle Rotts ZG C.M. Jacobs
Jeugdklasse Teven NHSB 2905858 Dunja Vom Hardebuscher Hof ZG A. Lapere
Jeugdklasse Teven ADRK 122712 Dusty vom Königsforst ZG M. & J. Schlindwein
Jeugdklasse Teven NHSB 2893851 Jazzy Vom Dunvanhof ZG M.G.P. Michorius
Jeugdklasse Teven NHSB 2895906 Kyra V. Moserbear ZG W.J.M. Marijnissen
Jeugdklasse Teven LOSH 1118800 Labarrischa 't Hupke ZG A.T. & F.D.M. Mulder/Willemsen
Jeugdklasse Teven NHSB 2889781 Munanis Leeloo ZG M.P. Montes Klaver
Jeugdklasse Teven NHSB 2889780 Munanis Lulu ZG J.A.K.J. Meurs
Jeugdklasse Teven NHSB 2889779 Munanis Luna ZG A. Vreeswijk
Jeugdklasse Teven NHSB 2877939 Roxy V.h. Wederzicht ZG H. Nobelen
Jeugdklasse Teven NHSB 2897401 Ter Waele Liesllotte ZG C.W.E. Zandbergen
Jeugdklasse Teven NHSB 2893999 Vickey V.d. Runderkraal ZG B. Brugman
Jeugdklasse Teven NHSB 2900486 Villa Blackandtan Aïcha ZG S.R.T. Munster
Jeugdklasse Teven NHSB 2900319 Voice V.d. Runderkraal ZG J. Geerts
Jeugdklasse Teven NHSB 2895583 Cilla Black V.d. Rombade ABS. G. Dijkstra
Jongehondenklasse Teven ADRK 122710 Djana vom Königsforst 1 U M & J Schlindwein
Jongehondenklasse Teven NHSB 2868920 Demi V. Zopian 2 U C.W. Thijssen
Jongehondenklasse Teven NHSB 2872248 Rebel Of The Fancy Rott's 3 U P.H.M. Ven
Jongehondenklasse Teven NHSB 2855308 Enriqua Vom Erpenstein 4 ZG J.M.F. Sanchez De Boevé
Jongehondenklasse Teven NHSB 2855526 Biene V. Thuredrecht ZG P.J. Leeuwen
Jongehondenklasse Teven NHSB 2860612 Kimany Of Voyager Rotts ZG A.E.M. Straalen
Jongehondenklasse Teven ADRK 122126 Sasha v. Vilstalerland ZG M. Stuckenberger
Jongehondenklasse Teven NHSB 2850896 Ulla V.d. Runderkraal ZG J.A. Kemp-Brinkhorst
Jongehondenklasse Teven NHSB 2855523 Britta V. Thuredrecht ABS. N. Stolk
Jongehondenklasse Teven NHSB 2862453 Florence Earl Antonius ABS. A.J.J. Vendrig
Jongehondenklasse Teven NHSB 2868650 Heavy's Baboushca ABS. C.H.C. Dijk
Openklasse Teven LOSH 1075375 Jill van Hof Ter Cammen 1 U M. Cammaert
Openklasse Teven LOF 2 ROT 82840/0 Gin vom thrudvangar 2 U O. Lutfiye
Openklasse Teven NHSB 2842361 Ina V. Moserbear 3 U W.J.M. Marijnissen
Openklasse Teven JR 87361 RW Emi Crni Lotos 4 U A.M.A. Laarhoven
Openklasse Teven ADRK 121189 Cocco vom Sittard U C. Kamp
Openklasse Teven NHSB 2802071 Haely-rona V.d. Leemlande U J.E.D. Heumen
Openklasse Teven LOSH 1065624 Iris van de Kolonienhoeve U H. Viskens
Openklasse Teven ADRK 121678 Quera vom Kressbach U M & J Schlindwein
Openklasse Teven NHSB 2852452 Cia Vom Sittard ZG G.A.M. Wijgert
Openklasse Teven NHSB 2826147 Djouby-doenja V.h. Beemdenpark ZG Y.J.M. Baijens
Openklasse Teven NHSB 2780773 Dutch Onyx Arora ZG S.R.T. Munster
Openklasse Teven NHSB 2839517 Ter Waele Helder ZG C.W.E. Zandbergen
Openklasse Teven HR. 15161 RW Destiny vom Hause Edelstein ABS. M. Gonzales
Openklasse Teven LOSH 1066595 Iza vanbouwe ABS. M. Veen
Openklasse Teven NHSB 2874075 Ambra Von Der Geest ABS. J. Tunen
Fokkersklasse Teven NHSB 2866557 Elma Ijsven 1 U C.R. Kuijken-Geerts
Fokkersklasse Teven LOSH 1067432 Incka 't Hupke 2 U J.T.A.M. Geboers
Fokkersklasse Teven NHSB 2717934 Ter Waele Dapper 3 U C.W.E. Zandbergen
Fokkersklasse Teven NHSB 2820839 Coco Chanel V. Zopian 4 U C.W. Thijssen
Fokkersklasse Teven NHSB 2846346 Centa V. Meijl Op Zeven U W.J.M. Peters
Fokkersklasse Teven LOSH 1112141 Luna Van Herchalo U H. Loon
Gebruikshondenklasse Teven LOF 2 ROT 78868/11284 Evi' Sha-Am Von Der Kroning Keiser 1 U F. Arnoux
Gebruikshondenklasse Teven NHSB 2780775 Dutch Onyx Azra 2 U E.A. Kruglak
Gebruikshondenklasse Teven ADRK 117621 Anna vom Hardebuscher Hof 3 U D Hardebusch
Kampioensklasse Teven NHSB 2785880 Beatelke Ilka 1 U Reserve Beste Teef (res CAC) V. Andries
Kampioensklasse Teven ADRK 118983 Lorry vom Kressbach 2 U M & J Schlindwein
Veteranenklasse Teven NHSB 2554301 Ter Waele Zand 1 U NRC Clubwinster 2013, Beste Veteraan, Beste Teef (CAC) C.W.E. Zandbergen

 

24-08-2013 Int. Kamp. tentoonstelling Rotterdam, KM : Salvatore Giannone (FR)

Babyklasse reuen
Gero delle Nuove Corti NHSB 2933987 I. Alblas VB 1 Beste baby
Ford van Zopian NHSB 2914759 M. Doornekamp en S. v. Vulpen VB 2
Jeugdklasse reuen
Lilla Aftonstjarnas Hot as Hell Prince S SE47513. S. Ramik ZG 1
Branco vh Haverveld NHSB 2872806 A.M.T. Edelaar-Kraan ZG 2
Hefrings-Pride Loyd NHSB 2910515 J.J.M. Geerts ZG 3
Tussenklasse reuen
Ide Bauke v Dunvanhof NHSB 2871363 W. Witteveen U 1
Openklasse reuen
Quandor van 't Wederzicht NHSB 2826724 F.J.W.M. Kapteijns U 1 RCAC RCACIB
Tell v Tweelbäker See NHSB 2903396 H. Wessels U 2
Gebruikshondenklasse Reuen
Pero van het Wederzicht NHSB 2785517 T. v. Gerwen U 1
Kampioensklasse Reuen
Hannibal van Hapschaarshove NHSB 2748838 H.A.J. Bak U 1 CAC CACIB BOB
Babyklasse teven
Firenze Josè van Zopian NHSB 2914762 C.W. Thijssen VB 1
Puppyklasse teven
Ranou v.h. Wederzicht NHSB 2905793 F.J.W.M. kapteijns VB 1 Beste pup
Raisa v.h. Wederzicht NHSB 2905796 T. v. Gerwen & A. v. Gerwen B 2
Jeugdklasse teven
Lexus 't Hupke NHSB 2918426 C. Schuurmans U 1 JCAC
Alpha of the Gentle Rotts NHSB 2879260 S. Marijnissen U 2
Roxy van het Wederzicht NHSB 2877939 H.J.A. van de Nobelen U 3
Dempsy van Meijl op Zeven NHSB 2898173 W.J.M. Peters U 4
Kyra van Moserbear NHSB 2895906 W.J.M. Marijnissen U
Hefrings Pride Liz NHSB 2910514 J.J.M. Geerts ZG
Flame is the miracle v.h. Beemdenpark NHSB 2894896 J.H.J.M. Deenen ZG
Openklasse teven
Incka 't Hupke LOSH 1067432 J.T.A.M. Geboers U 1 CAC CACIB
Coco Chanel van Zopian NHSB 2820839 C.W. Thijssen U 2 RCAC RCACIB
Jianerot I'm A Believer NHSB 2853350 E.A. Kruglak U 3
Centa van Meijl op Zeven NHSB 2846346 W.J.M. Peters U 4
Ina van Moserbear NHSB 2842361 W.J.M. Marijnissen U
Hera v Dunvanhof NHSB 2857021 H. Wessels U

Aisha v. 't Olde Nest

NHSB 2813943 M.A. Huiskamp ZG

18-8-2013 43. Klubsieger Zuchtschau Rottweil

Openklasse reuen KM: J. Wulff (DE)
Quandor van het Wederzicht NHSB 2826724 F.J.W.M. Kapteijns U
Kampioensklasse reuen KM: E. Hellman (DE)
Gio of the Voyager Rotts NHSB 2751885 R. Mangold U
Chopper Maximus von den Hatzrüden NHSB 2809264 G.D. Verweij U
Jordan vom Schloss Ouwen LOSH 1081402 J.T.A.M. Geboers U
Openklasse teven KM: S. Trebschuh (DE)
Incka 't Hupke LOSH 1067432 J.T.A.M. Geboers U

17-8-2013 43. Klubsieger Zuchtschau Rottweil

Tussenklasse reuen KM: H.J. Radtke (DE)
Jero van Moserbear NHSB 2854275 J. Moser U 4
Chezzies Duracel NHSB 2869319 E. Hegeman-Adriaansz U
Babyklasse teven KM: H.J. Radtke (DE)
Beatelke Macy NHSB 2916545 S. Marijnissen-Redegeld VB 1 Beste baby
Xenia von der Alten Festung HR 16359 RW S. Marijnissen-Redegeld B
Jeugdklasse teven KM: S. Trebschuh (DE)
Alpha of the Gentle Rotts NHSB 2879260 S. Marijnissen-Redegeld U
Lexus 't Hupke NHSB 2918426 C. Schuurmans U
Roxy van het Wederzicht NHSB 2877939 H. van Nobelen ZG
Vicky van de Runderkraal NHSB 2893999 B. Brugman ZG
Tussenklasse teven KM: E. Hellman (DE)
Demi van Zopian NHSB 2868920 C.W. Thijssen ZG

17-08-2013 Mechelen België, KM : Lochs-Romans Ricky

Openklasse reuen
Bütz 't Haltersehof NHSB 2835210 M. van Ee U 1 RCAC RCACIB
Babyklasse teven
Cayenne van 't Haltersehof NHSB 2922995 M. van Ee VB 1 Beste baby
Jeugdklasse teven
Flame is the miracle v.h. Beemdenpark NHSB 2894896 J.H.J.M. Deenen U 1 JCAC (BE)

04-08-2013 8. Willi Hedtke Gedächtnisschau Dortmund, KM : Dr. Peter Friedrich (DE)

Babyklasse Reuen
Beatelke Mako NHSB 2916538 M. Montes Klaver VB 1
Tussenklasse Reuen
Jero van Moserbear NHSB 2864275 J. Moser U 3
Openklasse Reuen
Carhu vom Erpenstein NHSB 2778145 R. van Schaik U 2 Res.Anw.Dt.Ch.VDH.
Kampioensklasse Reuen
Chopper Maximus von den Hatzruden NHSB 2809264 G.D. Verweij U 1 Anw.Dt.Ch.VDH, CAC, BIS
Willi Hedtke Gedachtnis Sieger 2013
Babyklasse Teven
Hotlips Honey von den Hatzruden NHSB 2922177 M.Y. Verweij-Bokhoven VB 1
Openklasse Teven
Daylight Doortje von den Hatzruden NHSB 2829918 M.Y. Verweij-Bokhoven U 1 Anw.Dt.Ch.VDH
Kampioensklasse Teven
Beatelke Ilka LOSH 1066834 M. Montes Klaver U 3

03-08-2013 24.ste Lovaniumtroffee Leuven, KM : R. Vanhoenacker (BE)

Jeugdklasse teven
Flame is the miracle v.h. Beemdenpark NHSB 2894896 J.H.J.M. Deenen ZG 2

21-7-2013 GoldenDogTrophy Liège België, KM : Dhr. G. Schäfer (DE)

Babyklasse Reuen
Gero delle Nuove Corti LOI 1366953 I. Alblas VB 1
Tussenklasse Reuen
Django vom Schloss Winter NHSB 2858261 A.H.P. van der Velden ZG 3
Kampioensklasse Reuen
Hannibal van Hapschaarshove NHSB 2748838 H.A.J. Bak U 1 CAC CACIB BOB Golden Winner 2013
Jeugdklasse Teven
Inky Lana van de Hapschaarshove NHSB 2873486 D. Vis-Ros ZG 1
Openklasse Teven
Yelena vom Hause Edelstein NHSB 2901425 J. Thijssen U 1 CAC CACIB Golden Winster 2013

14-7-2013 Lokerse Winnershow, België, KM : Dhr. P. Roosenboom (BE)

Jeugdklasse Reuen
Hefrings Pride Loyd NHSB 2910515 J.J.M. Geerts 1 U JCAC Beste jeugdhond, Lokerse Jeugd Winner

6-7-2013 BRK Clubmatch Rummen KM Reuen: P.D. Viehoff (DE), KM Teven: C. Window (UK)

Jeugdklasse Reuen
Jenairo-Justo van het Raquinco Hof NHSB 2898776 I. Reudisueli ZG 3
Tussenklasse Reuen
Erasmo Cortez von den Hatzrüden NHSB 2863565 M.Y. Verweij-Bokhoven U 2
Openklasse Reuen
Daico Boeddha vom Erpenstein NHSB 2836118 A. van Erp-van Poelgeest ZG 3
Kampioensklasse Reuen
Chopper Maximus von den Hatzrüden NHSB 2809264 G.D. Verweij U 1
Jordan vom Schloss Ouwen LOSH 1081402 J.T.A.M. Geboers U 3
Babyklasse Teven
Hotlips Honey von den Hatzrüden NHSB 2922177 M.Y. Verweij-Bokhoven VB 2
Jeugdklasse Teven
Vickey van de Runderkraal NHSB 2893999 A. Brugman ZG
Lette van 't Punthofke LOSH 1115044 M. de Wit G
Pride Blackpearl Lotus NHSB 2826659 A. Rietdijk G
Tussenklasse Teven
Amber Hera van de Sjans NHSB 2849932 J.A.T. Koelewijn ZG
Openklasse Teven
Emi Crni Lotos JR 87361 RW A.M.A. van Laarhoven ZG
Chloe vom Erpenstein NHSB 2778147 A. van Erp-van Poelgeest ZG

06-07-2013 Echt KM: Dhr. P. Roosenboom (BE)

Jeugdklasse Reuen
Chezzies Duracel NHSB 2869319 E. Hegeman-Adriaansz U 1 JCAC
Foster Falcon vd Hatzrüden NHSB 2869345 J.W.M. Wijgert U 2
Beer vh Haverveld NHSB 2872804 P. van Herpen ZG 3
Tussensklasse Reuen
Jero van Moserbear NHSB 2854275 J. Moser U 1 RCAC RCACIB
Heavy's Amigo NHSB 2849373 C. van Achtmaal ZG 2
Openklasse Reuen
Quandor van 't Wederzicht NHSB 2826724 F.J.W.M. Kapteijns U 1 CAC CACIB BOB
Hasko vd Leemlande NHSB 2802064 J.J. Kok U 2
Ronan vd Runderkraal NHSB 2720290 H. vd Nobelen U 3
Boris v. Dinkelberg NHSB 2845452 E. Punt ZG 4
Bütz vh Haltersehof NHSB 2835210 M. van Ee ZG
Heer van Rohas NHSB 2845651 M. Huisman ZG
Puppyklasse Teven
Ranou vh Wederzicht NHSB 2905793 F.J.W.M. Kapteijns VB 1
Jeugdklasse Teven
Alpha of the Gentle Rotts NHSB 2879260 S. Marijnissen U 1 JCAC
Dempsy van Meijl op Zeven NHSB 2898173 W.J.M. Peters U 2
Roxy van het Wederzicht NHSB 2877939 H.J.A. van de Nobelen U 3
Kyra van Moserbear NHSB 2895906 W.J.M. Marijnissen U 4
Giza v Hause Edelstein NHSB 2897906 S. Niels U
Hefrings Pride Liz NHSB 2910514 J.J.M. Geerts ZG
Rebel of the Fancy Rotts NHSB 2872248 P.H.M. vd Ven ZG
Tussenklasse Teven
Elma Ijsven NHSB 2866557 C.R. Geerts U 1
Heavy's Akira NHSB 2849378 C. van Achtmaal ZG 2
Openklasse Teven
Centa van Meijl op Zeven NHSB 2846346 W.J.M. Peters U 1 CAC CACIB
Vita vom Hause Edelstein NHSB 2840553 S. Marijnissen U 2 RCAC RCACIB
Ina van Moserbear NHSB 2842361 W.J.M. Marijnissen U 3
Coco Chanel van Zopian NHSB 2820839 C.W. Thijssen U 4

30-06-2013 33ste LKV Dogshow Genk KM: Dhr. V. van Raamsdonk(BE)

Babyklasse Reuen
Dutch Onyx Dion NHSB 2909954 H.J. van Vianen VB 2
Beatelke Mennox NHSB 2916540 A.H.P. vd Velden VB 3
Tussensklasse Reuen
Django vom Schloss Winter NHSB 2858261 A.H.P. van der Velden U 1 CAC CACIB BOB
Gebruikshondenklasse Reuen
Dutch Onyx Aragorn NHSB 2780770 W. van Beek U 1 RCAC RCACIB
Babyklasse Teven
Dutch Onyx Delta NHSB 2909957 E. Kruglak VB 1 beste baby 5de erering
Jeugdklasse Teven
Hefrings Pride Liz NHSB 2910514 J.J.M. Geerts U 1 beste jeugdhond
Openklasse Teven
Jianerot I'm A Believer NHSB 2853350 E.A. Kruglak U 1 RCAC RCACIB

02-06-2013 Kynologen club Oss en omstreken Oss KM: Dhr. P.F. Berchtold (AT)

Puppyklasse Reuen
Ux von der Blauen Welle HR 16225 RW D. Cobanovic VB 1
Jeugdklasse Reuen
Chezzies Duracel NHSB 2869319 E. Hegeman-Adriaansz U 1 CAC JCAC
Endo vom Hause Edelstein NHSB 2881401 E.T. v.d. Laan U 2
Branco van het Haverveld NHSB 2872806 A.M.T. Edelaar-Kraan ZG 3
Tussenklasse Reuen
Django vom Schloss Winter NHSB 2858261 A.H.P. van der Velden U 1 CACIB RCAC
Uzos van de Runderkraal NHSB 2843729 J.J.M. Geerts U 2
Openklasse Reuen
Roots of Jovi Rotts NHSB 2827933 V.L. Heemskerk-Lourens U 1 RCACIB
Renzo van de Kleine Weidehoeve NHSB 2800849 Y.J.M. van Ballegooy-Schellen U 2
Quandor van het Wederzicht NHSB 2826724 F.J.W.M. Kapteijns U 3
Babyklasse Teven
Tess Luna van de Kleine Weidehoeve NHSB 2909023 A.M.G.M. Sars VB 1 Beste baby
Puppyklasse Teven
Lexus 't Hupke LOSH 1118803 C. Schuurmans VB 1 Beste pup
Dempsy van Meijl op Zeven NHSB 2898173 W.J.M. Peters VB 2
Jeugdklasse Teven
Hefrings-Pride Liz NHSB 2910514 J.J.M. Geerts U 1
Roxy van het Wederzicht NHSB 2877939 H.J.A. van de Nobelen U 2
Tussenklasse Teven
Centa van Meijl op Zeven NHSB 2846346 W.J.M. Peters U 1
Ulla van de Runderkraal NHSB 2850896 J.A. v/d Kemp-Brinkhorst ZG 2
Openklasse Teven
Incka 't Hupke LOSH 1067432 J.T.A.M. Geboers U 1 CAC CACIB BOB
Hindy Rona van de Leemlande NHSB 2802070 C. Schuurmans U 2 RCAC RCACIB
Coco Chanel van Zopian NHSB 2820839 C.W. Thijssen U 3
Jianerot I'm A Believer NHSB 2853350 E.A. Kruglak U 4
Cia vom Sittard NHSB 2852452 G.A.M. van de Wijgert ZG
Gebruikshondenklasse Teven
Dutch Onyx Azra NHSB 2780775 E.A. Kruglak U 1

25/26-5-2013 IFR Worlddogshow 2013 Rodding Denemarken

Jeugdklasse Reue - keurmeester C. Hendriksen (DK)
Chezzies Duracel NHSB 2869319 E. Hegeman-Adriaansz U
Tussensklasse Reuen - keurmeester H.P. Zangerl (CH)
Jero van Moserbear NHSB 2854275 J. Moser ZG
Openklasse Reuen - keurmeester Y. Bekkers (NL)
Quandor van 't Wederzicht NHSB 2826724 F.J.W.M. Kapteijns U 4
Gebruiksklasse Reuen - keurmeester M. Svaljek (AUS)
Arras vom Wilden Westen ADRK 118668 C.D. Tjan-Soewondo U
Kampioensklasse Reuen - keurmeester M. Svaljek (AUS)
Jordan vom Schloss Ouwen LOSH 1081402 J.T.A.M. Geboers U
Puppyklasse Teven - keurmeester M. Svaljek (AUS)
Lexus 't Hupke NHSB aangevraagd C. Schuurmans VB 2
Jeugdklasse Teven - keurmeester Y. Bekkers (NL)
Demi van Zopian NHSB 2868920 C. Thijssen U 2
Hefrings Pride Liz NHSB 2910514 J.J.M. Geerts U
Munanis Leeloo NHSB 2889781 M. Montes-Klaver ZG
Roxy van het Wederzicht NHSB 2877939 H.J.A. van de Nobelen ZG
Openklasse Teven - keurmeester C. Hendriksen (DK)
Incka 't Hupke LOSH 1067432 J.T.A.M. Geboers U 1
Kampioensklasse Teven - keurmeester H.P. Zangerl (CH)
Queen von der Crossener Ranch 2 ADRK 116997 C.D. Tjan-Soewondo U
Beatelke Ilka NHSB 2785880 M. Montes-Klaver U

20-05-2013 Kynologenclub Arnhem KM: Dhr. Lex Quartel (NL)

Puppyklasse Reuen
Chaos van de Rombade NHSB 2895581 I.G.M. van der Mispel VB 1
Jeugdklasse Reuen
Chezzies Duracel NHSB 2869319 E. Hegeman-Adriaansz U 1 JCAC CAC BOB
Endo vom Hause Edelstein NHSB 2881401 E.T. v.d. Laan U 2
Branco van het Haverveld NHSB 2872806 A.M.T. Edelaar-Kraan ZG 3
Tussenklasse Reuen
Django vom Schloss Winter NHSB 2858261 A.H.P. van der Velden U 1
Openklasse Reuen
Vegas vom Hause Edelstein NHSB 2844503 R. Mangold U 1
Kampioensklasse Reuen
Beatelke Ike NHSB 2817651 J. Verwijmeren U 1 RCAC
Puppyklasse Teven
Dempsy van Meijl op Zeven NHSB 2898173 W.J.M. Peters VB 1 Beste pup
Cilla Black van de Rombade NHSB 2895583 G. Dijkstra VB 2
Jeugdklasse Teven
Fiësta Franna van Nekami NHSB 2871667 R. Bos ZG 1
Hefrings-Pride Liz NHSB 2910514 J.J.M. Geerts ZG 2
Alpha of the Gentle Rotts NHSB 2879260 S. Marijnissen ZG 3
Diva van Zopian NHSB 2868922 H. Verburgt ZG 4
Bokyta v.d. Thyson Rianderahoeve NHSB 2872034 H.B.E. v.d. Heijden-Nijman ZG
Vicky van de Runderkraal NHSB 2891059 G. Onwezen G
Tussenklasse Teven
Centa van Meijl op Zeven NHSB 2846346 W.J.M. Peters U 1 CAC
Ina van Moserbear NHSB 2842361 W.J.M. Marijnissen U 2
Enriqua vom Erpenstein NHSB 2855308 J.M.F. Sanchez de Boeve ZG 3
Amber Hera van de Sjans NHSB 2849932 J.A.T. Koelewijn ZG 4
Ulla van de Runderkraal NHSB 2850896 J.A. v/d Kemp-Brinkhorst ZG
Openklasse Teven
Emi Crni Lotos JR 87361 RW A.M.A. Laarhoven U 1 RCAC
Vita vom Hause Edelstein NHSB 2840553 S. Marijnissen U 2
Hindy Rona van de Leemlande NHSB 2802070 C. Schuurmans ZG 3
Cia vom Sittard NHSB 2852452 G.A.M. Wijgert ZG 4
Caelin van de Wodanahoeve NHSB 2828167 W.J.H. Wekking ZG
Faschka von Maulwurfsgrille NHSB 2777696 A.D. Oosterveen-Molhoek ZG

19-5-2013 Memorial show Jose van der Gronden RavennaKM: Dhr. Fernano Lucas Martins (PT)

Kampioensklasse Reuen
Alonzo van Zopian NHSB 2754919 R. Ruizendaal U 2
Jeugdklasse Teven
Demi van Zopian NHSB 2868920 C.W. Thijssen U

18-05-2013 34e K.V.N. Show der Hopstreek Wieze België KM: I. Shvets (RUS)

Openklasse Reuen
Rivaz van Brixenburg NHSB 2810347 P.M.M. Martens ZG 1
Hasko vd Leemlande NHSB 2802064 J.J. Kok G
Openklasse Teven
Jainerot I 'm a Believer NHSB 2853350 E. Kruglak U 1 CAC BOB
Hopkoningin

05-05-2013 Reinhold Richtscheid Gedächtnis Schau Duitsland KM: U. Petermann (DE)

Jeugdklasse Reuen
Chezzies Duracel NHSB 2869319 E. Hegeman-Adriaansz U 1 Jgd. CAC , Anw. Dt. Jgd.- Ch. VDH.
Tussenklasse Reuen
Jero van Moserbear NHSB 2854275 J. Moser U 1 Reserve reu Rheinhold Richtscheid Jugensieger, Anw. Dt. Ch. VDH.
Kampioensklasse Reuen
Chopper Maximus von den Hatzrüden NHSB 2809264 G.D. Verweij U 1 Anw. Dt. Ch. VDH.
Babyklasse Teven
Merci vom Cassanova ZB 123431 Erik Kastermans VB 3
Tussenklasse Teven
Ina Moserbear NHSB 2842361 W. Marijnissen U 2
Openklasse Teven
Daylight Doortje von den Hatzrüden NHSB 2829912 M.Y. Verweij-Bokhoven U 4

BRK clubshow 04-05-2013 Rummen KM: Natasa Lukancic (SLO) reuen, Kate Pinches (HO) teven

Babyklasse Reuen
Erko van Zopian NHSB 2905124 Stijn van den Wouwer VB 2
Puppyklasse Reuen
Jenairo-Justo v.h. Raquinco Hof NHSB 2898776 Ingrid Ruedisueli VB 1
Rambo van het Wederzicht NHSB 2893679 Jaimy Poelen B 3
Jeugdklasse Reuen
Chezzies Duracel NHSB 2869319 Ester Hegeman-Adriaansz U 1
Endo vom Hause Edelstein NHSB 2881401 E.T. v.d. Laan U 2
Chezzies Dai Curo NHSB 2869321 Monica Fenna Alblas ZG 3
Erasmo Cortez von den Hatzrüden NHSB 2863565 M.Y.Verweij-Bokhoven Disq.
Tussenklasse Reuen
Udo van de Runderkraal NHSB 2850891 Pascal Vanhoutte U 2
Django vom Schloss Winter NHSB 2858261 Jos van der Velden ZG 4
Openklasse Reuen
Pero van het Wederzicht NHSB 2785517 Theo van Gerwen U 4
Vegas vom Hause Edelstein NHSB 2844503 Robin Mangold U
James van de Kolonienhoeve NHSB 2826659 Martin Rietdijk U
Quandor van het Wederzicht NHSB 2826724 Ferry Kapteijns U
Habor van de Leemlande NHSB 2802069 Agnes Edelaar-Kraan ZG
Gebruikshondenklasse Reuen
Rivaz van Brixenburg NHSB 2810347 Peggy Martens U 2
Kampioensklasse Reuen
Gio of Voyager Rotts NHSB 2751885 Robin Mangold U 1 RCAC
Beatelke Ike LOSH 1066829 Jan Verwijmeren U 3
Jordan vom Schloss Ouwen LOSH 1081402 J.T.A.M. Geboers U 4
Chopper Maximus von den Hatzruden NHSB 2809264 G.D. Verweij U
Babyklasse Teven
Raisa van het Wederzicht NHSB 2905796 Angela van Gerwen VB 3
Ranou van het Wederzicht NHSB 2905793 Ferry Kapteijns B
Ankafaxxes Lynne LOSH M. de Wit B
Puppyklasse Teven
Lexus 'T Hupke NHSB aangevraagd Corinne Schuurmans VB 1 Beste puppy
Voice van de Runderkraal NHSB 2900319 Sandra Thoonen-Kuipers B
Dempsy van Meijl Op Zeven NHSB 2898173 Willem Peters B
Jeugdklasse Teven
Alpha of The Gentle Rotts NHSB 2879260 Sandra Marijnissen-Redegeld U 2
Demi van Zopian NHSB 2868920 Cor Thijssen U 3
Roxy van het Wederzicht NHSB 2877939 Henk van Nobelen ZG
Pride Blackpearl Lotus NHSB 2899265 Agnetha Rietdijk ZG
Lette van t puntshofke LOSH M. de Wit ZG
Tussenklasse Teven
Centa van Meijl Op Zeven NHSB 2846346 Willem Peters ZG 2
Openklasse Teven
Angel van de Binding NHSB 2811940 Monique Ploegmakers U 2
Coco Chanel zan Zopian NHSB 2820839 Cor Thijssen U 3
Vita vom Hause Edelstein NHSB 2840553 Sandra Marijnissen-Redegeld ZG
Incka 'T Hupke LOSH 1067432 J.T.A.M. Geboers ZG
Werkhondenklasse Teven
Unoxi v Brixenburg NHSB 2717523 M. de Wit U 1

Kynologenclub Zeeland Goes 21-04-2013 KM: R. McCarry-Beattie

Babyklasse Reuen
Erko van Zopian LOSH 528140000517044 S. van den Wouwer VB 1 Beste baby
3de beste baby in show
Puppyklasse Reuen
Jenairo-Justo v.h. Raquinco Hof NHSB 2898776 I. Ruedisueli-'t Hoen B 1
Jeugdklasse Reuen
Branco van het Haverveld NHSB 2872806 A.M.T. Edelaar-Kraan U 1 JCAC
Ilan Boris van Hapschaarshove NHSB 2873481 A.J.L. van Kooten ZG 2
Endo vom Hause Edelstein NHSB 2881401 E.T. v.d. Laan ZG 3
Openklasse Reuen
Hannibal van Hapschaarshove NHSB 2748838 H.A.J. Bak U 1 CAC CACIB BOB
6de erering
Eros Sharif v.h. Raquinco Hof NHSB 2761904 R.H.J. Niels U 2
Quandor van het Wederzicht NHSB 2826724 F.J.W.M. Kapteijns ZG 3
Gebruikshondenklasse Reuen
Cody van de Abdijhoeve NHSB 2791473 M.L. Ijzerman U 1
Kampioensklasse Reuen
Jordan vom Schloss Ouwen LOSH 1081402 J.T.A.M. Geboers U 1 RCAC RCACIB
Babyklasse Teven
Ranou van het Wederzicht NHSB 2905793 F.J.W.M. Kapteijns VB 1
Puppyklasse Teven
Lexus 't Hupke NHSB aangevr C.H.A.M. Schuurmans VB 1 Beste pup
Jeugdklasse Teven
Roxy van het Wederzicht NHSB 2877939 H.J.A. van de Nobelen U 1 JCAC RCAC
Heavy's Babouscha NHSB 2868650 C.H.C. van Dijk U 2
Hefrings-Pride Liz NHSB 2910514 J.J.M. Geerts U 3
Fiësta Franna van Nekami NHSB 2871667 R. Bos U 4
Alpha of the Gentle Rotts NHSB 2879260 S. Marijnissen U
Bokyta v.d. Thyson Rianderahoeve NHSB 2872034 H.B.E. v.d. Heijden-Nijman U
Inky Lana van de Hapschaarshove NHSB 2873486 D. Vis-Ros ZG
Tussenklasse Teven
Ina van Moserbear NHSB 2842361 W.J.M. Marijnissen U 1
Cia vom Sittard NHSB 2852452 G.A.M. van de Wijgert U 2
Klaire van de Miwaja Hoeve NHSB 2867427 J. Zwinkels ZG 3
Openklasse Teven
Incka 't Hupke LOSH 1067432 J.T.A.M. Geboers U 1 CAC CACIB
Hindy Rona van de Leemlande NHSB 2802070 C.H.A.M. Schuurmans U 2
Coco Chanel van Zopian NHSB 2820839 C.W. Thijssen U 3
Vita vom Hause Edelstein NHSB 2840553 S. Marijnissen U 4
Jianerot I'm A Believer NHSB 2853350 E.A. Kruglak U
Tanja van Neerlandskraal NHSB 2821025 M.S. de Bil U
Quintessa von der Scherau NHSB 2765656 C.H.C. van Dijk U
Ibe van Vlasbloem NHSB 2808748 M. Huiskamp ZG

6e Senza Frontiera / 2e Memorial Claudio Candotti Show Italy 14-04-2013 Grumolo delle Abadesse Italië

Tussenklasse Reuen KM: U. Petermann(ADRK)
Jero v.Moserbear NHSB 2854275 J.Moser U 3
Tussenklasse Teven KM: E. Hellmann(ADRK)
Ina v.Moserbear NHSB 2842361 W.Marijnissen U

Slovenia Klubsieger / Epic Ecco Winner 2013 13-04-2013 Postoijna Slovenië KM: W. Walter (ADRK)

Tussenklasse Reuen
Jero v.Moserbear NHSB 2854275 J.Moser U 1 CAC Slovenië
Tussenklasse Teven:
Ina v.Moserbear NHSB 2842361 W.Marijnissen ZG

KV Brabo Antwerpen 13-04-2013 KM: Mw. Vermeire Myriam (BE)

Openklasse Teven
Dutch Onyx Bonita NHSB 2820271 E. Kruglak U 1 CAC CACIB Beste Teef

3e Dr. Konrad Adenauer Schau 07-04-2013 Troisdorf Spich, Duitsland KM : H.Weiler (D)

Tussenklasse Reuen
Jero v.Moserbear NHSB 2854275 J.Moser U 2 Res.Anw.Dt.Ch VDH
Tussenklasse Teven:
Ina v.Moserbear NHSB 2842361 W.Marijnissen U 1 CAC Beste Teef
Anw.Dt.Ch VDH
Konrad Adenauer Siegerin 2013
Yelena vom Hause Edelstein NHSB 2901425 J. Thijssen U 2 Res. anw. Dt. VDH. Ch.

86th international dogshow Luxemburg 30-03-2013 KM : Norman Deschuymere (B)

Puppyklasse Reuen
Lilla Aftonstjärna Hot as Hell SE 47513/2012 S. Ramik VB 1 Beste pup
Jeugdklasse Reuen
Django vom Schloss Winter NHSB 2858261 J.M. Feijtel U 1 Lux. JGD Kamp.
Kampioensklasse Reuen
Just Ask Pontus NHSB 2743282 E. Hegeman Adriaansz U1 Beste reu en Lux. kamp.
Jeugdklasse teven
Alpha of the Gentle Rotts NHSB 2879260 S. Marijnissen U 2
Openklasse teven
Vita vom Hause Edelstein NHSB 2840553 S. Marijnissen U 1 CACL
Kampioensklasse teven
Chezzies American Biloxi NHSB 2686120 E. Hegeman Adriaansz U 2 RCACL

Leiden 24-03-2013 KM : Mw. F. Zijdenbos Jansen

Puppyklasse Reuen
Lilla Aftonstjärna Hot as Hell SE 47513/2012 S. Ramik VB 1 Beste pup
Lupaccio 't Hupke NHSB aangevr. I.M. Maat-Mastenbroek VB 2
Jeugdklasse Reuen
Django vom Schloss Winter NHSB 2858261 J.M. Feijtel U 1 RCAC
Chezzies Dai Curo NHSB 2869321 MF Alblas & J Alblas U 2
Endo vom Hause Edelstein NHSB 2881401 E.T. v.d. Laan U 3
Branco van het Haverveld NHSB 2872806 A. Edelaar-Kraan ZG 4
ferrow Ijsven NHSB 2882057 M. Bloemendaal G
Tussenklasse Reuen
Heer van Rohas NHSB 2845651 M. Huisman U 1 RCACIB
Openklasse Reuen
Atila from Royal Breed NHSB 2837185 EC Pijfer-Gruter U 1 CAC CACIB BOB
Roots of Jovi Rotts NHSB 2827933 V.L. Heemskerk-Lourens U 2
Ronan van de Runderkraal NHSB 2720290 HJA van de Nobelen U 3
Gebruikshondenklasse Reuen
Escobar of Voyager Rotts NHSB 2615858 E. Hegeman Adriaansz U 1
Puppyklasse teven
Lexus 't Hupke NHSB aangevr. C.H.A.M. Schuurmans-van Rosmalen VB 1
Jeugdklasse teven
Alpha of the Gentle Rotts NHSB 2879260 S. Marijnissen U 1
Hefrings-Pride Liz NHSB 2910514 J.J.M. Geerts U 2
Fiësta Franna van Nekami NHSB 2871667 R. Bos ZG 3
Inky Lana van de Hapschaarshove NHSB 2873486 D. Vis-Ros G
Tussenklasse teven
Ter Waele Helder NHSB 2839517 K. Zandbergen U 1
Ina van Moserbear NHSB 2842361 W.J.M. Marijnissen U 2
Centa v Meijl op Zeven NHSB 2846346 W.J.M. peters U 3
Ulla van de Runderkraal NHSB 2850896 A. van der Kemp U 4
Cia vom Sittard NHSB 2852452 G.A.M. van de Wijgert ZG
Klaire vd Miwaja Hoeve NHSB 2867427 J. Zwinkels ZG
Openklasse teven
Vita vom Hause Edelstein NHSB 2840553 S. Marijnissen U 1 CAC CACIB
Ter Waele Dapper NHSB 2839517 K. Zandbergen U 2 RCAC RCACIB
Angel van de Binding NHSB 2811940 M.H.T. Ploegmakers U 3
Coco Chanel van Zopian NHSB 2820839 C.W. Thijssen U 4
Hindy Rona van de Leemlande NHSB 2802070 C.H.A.M. Schuurmans ZG
Belladonna van Zopian NHSB 2803747 M. Westerhuis-Hessing ZG
Fabulous Sandy v Moserbear NHSB 2776279 EC Pijfer-Gruter G
Gebruikshondenklasse teven
Munanis Evita NHSB 2692835 V.L. Heemskerk-Lourens U 1

Noorder Kynologen club Groningen 02-03-2013 KM : Mw. M. Heinilä (NO)

Puppyklasse Reuen
Lilla Aftonstjärna Hot as Hell SE 47513/2012 S. Ramik VB 1 Beste pup
4de beste pup in erering
Munanis Lyran NHSB 2889773 Y. Hendriks VB 2
Jeugdklasse Reuen
Endo vom Hause Edelstein NHSB 2881401 E.T. v.d. Laan U 1 JCAC, RCAC
Ide Bauke vom Dunvanhof NHSB 2871363 W. Witteveen U 2
Boy aus der Bohmter Heide NHSB 2896195 H.G. Beuving U 3
Django vom Schloss Winter NHSB 2858261 J.M. Feijtel U 4
Erasmo Cortez von den Hatzruden NHSB 2863565 M.Y. Verweij-Bokhoven DISK.
Bandor v.d. Thyson Rianderahoeve NHSB 2872031 W. Groenewold DISK.
Openklasse Reuen
Hannibal van Hapschaarshove NHSB 2748838 H.A.J. Bak U 1 CAC CACIB
Roots of Jovi Rotts NHSB 2827933 V.L. Heemskerk-Lourens ZG 2
Jeugdklasse teven
Bokyta v.d. Thyson Rianderahoeve NHSB 2872034 H.B.E. v.d. Heijden-Nijman U 1 JCAC
Fiësta Franna van Nekami NHSB 2871667 R. Bos U 2
Demi van Zopian NHSB 2868920 C.W. Thijssen U 3
Hefrings-Pride Liz NHSB 2910514 J.J.M. Geerts U 4
Alpha of the Gentle Rotts NHSB 2879260 S. Marijnissen U
Easy Nabia van de Wodanahoeve NHSB 2878178 L. Beijering ZG
Biby v.d. Thyson Rianderahoeve NHSB 2872037 R. Orsel-Weerts ZG
Inky Lana van de Hapschaarshove NHSB 2873486 D. Vis-Ros G
Chiara v. 't Olde nest NHSB 2852783 T. Ebbinge-Ubels M
Tussenklasse teven
Daylight Doortje von den Hatzruden NHSB 2829918 M.Y. Verweij-Bokhoven U 1
Ina van Moserbear NHSB 2842361 W.J.M. Marijnissen M
Openklasse teven
Coco Chanel van Zopian NHSB 2820839 C.W. Thijssen U 1 CAC CACIB BVHR
Angel van de Binding NHSB 2811940 M.H.T. Ploegmakers U 2 RCAC RCACIB
Asmara v. 't Olde nest NHSB 2813947 M.A. Huiskamp U 3
Vita vom Hause Edelstein NHSB 2840553 S. Marijnissen U 4
Gebruikshondenklasse teven
Munanis Evita NHSB 2692835 V.L. Heemskerk-Lourens U 1

CAC CACIB Hoogstraten 17-02-2013 KM: H. Eberhardt Jochen

Tussenklasse Reuen
Bütz vd Haltersehof NHSB 2835210 M. van Ee U 2
Heavy’s Amigo NHSB 2849373 C.H.C van Dijk U 3
Openklasse Reuen
James vd Koloniënhoeve NHSB 2826659 M. Rietdijk ZG 2
Babyklasse Teven
Lexus 't Hupke NHSB aangevr. C.H.A.M. Schuurmans-van Rosmalen VB 1
Puppyklasse Teven
Heavy’s Cutie NHSB 2892576 S. van de Gaag VB 2
Jeugdklasse Teven
Pride Blackpearl Lotus NHSB 2899265 A. Rietdijk-Deelen G
Openklasse Teven
Pepita von der Scherau NHSB 2765657 C.H.C van Dijk U 2 RCAC CACIB

36e Int. Kampioenschapstentoonstelling Eindhoven 03-02-2013 KM : Dhr V.A. v. Raamsdonk (BE)

Babyklasse Reuen
Lupaccio 't Hupke NHSB aangevr. I.M. Maat-Mastenbroek VB 1
Puppyklasse Reuen
Lilla Aftonstjarnas Hot As Hel S SE47513. S. Ramik VB 1
Ferrow Ijsven NHSB 2882057 M. Bloemendal VB 2
Jeugdklasse Reuen
Django vom Schloss Winter NHSB 2858261 J.M. Feijtel U 1 RCAC
Kratos from House hertog LOSH 1105249 G. Grymonprez U 2
Endo vom Hause Edelstein NHSB 2881401 E.T. van der Laan U 3
Branco van het Haverveld NHSB 2872806 A. Edelaar-Kraan ZG 4
Erasmo Cortez vd Hatzrüden NHSB 2863565 M.Y. Verweij-Bokhoven ZG
Ide Bauke vom Dunvanhof NHSB 2871363 W. Witteveen ZG
Ilan Boris v Hapschaarshove NHSB 2873481 A.J.L. van Kooten ZG
Tussenklasse Reuen
Quandor vh Wederzicht NHSB 2826724 F.J.W.M. Kapteijns U 1
Aquino Diesel v Muldewald NHSB 2827101 M. Huizer & J. Huizer-Hendriks U 2
Bütz vh Haltersehof NHSB 2835210 M. v. Ee & M.R. de veth U 3
Openklasse Reuen
Chopper Maximus von den Hatzruden NHSB 2809264 G.D. Verweij U 1 CAC CACIB BVHR
Eros-Sharif vh Raquincohof NHSB 2761904 S. Niels U 2 RCACIB
Hannibal v Hapschaarshove NHSB 2748838 H.A.J. Bak U 3
Zimba van 't Vechtje NHSB 2826163 W.P.E. Verbist ZG 4
Gebruikshondenklasse Reuen
Escobar of Voyager Rotts NHSB 2615858 E. Hegeman Adriaansz U 1
Hannes van de Heksenloake NHSB 2642860 S. de Vries ZG 2
Babyklasse Teven
Lexus 't Hupke NHSB aangevr. C.H.A.M. Schuurmans-van Rosmalen VB 1 beste baby
Puppyklasse teven
Hefrings-Pride Liz NHSB aangevr. J.J.M. Geerts VB 1 beste pup
Jeugdklasse teven
Demi van Zopian NHSB 2868920 C.W. Thijssen U 1
Enya v Hause Drazic JR 88082 J. Vande Capelle U 2
Alpha of the Gentle Rotts NHSB 2879260 S. Marijnissen-Redegeld ZG 3
Inky Lana v Hapschaarshove NHSB 2873486 D. Vis-Ros G
Tussenklasse teven
Centa v Meijl op Zeven NHSB 2846346 W.J.M. peters U 1
Ulla van de Runderkraal NHSB 2850896 A. van der Kemp U 2
Cia vom Sittard NHSB 2852452 G.A.M. van de Wijgert U 3
Klaire vd Miwaja Hoeve NHSB 2867427 J. Zwinkels G
Bo van 't Vechtje NHSB 2848091 W.P.E. Verbist G
Openklasse teven
Unique vd Runderkraal NHSB 2829134 J.J.M. Geerts U 1 RCAC RCACIB
Angel van de Binding NHSB 2811940 M.H.T. Ploegmakers U 2
Hindy Rona van de Leemlande NHSB 2802070 C.H.A.M. Schuurmans U 3
Coco Chanel van Zopian NHSB 2820839 C.W. Thijssen U 4
Incka 't Hupke LOSH 1067432 J.T.A.M. Geboers U
Vita vom Hause Edelstein NHSB 2840553 S. Marijnissen-Redegeld U
Cosy vom Schloss Blömerstein NHSB 2802456 F.J.A. Pennings ZG
Ibe van Vlasbloem NHSB 2808748 M.A. Huiskamp ZG
Vesta-Nhidsja vd Heksenloake NHSB 2815393 M.A.M. Bongers & R. v. Ewijk ZG
Kampioensklasse teven
Geisha from House Hertog LOSH 1018647 S. Hertecant U 1 CAC CACIB
Veteranenklasse teven
Rozi Marxel PKR II-79447 E. v Veen & H. v. Veen U 1


Ogenblik a.u.b. ...