Hoofdsponsor IFR IPO 2018

 

             ZOOBIO.NL

                Alles voor honden

 

                    

                     

                       

                        Clubblad NRC

                      Alleen voor leden   

 

 

 

 

 

 

 

        

   Reglementen enz. Commissie

    Werkhonden Raad v Beheer

 

 

 

           

 

                     

                                                             

      

 

   

 

        

         

 

 

 

 

Fokkerslijst

Clubfokkers adressenlijst

Clubfokkers zijn Nederlandse fokkers welke lid zijn van de Nederlandse Rottweiler Club (NRC), al dan niet met een bij de Raad van Beheer geregistreerde kennelnaam. Clubfokkers dienen zich met alle door hen te fokken nesten te houden aan het fokreglement van de NRC. Klik hier voor het fokreglement.

Niet alle fokkers die lid zijn staan op deze lijst, ze moeten het zelf aanvragen. Dus bent u ook een NRC clubfokker en ontbreken uw gegevens op deze lijst, dan kunt u het hier een aanvraag doen voor plaatsing, na controle zal uw kennel dan op de lijst geplaatst kunnen worden. Kennels waarbij in de afgelopen 3 kalenderjaren geen nest is geboren, zullen automatisch van de lijst afgevoerd worden.

Indien u van mening bent dat er gegevens ontbreken/onjuist vermeld staan op deze of andere pagina’s verzoeken wij u dit te melden.

Kennelnaam

(Achter)naam

Voorletters

Adres - Plaats

Email

Ambocahoeve vd

Wekking

W.

Enschede

c.wekking@12move.nl

Beatelke

Montes Klaver

M.

Almere

beatelke@hotmail.com

Beemdenpark vh

Deenen-Dor

J.H.J.M.

Breda

beemdenpark@kpnmail.nl

Beukenlooi vd

Heijden-Nijman

H.B.E.

Geesburg

s42-46j@hetnet.nl

Binding vd

Ploegmakers

M.H.T.

Beugen

marcoenmonique@hetnet.nl

Brabanderkes vd

Arie

O.

Waalre

ottiearie@gmail.com

Brabants Eind v

Nobelen

H.

Budel-Dorplein

h.nobelen@chello.nl

Brixenburg

Martens

P.M.M.

Heijningen

fay_baghera@hotmail.com

Broekse Polder vd

Laat

C.D.J.

Babylonienbroek

c.laat@kpnplanet.nl

Buishoekhoeve vd

Oud Ammerveld

A.T.M.

Dalfsen

BOA@vannoort.nu

Busselke van het

Thoonen- Kuiper

S.

Eindhoven

webmail@busselkerottweilers.nl

Chezzies

Hegeman-Adriaansz

E.

Lelystad

chezziesrottweilers@gmail.com

Dubarriesch

Willemsen

F.D.M

Arnhem

aazi@xs4all.nl

Dunvanhof v

Stienstra

W.

Nieuw-Schoonebeek

vomdunvanhof@hotmail.com

Dutch Onyx

Kruglak

E.A.

Slootdorp

elenavdsluis@hotmail.com

Erpenstein vom

Erp-v Poelgeest

A.

Zaandam

amandavanerp30@gmail.com

Fancy Rotts of the

Manders

M.W.A.

Berghem

tinymanders@online.nl

Gentle Rott's of the

Marijnissen-Redegeld

S.

Opmeer

sandramarijnissen@hotmail.nl

Hagerbroek v't

Vercoulen

A.

Venlo

hagerbrook@hotmail.com

Haltersehof vh

Ee

M.

Halsteren

mvanee@ziggo.nl

Haorepos vd

Thijssen

H.P.J.M.

Beesel

haoreposrottweilers@hotmail.com

Hatzrüden vd

Verweij-Bokhoven

M.Y.

Almere-Stad

vondenhatzruden@hotmail.com

Hause Rottzilla v

Wiegers

R.

Landgraaf

roger.wiegers@live.nl

Hause Waldblick vom

Pennings

F.

Milheeze

info@vomhausewaldblick.com

Haverveld vh

Edelaar-Kraan

A.

Breda

peteragnes@live.nl

Heavy's

Dijk

C.H.C

Achtmaal

bowieshus@home.nl

Heemsterheim v

Tunen

J.

Raalte

joyce_tunen@hotmail.com

Heidekraal vd

Geerts

P.J.M.

Vessem

5512pb8@hetnet.nl

Heksenloake vd

Vruggink

D.

Ruurlo

d.vruggink@hotmail.com

Hofstede Westerhoeve

Noteboom

J.C.

Dreischor

westerhoeve@zeelandnet.nl

IJssel Rottweilers

Roelofsen

J.J.A.

Gendringen

jerneyroelofsen@gmail.com

IJsven

Kuijken-Geerts

C.R.

Bergeijk

j.kuyken1@hetnet.nl

IJzeroer van 't

Bongers

M.

Varsselder- Veldhunten

ijzeroer-rottweilers@outlook.com

Jovi Rotts of

Heemskerk-Lourens

V.L.

Nieuw-Vennep

v.heemskerk@zonnet.nl

Karpendonk v

Teeuwen

G.M.J.H.

Eindhoven

karpendonk@chello.nl

Kimbola's Magic

Kleine-Zwiep

A.

Hoogeveen

kimbola@home.nl

Kirch-Eulen Hof von

Jansen

M.M.M.

Bedum

Dante-beau@hotmail.com

Kleine Hul v.'t

Keizer

J

Ommen

jacob.keizer@hotmail.com

Lage Kroften vd

Demaret

J.W.

Heemskerk

dema1@ziggo.nl

Lage Wetering vd

Michorius

M.G.P.

Wesepe

info@lagewetering.nl

Lange Vos vd

Langelaar

L.

Overberg

sylvialangelaar@hotmail.com

Leemlande vd

Schuurmans-v Roosmalen

C.

Biezenmortel

corinneschuurmans@home.nl

Leibrucke vd

Hilbink

H.

Westerhaar

info@vonderleibrucke.nl

Lenterotts v.d.

Lent

B.

Lienden

bertvanlent@kpnmail.nl

Lerrazz

Lee

P.

Nijkerk (Gld.)

lerrazz@online.nl

Limbrakraal vd

Geerts

J.P.H.J.

Wintelre

geertsvanaaken@outlook.com

Lucky Wevert of the

Ven

P.H.M.

Horst

petravanderven@home.nl

Markenrichter vd

Veen

M.

Eefde

markenrichter@kickmail.nl

Marmeshof

Rietdijk-Deelen

A.

Ridderkerk

nrcfokzaken@gmail.com

Maulwurfsgrille v

Oosterveen-Molhoek

A.

Hardenberg

oost4212@planet.nl

Mea Vota

Boer-Mounier

O.

Rijswijk

mounier@xs4all.nl

Meijl op Zeven v

Peters

W.J.M.

Nederweert

w-peters@kpnplanet.nl

Moonshine Pride

Devogel

K.

Wemeldinge

moonshine-pride@zeelandnet.nl

Mosebaer

Moser

J.

Luttelgeest

moserbear@live.nl

Nekami v

Bos

R.

Almere

nekami@kpnmail.nl

Nieuwsmeenk vh

Ruiter

C.A.G.

Warnsveld

talfred@online.nl

Nithanhoeve van de

Ruyten-v Asten

H.

Sterksel

helene.ruijten@kpnmail.nl

Nyeboxwoude v

Oost

J.

Nibbixwoud

hans.oost@hotmail.nl

Olde Nest V 'T

Huiskamp-Wolf

M.A.

Heerde

marianne2352@hotmail.com

Parel der Peel

Teunissen

F.P.P.G.

Ospel

 

Ramshoven vd

Brugman

A.

Weert

a.brugman@hetnet.nl

Raquincohof vh

Diederiks-de Bever

C.

Made

raquincohofrottweilers@planet.nl

Rostfarben v

Verweij

I.Y.

Varselder Veldhunten

info@vomrostfarben.nl

Roxxiespark vh

Kemper

B.

Hoorn

roxxies@outlook.com

Royal Creek

Verwijmeren

J.M.

Prinsenbeek

jverwijmeren@hotmail.nl

Rozenbrinkje vh

Boerenbrink

R.M.

De Meern

rmboerenbrink@gmail.com

Rumlichtshof v

Dunne- van der Heiden

M.

Nieuwegein

marianne@dunne.nl

Runderkraal vd

Geerts

J.J.M.

Vessem

runderkraal@gmail.com

Scheperkamp vd

Kastermans

E.G.N

Harfsen

c.k@upcmail.nl

Schloss Zabo v

Boeters

P.M.

Herveld

p.boeters@planet.nl

Sjans vd

Koelewijn

J.A.T.

Bunschoten-Spakenburg

meneerbal@msn.com

Soño Cachó

Overmeer-Kool

I.C.

Zwaag

sonocacho@quicknet.nl

Spieringshof v

Burgmans

M.

Dronten

 

Steenharstertille vd

Prins

W.

Buitenpost

willemada@kpnmail.nl

Ter Waele

Zandbergen

C.W.E.

Rijnsburg

czandbergen@terwaele.nl

Thuredrecht v

Brink

M.

Dordrecht

marcvandenbrink1@hotmail.com

Thyson Rianderhoeve

Orsel-Weerts

R.

Nieuw-Weerdinge

raorsel@home.nl

Tichelkamp v't

Braak

J.W.M.

Borne

jwm.terbraak@home.nl

Tousell v

Niels

S.

Knegsel

tousell@planet.nl

Vijf Gehuchten vd

Wijgert

J.W.M.

Vinkel

j.vandewijgert@home.nl

Villa Black & Tan

Munster

S.R.T.

Almere

srtmun@hotmail.com

Voske v't

Vos-Asscheman

N.

Oost Souburg

natarie@zeelandnet.nl

Voyager Rotts of

Mangold

R.

Almere

r.mangold@worldonline.nl

Wederzicht vh

Kapteijns

F.J.W.M.

Diessen

mailbox@wederzicht.nl

Westello vd

Capello

H.

's Heerenhoek

hannekewest@hotmail.com

Westgrow's

Zwinkels

J.C.M.

Naaldwijk

jose_shelty@live.nl

Wilde Havana vd

Sanchez de Boeve

J.M.F.

Elden

vandewildehavana@gmail.com

Wodanahoeve vd

Bredewold-Bouwmeester

D.M.A.

Loenen

info@wodanahoeve.nl

Zonnekamp v't

Klompstra

A.J.

Olst

anja.klompstra@hotmail.com

Zonnemare vd

Berg

A

Loon op Zand

alexa_wolters@yahoo.com

Zopian van

Thijssen

C.W.

Baarn

cwthijssen53@kpnmail.nl


Ogenblik a.u.b. ...